קצת מפחיד...

^^flower^^

New member
קצת מפחיד...

היום קראתי בעיתון שבארה"ב (מעצמה דמוקרטית, בלה, בלה) בשביל להביא הוכחות למשפט של ראש המאפיה האיטלקית (אוהבת מאפיות אבל זה לא קשור :)), האף,בי,אי פרץ לאחד המחשבים של עוד איש מאפיה ולכח מהמחשב רשומות בתור הוחכות!! זה כבר התחיל להפחיד אותי כי חשבתי לעצמי שבעצם אין שום חוק האוסר את זה אז מה עם הפרטיות של האזרחים? אנשים שיכולים לפרוץ לך למחשב יכולים לפרוץ לך לחיים - זה ממש מפחיד!! עוד דבר שחשבתי עליו בזמן האחרון הוא שבכל הדמוקרטיות בעולם הממשל הוא שקובע את צורת הדמוקרטיה, אנחנו מדינה דמוקרטית עם חופש דיבור וכל הזכויות עד שלמישהו נמאס או עד שמשהו לא מוצא חן בעיני מישהו, לדוגמא: החוק נגד ערוצי הפורנו. מזה צריך להיות?? זו הפרה בוטה של הזכויות שלנו כאזרחים במדינה דמוקרטית!! בגלל שכמה שסניקי"ם החליטו שזה לא בסדר...

על גבולות ועל טעם טוב

זה מזכיר לי את הדיון על - מה יותר חשוב - הדרך או המטרה. כמו תמיד - יש להתייחס לסיבות ... כך גם לגבי הפריצה למחשבו האישי של ראש המאפיה - הכל תלוי בסיבות.. אם ככה הצליחו להציל אי אלו בני נוער משימוש בסמים - אז לי אישית אין בעייה עם זה. ובאשר לערוצי פורנו - אני יכולה להצהיר על עצמי כחילונית מושבעת - ובכל זאת - אינני חושבת שיש בכך הגבלת חופש הפרט! לא מנעו ממך את היכולת להגיע אליהם. רק דורשים ממך לְהִתְכַּוֵן לקבל אותם: דהיינו לְהַזְמִין וּלְשַׁלֵם. מה פסול בזה?!

^^flower^^

New member
לא...

עכשיו ב"תבל דיגיטל" יש שלושה ערוצי פורנו, בשביל ליכנס אליהם צריך שיהיה לך קוד מסוים אני לא יודעת אם גם צריך לשלם. אבל אני חושבת שזה מספיק בשביל שמי שלא צריך לצפות בזה לא יצפה אך למי שרוצה את זה זה זמין וכך צריך להיות!!! אני לא חושבת שצריך למנוע את זה מאנשים!! אם הם פרצו למחש של ראש המאפיה הם יכולים לפרוץ גם למחשב שלך ושלי וזה מפחיד שמישהו יכנס אליו... ועוד שהחוק יהיה לצידו!

תשובה

ראשית - לגבי ערוצי הפורנו - הקוד המסויים מושג על ידי תשלום מסויים. מי שרוצה בזה שישלם. אני דווקא מרוצה שזה לא יותר מידי זמין. זה זמין מספיק גם ככה. ואף אחד לא ימנע ממך לצפות בזה אם תרצי. אבל התשלום בעבור הקוד כן ימנע מילדיי לצפות בזה ב-ט-ע-ו-ת! יש דברים שבשם חופש הבחירה עוברים, לטעמי, את גבול הטעם הטוב. וזה אחד מהם. ושוב - ללא כל קשר לדת - כי אני חילונית מושבעת. (ואם תשאלי אותי - ש"ס - לשם שינוי - עשתה משהו חיובי בשם הדת...) ושימי לב: זה לא שזה בוטל לחלוטין!!! כי אז גם אני הייתי חושבת שזה לא בסדר. ובאשר לעניין השני - יקירתי - גם ככה כל האקר חובב יכול לפרוץ לך למחשב. אלו "חוקי" המשחק... לא חוקי, נכון, אבל אפשרי. וזה שהצליחו להכניס את אותו פושע לכלא, על ידי שבירת העיקרון של השמירה על הפרטיות... see if I care בחייך - לו אמרו לך שאותו פושע, הוא זה שבגללו אחותך התמכרה לסמים, היה לך יותר קל?! את יודעת איך לפעמים מפלילים אנס?! -על ידי "חדירה לפרטיותו". בודקים דגימת DNA של תאי הזרע שלו - ומשווים עם הנאשם... אז... מה שחשוב זו הסיבה. אם הסיבה מספיק טובה - גם מעשים "רעים" יכולים להיות בסדר. אבל אז הסיבה צריכה מאוד מאוד טובה ובקונצנזוס.

דז

New member
פרטיות ולהקת זאבים

זה הרעיון של העולם הפרטיות לא קיימת , ואיש המאפיה שפרצו אליו הוא היה מכבד פרטיות של מישהו?, פרטיות זה חלום, בשביל להשיג אותה צרייך חיים משעממים ושקטים שאף אחד לא ירצה לראות , זה אנשים להקה תקשורת חלק מאיתנו.

^^flower^^

New member
אבל

זה לא בסדר. את היית רוצה שהחיים שלך יהיו זמינים לכל מי שרק ירצה? ושכל מה שהוא יעשה יהיה חוקי?

דז

New member
אין לי בעיה עם זה מתרגלים

נולדים לזה מציאות... אבל לא זמינים לכולם לא לרוצח או לאני יודעת מה אבל אם זה בחוק ואני משחקת איתו אני מזמינה משחק חזרה נויה

למעלה