קיבלתי זימון לתחקיר בטחוני!

קיבלתי זימון לתחקיר בטחוני!

בטח מודיעין בלע. עכשיו.. מה לומר להם בקשר לסמים!? שאני נגד זה ולהכחיש כל קשר? או שניסיתי פעם אחת... נניח באמסטרדם באוירה של הטיול.. וזה עשה לי והפסקתי..? כמה יחקרו אותי בזה...בלאט.. לא לחוץ.. מחפש יעוץ! ( חה חה) דרך אגב.. בטעות שלחתי את ההודעה הזאת בפורום "סקס לנוער" חחח.. פאדיחה.. נראה איך יקבלו את זה

XLX

New member
פיתרון מציאותי

אני לא בטוח אם אתה מכר את היחידה גאמה אבל זו יחידה בעלת סיווג ביטחוני גבוה. חבר טוב שלי בעל כישורים יוצאי דופן ביקש להתקבל לשם, והיו קצת בעיות אבל לא פסלו אותו בגלל תיק על שימוש בסמים. אחד הדברים שהכי מעניינים אותם זה שלא תנסה לשקר. כמובן שאפשר לייפות קצת את המציאות... אני הייתי הולך על הקטע שעישנתי פעם אחת באמסטרדם ולא נדלקתי על זה

זה בידיוק מה שאני התכוונתי להגיד..

ניסיתי באמסטרדם... הייתי מסוחרר ונרדמתי! והלך לי ערב! אז לא ניסיתי יותר... :) תרוץ נחמד לא?

leory young

New member
אביחי?..

הזוי לגמרי.. אתה נראה דווקא אחד האנשים שמעולם לא נגעו..

quawax

New member
תגיד להם את האמת

את כל האמת ורק את האמת! אותם ממש ממש לא מעניין אם עישנת סמים או אם יש לך קשר לסמים... רוב התחקיר הבטחוני נוגע בתחום הסמים כי זה תחום לא חוקי שהמון אנשים היו במגע איתו... אם תגיד שאתה לא עישנת ישאלו אותך אם ראית פעם או האם אתה מכיר מישהו שמעשן וכ'ו... תגיד להם את האמת.. זה מה שהם מחפשים.. הסמים זה רק בשביל להכשיל זה לא שבאמת מפריע להם אם עישנת או לא עישנת

j i m m y

New member
כל התערבות עם עולם העבריינות מורידה

כל התערבות עם דברים שקשורים לעולם הפשע מורידה קב"א בצורה מפחידה. אם הוא עישן מעט, מילא. אבל מדובר בסטלן..

quawax

New member
אין שום קשר

לקב"א הקב"א קובעים בלשכת גיוס... פה זה תחקיר בטחוני אין להם שום קשר לקב"א

ואללה

אני הייתי בראש של להכחיש כל קשר לסמים... אבל זה משנה, אתמול אני מקבל מכתב, ואומרים לי שאני כבר לא מועמד... איזה זין. חפיף, נהיה קרבי בכיף.

lilit jam

New member
../images/Emo11.gif

זה ממש לא בעיה לבדוק אם עישנת או לא... אז פשוט תגיד שעישנת. הם כבר לא עושים מזה סיפור גדול...

j i m m y

New member
הצבא מתייחס לכל הסמים באותה החומרה

זה לא האזרחות, הצבא זה אוטונומיה שלא קשורה לשום דבר שיש באזרחות. יש לצבא חוקים משלו.

lilit jam

New member
אתה לא צריך ללמד אותי...

אבל זה תחקיר בטחוני, לא חקירה פלילית... ובתחקיר בטחוני לא יעשו לו שום דבר אם הוא יגיד שהוא עישן...

Flashback 0 0

New member
יורידו לו את הקב"א לקרקע

מניסיון. שישקר. אין מה לעשות בנושא הזה.

lilit jam

New member
../images/Emo11.gif

גם אני מדברת מנסיון ולי לא הורידו שום קב"א...

למעלה