קיבלתי באימייל זה עתה. "הנקמה"

Big Gun

New member
קיבלתי באימייל זה עתה. "הנקמה"

mail.walla.co.il [email protected] התנתק דואר קהילות קניות תוכנות תרבות מחשבים ספורט עסקים חדשות ראשי עשרת אלפים הורים התקשרו בסוף השבוע למוקד קופ"ח כללית 18:14 עדכון שוטף יומן כתובות דואר POP הגדרות מחיצות מכתב חדש קרא דואר דואר נכנס בחר מחיצהדואר נכנסדואר יוצאטיוטותסל אשפה חסום דואר מכתובת זו "archipenko" <[email protected]> מאת: Fri, 31 Oct 2003 08:38:57 +0200 תאריך: עדי זינמןיריב אמיתיואב מלניקאורי אלדוביאבי וילינגראבי בן דוד" <[email protected]> אל: Fw: הנקמה- סיפור חזק נושא: העבר העבר למחיצהדואר נכנסדואר יוצאטיוטותסל אשפה להודעה הבאה להודעה הקודמת מחק שלח השב לכולם השב פותח מכתב... ----- Original Message ----- From: "amir" <[email protected]> To: <"Undisclosed-Recipient:;"@nils.bezeqint.net> Sent: Thursday, October 30, 2003 6:38 PM Subject: Fw: הנקמה- סיפור חזק > > > > הנקמה- סיפור חזק > > > > > איש עסקים מצליח טס ללאס וגאס לסוף שבוע של הימורים. האיש הפסיד את כל כספו > > > ונשאר לו רבע דולר וכרטיס טיסה החזרה הביתה. האיש ניסה למצוא מונית שתסיע > > > אותו לנמל התעופה. כשמצא מונית ספר לנהג על מצבו , והבטיח לו שאם יסיע אותו > > > לנמל התעופה , הוא ישלח לו את דמי הנסיעה בדואר. נהג המונית לא הסכים , ואמר > לו > > > "אם אין לך 15 דולר לשלם עבור הנסיעה , צא מהמונית שלי". האיש נאלץ לנסוע > > > בטרמפים לנמל התעופה ובקושי הגיע בזמן לטיסתו. > > > > > > שנה לאחר מכן , חזר האיש והפעם הוא זכה בסכום ענקי. בתחושה טובה יצא האיש > מהמלון > > > ושם היה תור ארוך של מוניות שמחכות לנוסעים. במונית האחרונה בטור , ישב לו > > > ידידו הטוב מהשנה שעברה שסרב להסיע אותו. איש העסקים חשב לרגע איך יוכל לגמול > > > לנהג על התנהגותו מלפני שנה , ואז נכנס האיש למונית הראשונה בטור ושאל "כמה > יעלה > > > לי להגיע לנמל התעופה"? "15 דולר" ענה הנהג , וכמה אצטרך להוסיף לך , כדי > > > שתמצוץ לי בדרך לנמל התעופה , הנהג נדהם והשליך את האיש מן המונית. האיש חזר > על > > > אותה בקשה לאורך כל הטור , וכל נהג ששמע את הצעתו המגונה , השליך אותו > > > בבושת מהמונית. כשהגיע איש העסקים ל"ידידו" מהשנה שעברה , שאלו "כמה יעלה לי > > > להגיע לנמל התעופה"? "15 דולר" אמר הנהג , "או-קי סע" אמר האיש ואז כשהמונית > > > יצאה לדרך וחלפה לאט לאורך טור המוניות הממתין , חייך איש העסקים לעבר כל נהג > > > בטור והניף את בוהנו כלפי מעלה. > > > > > > > > -------------------------------------------------------------------------- -- > ---- > > > > > Attachment converted: > "C:\Lingo\Attach\LNG23366.HTM" > > ---------- End of Forward Message ---------- > > > העבר העבר למחיצהדואר נכנסדואר יוצאטיוטותסל אשפה להודעה הבאה להודעה הקודמת מחק שלח השב לכולם השב Copyright © 2003 Walla! Communications LTD. All rights reserved. פרסום בוואלה! תנאי שימוש באתר עזרה

Nלי שם

New member
איזה מצחיק אתה....

לא יכלת להעתיק רק את התוכן??? הנקמה- סיפור חזק איש עסקים מצליח טס ללאס וגאס לסוף שבוע של הימורים. האיש הפסיד את כל כספו ונשאר לו רבע דולר וכרטיס טיסה החזרה הביתה. האיש ניסה למצוא מונית שתסיע אותו לנמל התעופה. כשמצא מונית סיפר לנהג על מצבו , והבטיח לו שאם יסיע אותו לנמל התעופה, הוא ישלח לו את דמי הנסיעה בדואר. נהג המונית לא הסכים , ואמר לו "אם אין לך 15 דולר לשלם עבור הנסיעה , צא מהמונית שלי". האיש נאלץ לנסוע בטרמפים לנמל התעופה ובקושי הגיע בזמן לטיסתו. שנה לאחר מכן , חזר האיש והפעם הוא זכה בסכום ענקי. בתחושה טובה יצא האיש מהמלון ושם היה תור ארוך של מוניות שמחכות לנוסעים. במונית האחרונה בטור , ישב לו ידידו הטוב מהשנה שעברה שסרב להסיע אותו. איש העסקים חשב לרגע איך יוכל לגמול לנהג על התנהגותו מלפני שנה , ואז נכנס האיש למונית הראשונה בטור ושאל "כמה יעלה לי להגיע לנמל התעופה"? "15 דולר" ענה הנהג , וכמה אצטרך להוסיף לך , כדי שתמצוץ לי בדרך לנמל התעופה , הנהג נדהם והשליך את האיש מן המונית. האיש חזר על אותה בקשה לאורך כל הטור , וכל נהג ששמע את הצעתו המגונה , השליך אותו בבושת מהמונית. כשהגיע איש העסקים ל"ידידו" מהשנה שעברה , שאלו "כמה יעלה לי להגיע לנמל התעופה"? "15 דולר" אמר הנהג , "או-קי סע" אמר האיש ואז כשהמונית יצאה לדרך וחלפה לאט לאורך טור המוניות הממתין , חייך איש העסקים לעבר כל נהג בטור והניף את בוהנו כלפי מעלה. אין צדק בעולם...כזה איש עסקים מטומטם זוכה בסכום ענקי..... אני הייתי מבקש באינטרקום מהמזכירה שלי להזמין לי את הנהג, ולהודיע לטייס שלי שיתכונן לטיסה ל....איביזה.

Big Gun

New member
למה להתאמץ ולהעתיק??

חוץ מזה,כתבתי שקיבלתי באימייל אז אני צריך להראות שאכן כן,לא?

Nלי שם

New member
אל תגזים....

מה יש להוכיח בהודעה הזו????.... מקווה בשבילך שאתה אכן צוחק...

למעלה