קצת בשורות טובות...

קצת בשורות טובות...

שלום לכן בנות יקרות. הייתן בשבילי ברגעים הקשים ותמכתן בי במישרין ובעקיפין (כשרק קראתי ולא כתבתי). היו לי שני אבודנים רצופים כאשר האחרון היה במאי השנה, לידה שקטה בשבוע 24 עם הפסקת הריון טראומטית ורדופת רגשות אשם וכאב קורע (עד היום). והרי אני כאן לבשר לכן בשורות טובות, אני בהריון בשבוע 11 ובמסע שאני מקווה שיסתיים עם ידיים מלאות בשמחה ואהבה. בימים הקשים שעברתי, כשבחיים לא היה ריח, טעם, צבע ושמחה כתבתן לי שהזמן ירכך קצת את "השפיצים" של הכאב - אני מודה שזה נראה לי אז כמשהו לגמרי לא אפשרי אבל זה נכון, זה מה שקרה לי. הכאב נשאר עד היום ואני לא נלחמת בו, אני חיה איתו אבל אני שמה דגש על "החיה" ולא על "הכאב". הפסקתי לחפש אשמים די מהר והשלמתי עם הגורל, מה שצריך לקרות קורה. ואני מודה שבתקופה שהשלמתי עם הפטליסטיות הזו, כלומר שאמרתי לעצמי שאם יהיה הריון נוסף או לא זה יקרה אם וכאשר זה צריך לקרות, באותו חודש הריתי. מבחינתי, היה משהו בכניעה לגורל ששחרר המון קשיים (להרות). אני מובילה את התחושה הזו גם עכשיו, כשיש המון חרדות סביב ההריון החדש וגם יש הרבה פרוצדורות רפואיות (במטרה לשמר את ההריון) שהן לגמרי חדשות לי ודי מפחידות. אני אומרת לעצמי שאני נותנת את המקסימום שאני יכולה, היתר כבר לא בידיים שלי. מה שצריך לקרות יקרה ואני מאמינה, מקווה ומתפללת שיהיה טוב. אתן נהדרות. לפגוש אתכן (וירטואלית) ברגעי האימה שעברתי, היה חסד גדול ! תודה מקרב לב ואני מקווה שאעדכן אתכן רק בשמחות... ולא חלילה אזדקק לכן שוב... ולטובת הנשים שעוברות את הסבל הכמעט לא אנושי הזה של אובדן (על כל המנעד...) אני שולחת לכן כוחות ומקווה שקצת אופטימיות. ראיתי בתוכנית עובדה ראיון עם פרופ' מולי להד שאיבד את אשתו ולפני חודש את בנו (במהלך טיול בברזיל), הוא אמר שהמוטו שלו בחיים זה "... כל הזמן לתכנן את השמחות כי האסונות באים לבד..." אני מאמצת את המוטו הזה... גם כשהכול נראה הרוס ושבור, למצוא פינה בלב להתחיל לתכנן את השמחה הבאה... :)

bubiba2

New member
בשעה טובה. ואו, אין לך מושג איזו

צמרמורת העברת בי. שיהיה בשעה טובה ומחזיקה אצבעות להריון תקין של 9 חודשים ובזמן הנכון תצאו בידיים מלאות.

אמן ואמן

שבתום המסע תזכי לאחוז בחבילה קטנה וצורחת.. מאחלת לך המון טוב ואושר בלתי נלאה!

גליאל

New member
בשעה טובה. שיעבור בהצלחה.

ובקלות לפחות מבחינה פיזית. מקווה לראות גם הודעה על לידה מוצלחת.

מקוםבלב

New member
../images/Emo24.gifבוקר טוב אופטימית יקרה,

אני כל כך מאושרת עבורך. זוכרת אותך לאחר האובדן. מאחלת לך הריון ארוך, כיפי ורגוע. מחכה לך בזרועות פתוחות בפורום השני. יום נפלא.

קראתי ובכיתי כמו שלא בכיתי מאז האובדן

אני כל כך מבינה ומזדהה. אנחנו כבר בשלב שאנחנו יכולים לנסות שוב לאחר האובדן, ואני פשוט מפחדת. חיזקת אותי במילותייך. כשקראתי אותך נזכרתי בשיר של הברירה הטבעית "ילדים זה שמחה" ואולי זו באמת הברירה הטבעית שלנו. כנראה לפעמים צריך לרדת לתהומות הייאוש על מנת להתחיל ולקוות מחדש.... מאחלת לך הצלחה ושמחות בצורת ילדים. וגם לי....

mushony

New member
הרבה הרבה הרבה נחת וברכה ובריאות ושמחה

מאד שמחה עבורך גם אני ראיתי את התוכנית הזו והצטמררתי מהמשפט שאמר פרופ' להד. מאחלת לך את כל הטוב, שיהיה רק אור ושמחה. תמשיכי להיות עם תקווה, ואני מקווה איתך שהחיים יאירו פנים בהצלחה גדולה עדי

למעלה