קייקרינג

אני מתחתנת עם שישקו

ובניגוד לאפרת (שאשמח לשמוע מה היא שמעה ומתי?) שמעתי רק דברים טובים בכל אופן מקפיצה לשמוע דעות נוספות גם כן.

היי,חברה טובה הייתה באירוע שלהם ...

לפני שבוע ואמרה שהאוכל היה בסדר, ממוצע, אבל לא יותר מזה ושהמתוקים לא היו כל-כך טובים... אבל את יודעת,זה ממש עניין של טעם ואם בחרתם, אז זה בטח טוב... מזל טוב אני

otherthings

New member
שמעתי שהם מדהימים

הם נחשבים לטובים מאוד למי שמכיר אותם (מהאזור)

ettt

New member
הייתי בחתונה שהם עשו

וזו אחת החתונות היחידות שנהניתי מכל המנות- כולל בשר (ובד"כ אנילא אוהבת את הבשרים בחתונות) ההשגה היחידה שלי בתור אורחת היא שהיו תורים די גדולים- אבל זה משהו שתמיד אפשר לשנות

alonawedding

New member
היי הם היו הקטרינג

של איצטרובל המקום בו אני מתחתנת שמעתי דברים לא טובים אש שהיתה בפורום אמרה שהם כבר לא שם ולכן אני אמנע מהלגיד דברים טובים או רעים מה שאני יכולה להגיד לך ממה ששמעתי הם דברים שעדיף לא להתעסק איתם! מעבר לזה אשלח לך פרטית

היו הקייטרינג אצלנו

היו מעולים!!!! קיבלנו המון מחמאות על האוכל, ממגוון שונה בקהל המוזמנים שהיה לנו. מה שכן אני זוכרת שלפני הארוע ואחרי שסגרנו איתם, קראתי בפורום שתי תגובות לא טובות עליהם....ומאוד נלחצתי. אחת התגובות הייתה שהם ממהרים לסגור מזנונים. אצלנו מנהל הארוע ניגש לנדב ב-1:30 ושאל אותו אם זה בסדר לסגור את המזנונים של המנה העיקרית כי כבר אף אחד לא ניגש. בקיצור מה שאני רוצה לומר שצריך לקחת בערבון מוגבל את התגובות פה בפורום, בעניין של קייטרינג זה המון עניין של טעם. הכי חשוב זה ללכת לטעימות וגם לטעום בארוע.

נעמומית

New member
הייתי אורחת באירוע שהם עשו בשונית

ונהנתי מכל רגע..... המזנונים היפים , ההגשה הנעימה האוירה הרגועה שהיתה - והאוכל היה מאד מאד טעים ....- ממליצה בחום.

כאורחת בארוע שלהם לפני כשבועיים..

לא התרשמתי לטובה... באתי מוכנה ומזומנה לארוחה טובה לאחר ששמעתי עליהם דברים טובים אך התאכזבתי מ א ו ד החל מהארגון (לא היו פתקיות הושבה אלא רק רשימה לפי א"ב וכל אחד צריך לזכור מה אמרו לו) וכלה בטעם של האוכל ובהגשה הלא נוחה שלו בעליל. יש דברים שאני יכולה לתלות בבני הזוג שבחרו מנה זו או אחרת אבל רב הדברים היו בעוכרי הקייטרינג עצמו. אני יודעת שרבות וטובות התחתנו עימם והיו מרוצות, לי היתה חוויה לא טובה איתם באירוע...

אני בדיוק הולכת לטעימות שלהם

למה הכוונה הגשה לא נוחה? פתקיות אמרו לי שנותנים, אולי הזוג בחרו שלא לתת? מה בדיוק לא היה טעים? יש לי עוד אופציות מלבדם (יותר יקרות לצערי) ואני רוצה לדעת למה לשים לב בטעימות

למעלה