קסנדרה שלום!

קסנדרה שלום!

את שואלת אם אני מרגיש טוב עם מה שעשיתי? האמת שלא. זה בא ממקום של נקמה לאחר שנפגעתי מימך כשהבנתי שאת לא מוכנה להתיחס לכתיבה שלי אלה רק לדעה השלילית שיש לך אליי. ולכן משלוש סיבות אני לא מרגיש טוב עם עצמי אחת-פגעתי בך. שתיים-התנהגתי באלימות וירטואלית. שלוש-פעם הפורום היה פורום של יצירה ואז היה בו מקום להרבה יותר סיגנונת וצורת של כתיבה בהחלטה שלך ובהסכמת הרוב הגורף של החברים הפורום שונה זה בחירה שלכם ואני צריך לכבד את-זה לא חייב להסכים אבל לכבד כן.

aiziq

New member
מסתובב,

לידיעתך קסנדרה אינה חברה יחידה כאן בפורום וכולנו נפגענו מהתנהלותך ומחבר מרעיך שנקבצו מפורום אחר כדי לתקוף ולחבל בשלוות הפורום שלנו.אלוהים כמה השרשור הזה היה מכוער ומגעיל!!! אם יש בך מעט כבוד, הדר את רגליך מכאן- נראה שבפורום ההוא אתה מקובל מאד, מה יש לך לחפש כאן?! תניח לנו. שלום. איציק.

titi11

New member
פרח -

אמנם קסנדרה ביקשה שנתעלם וזהו - אבל הסקרנות (הרגה את ה...) - אז קיבלתי מסר ממר מעגלים שהנחה אותי למצוא את ההברקה - ובכן בדקתי ו 4 עמודים אחורה בפורום - מצאתי שמר מעגלים נעלב מהפורום איך שהוא וניסה להתנקם בצורה אווילית לחלוטין - הוא שם קטע פרוזה ואירגן ביקורות אוהדות לעצמו :) - במקום לחשוב שזו גסות רוח - אני חושב שזה פתטי - :) נו לדעת לקבל ביקורת סימן לבגרות.

למעלה