קמפיין חיובי עובד ראה אובאמה,בנט,לפיד

קמפיין חיובי עובד ראה אובאמה,בנט,לפיד

קמפיין שלילי נכשל ראה ליבני,רומני,יחימוביץ.אנשים חייכנים מצליחים ראה אובאמה,לפיד,בנט,אנשים חמוצים נכשלים ראה יחימוביץ,ליבני.
ספרטאקוס עשה עבודת קודש אבל רק דבר אחד לא עשה,עליו לגשת לשלי ולדגדג אותה,לספר לה בדיחה מצחיקה.
עד ששלי לא תחייך היא תפסיד ואתם יכולים להתלונן עלי להנהלת הפורומים.היא רצינית מדי.
לפיד אוהב אנשים מרגישים את זה,יש לו סבלנות לנודניקים ברחוב.משהו באישיות של שלי מפריע לה לתקשר ולהתחבר לאנשים,להתחבב עליהם,היא אנטי.
פיטרו אותה מערב חדש כי סירבה לחייך,תשוו למשל למיקי חיימוביץ החמה והחייכנית.
אפילו מירב מיכאלי מחייכת.
וספרטאקוס נדבק ממנה הוא מריר וכולו להט אידאולוגי,קשה לו להיות נינוח,לצחוק.מתי ראיתם את רונן שפירא מחייך?
הכל אישי,שקרניהו,הפצת שנאה.לא ראיתי את אנשי לפיד ככה.כן השנאה לביבי חוזרת כבומרנג בקלפי,השנאה לשרה.
השמאל יוצר אנטגוניזם,הסתה,מרירות.לפיד מתוק ובנט מתקתק,איילת שקד מאמי,אחותי בואי הביתה לעומת שקרניהו של איי בי.

זה נכון ראוי שספרטקוס יקרא ויפנים

כן ספרטקוס. גם העיסוק בשרה מיותר. כל הפרחת ענני הרעל, הכל חוזר כבומרנג.
שלי הייתה אולי יכולה להצליח יותר אבל פתאום לקחה את עצות האחיתופל של לבני (וליבני ולפיד שניהם ברחו מיישום העצות של ליבני)
ורק יחימוביץ הסתובב לה וואחד בורג...
על סמך הרקורד החיובי שהיה לה בשנים האחרונות הפישול הזה בסוף המירוץ הוא מוזר.
הרס לה את הכל. כאילו בקע הטימטום שכל כך התאמצה להסתיר עמוק וחבוי בתוכה.
חרא יועצים

blackbomber

New member
מפלגת העבודה הצליחה להשניא עליה אפילו שמאלנים

ומרוב מיאוס הם תמכו בלפיד ולא במפלגת העבודה...

restored

New member
הבעיה של שלי היא שהיא תמיד מגיבה

כל הזמן היא נגררת, אין לה משהו שהיא מייצרת למעט תגובה לאירוע חדשותי.
אפשר לראות את זה במקרה הרווחים הכלואים שהיא בכלל לא ידעה מה זה לפני ששטייניץ העלה ואז היא ניסתה לתפוס על כך טרמפ.

ומה שעומד מאחור זה בעצם מגלומניה

המגלומניה מסבירה את מה שאנחנו קוראים לו אצלה כטימטום.

למה חישקה ככה את עצמה בדקה ה90? האם היא אלטרנטיבה? איפה הצניעות? ההסבר הכי מתאים לזה זה חרא אישיות

restored

New member
היא ידעה שאין לה כל סיכוי

היא נכנסה למלכודת עקב יועצי תקשורת ויועצי אחיטופל רגילים של השמאל.
לפי דעתי, אמנם היא שמאלנית מטורפת, אבל אם היו מציעים לה את האוצר מבלי להיות בעלת דעה בתחום המדיני הייתה מסכימה, אבל אז היא תהיה מחושקת בידי
השמאל המטורף שכל מה שמעניין אותו זה מה יצא עוד פעם מאבו מאזן נגד ביבי (אלא אם כן זה נגד יהודים וישראל ואז מעניין אותם דברים אחרים).

למעלה