קרם הבהרה

ponder

New member
קרם הבהרה

הי, חדשה כאן, אז סילחו לי בבקשה אם אני לא רושמת במקום הנכון...

אתמול הייתי אצל הקוסמטיקאית שלי ששיכנעה אותי לעשות אצלה טיפול פנים עם טיפול משלים. בקיצור, היא נתנה לי סבון פנים וקרם הבהרה של ביו ויסאג', כאשר בחודש הראשון אני מורחת פעמיים בשבוע. בחודש השני - 4 פעמים בשבוע, בחודש השלישי כבר עוברת לטיפול יומיומי למשך כחצי שנה. במהלך התקופה כאמור אני גם אעשה טיפולי פנים אצלה.

הפנים שלי באמת לא מה שהיו פעם, יש בהן המון פצעונים קטנטנים (מעיין נקודות לבנות) שאני לא מצליחה להיפטר מהן וכן יש לי גם פיגמנטציה אבל איכשהו השלמתי איתה. (סה"כ יש לי פנים נאות אז זה לא הכי הכי מפריע לי).

מעולם לא עשיתי טיפול פנים ושגרת הטיפול שלי בסיסית למדי (סבון פנים וקרם לחות) . הסיבה לכך היא שאני פשוט מאוד מפחדת מכל ההתעסקות הזו בפנים.
אני סומכת מאוד על הקוסמטיקאית שלי אבל היום אני קצת בחששות לגבי הטיפול ולא סגורה עד כמה אני באמת צריכה/רוצה את זה , אולי גם בגלל שהיא הדגישה בעיקר כמה טוב זה יעשה לעור הפנים שלי ולא את כל הקטע של ההבהרה (שממש מלחיץ אותי) ,מה גם שקראתי שהטיפול אפקטיבי רק אם מתמידים ואני ממש לא בנויה למרוח שנים קרמי הבהרה , אני גם יודעת שקשה לי להקפיד על אי-חשיפה לשמש (מה שעוד יותר מלחיץ אותי), ואולי , לא הכי קשור אבל איכשהו מוסיף לחשש, זה העובדה שאני סומכת עליה מאוד ופתאום גיליתי שהיא לקחה לי 600 ש"ח על הקרמים שבאינטרנט מצאתי אח"כ בחצי מחיר...

אשמח אם תרגיעו אותי שהכל בסדר ... :)

SuperYaelina

New member
כייף לך שמצאת באינטרנט

. אני את המוצרים של הקוסמטיקאית שלי לא מוצאת באינטרנט וזה מבאס!!!

קרה לי אותו דבר עם מוצרי מספרה....קניתי אצל הספרית רק כדי לראות שבחנות למספרות זה עולה חצי (בכי)

אני הלכתי לספרית ואמרתי לה על כך שבמקום אחר זה חצי...באתי עם המוצר ועם חשבונית .שהיא תבין שאני לא אקנה שם יותר.
חשוב שתספרי לה ותביאי לה גם את הלינק שתראה בעצמה כמה המחיר שלה מוגזם.
עסקים לפעמים ממציאים מחירים כי הם חושבים שככה זה. שקונים אצלהם אז זה יקר יותר.....אבל היום יש כלכך הרבה אופציות.. אז שישקלו מחירים....

גם לי יש סבון הבהרה. הוא לא מבהיר אותי אבל הוא סבון מעולה. אני בהירה מה אני צריכה הבהרה? מה אנחנו בהודו... שם יש אובססיה להבהרת עור??? לקחתי ואני לא מתחרטת ..אבל בתכלס גם מחפשת סבון אחר.

לדעתי : אם את רואה שיפור בעור. תשארי אצלה. אם לא תמשיכי את הטיפול אצל מישהי אחרת. אבל אל תקני מוצרים. תשמעי את ההמלצות שלה ותקני באינטרנט :)

למעלה