קיבלתי את הנקסוס 1..מדהים

billc

New member
קיבלתי את הנקסוס 1..מדהים

יש לי אייפון 3G (לא 3GS) והרושם הראשוני ש הנקסוס 1 פי מיליון יותר סבבה גוד ביי אייפון, הלו נקסוס

billc

New member
אני אוהב את המולטי טאקסינג

אבל חייב לציין שאפל עשו עבודה טובה יותר בתוכנה גם מסך המגע קצת מאכזב אותי מעט בנקסוס 1

uriler

New member
המסקנה היא לא להתייחס לרושם ראשוני...

ובטוח לא לפרסם הודעה שאומרת שהוא טוב פי מיליון ן"ביי אייפון".

uriler

New member
תתחדש - ראיתי אותו, שיחקתי איתו, מרשים - אבל

לא "פי מיליון". בהחלט מתחרה, אבל עדיין לא אייפון.

billc

New member
אתה צודק, כרגע האייפון יותר טוב מבחינת תוכנה

קצת מאכזב שאין SKYPE מה שכן למי שהיה את האייפון כמעט שנתיים כייף לשנות מכשיר

se7en7

New member
אני ניסיתי לשנות ל-PRE, HERO ובסוף מצאתי

את עצמי זוחל למחשב ומפרסם ביד2 את המכשירים למכירה ... פשוט לא יכולתי להסתדר בלעדיו , שני המכשירים נראו לי פשוט לא חברותיים.

LinkTree

New member
יש לי את הנקסוס 1 ותאמת אני לא מתלהב

גם לי יש אייפון 3G והשאלתי נקסוס לשבוע כדי לקבל רושם על המכשיר הכי מדובר. תאמת בינתיים אני לא מתלהב יותר מדי - המסך מגע לא ברמה של אפל אין אחידות בניהול ההגדרות של המכשיר, חלק בהגדרות, חלק בתוכנות עצמן - לא ברור מה רצו לעשות שם. אהבתי את העובדה שהחיפוש יושב על המסך הראשי ושהוא מחפש גם בגוגל בנוסף לחיפוש במכשיר עצמו, פיצר חביב ומתבקש העתק הדבק לא מגיע לרמה של האייפון לא נוח כמו באייפון. באופן כללי עניין התפריטים במכשיר לא נוח כמו באייפון (יש תפריטים שבאים מלמטה יש שבאים מלמעלה ולא ברור מה אמור להגיע איפה - צריך ללמוד כל תוכנה על שמצליחים להבין איפה אמורים לחפש מה בתוכנה) לא מצליח לעשות העתק הדבק באתרי אינטרנט (כלומר מתוך דף אינטרנט) - אולי אני פשוט עוד לא מבין איך לעשות את זה אבל זה לא כמו בתיבות טקסט (שוב כמו שאמרתי לפני, אין אחידות במנשק שלו) אהבתי את המקלדת, כשמתרגלים לכותב עם המילים שהוא מציע (הוא מציע יותר ממילה אחת שלא כמו באייפון) זה נחמד אהבתי שכשיש הודעות מחכות אז הכדור מהבהב באייפון זה מעצבן שחייבית להדליק את המסך כדי לדעת אם יש או אין הודעות אבל הדבר הכי מעצבן שהכי מפריע לי להתחיל לעבוד איתו כמו שצריך זו העובדה שאני לא מצליח למחוק את החשבון הראשי של הבחור שנתן לי אותו ככה שבינתיים אני לא מצליח לחבר את המכשיר ליומן כתובות שלי ולא להכנס לחנות - נראה שאין שום דרך למחוק את החשבון הראשי אלה להחזיר להגדרות מפעל - וזה אומר פריצה מחדש והתקנת עיברית - מעצבן...

LinkTree

New member
אהה.. עוד משהו מעצבן ממש

באפליקצית המייל של גוגל ההודעות (נושא ההודעה בחלון הראשי) מופיע הפוך בעיברית - זה כלכך 2008 הבעיות האילו :D

BravoMan

Active member
איפוס המכשיר לא אמור למחוק את העברית

ולא את גישת ה-root. הוא מוחק רק את המחיצה שמכילה נתוני משתמש ואת התוכנות שהורדתה מה-Market. רק המקלדת העברית תמחק, אבל היא אפליקציית חינם אז תוכל להתקין אותה שוב ברגע שתגדיר חשבון ותכנס למרקט. (כמובן היות ומדובר במכשיר מושאל כדאי שתבקש רשות לאפס אותו) לעניין העתק והדבק: יש עצלי Magic מושאל כרגע ושם יש אופציה בתפריט הדפדפן לעבור למצב בחירת טקסט :menu->more->Select Text. אני חושב שאצלך הדפדפן קצת יותר מתקדם אז ייתכן שזה שונה. ולגבי התפריטים: הדבר היחיד שיורד מלמעלה הוא בר ההתראות שם מופיעים הודעות חדשות וכל מיני התראות על מצב המכשיר. תפריטים של היישומים תמיד מטה. למען האמת, כשנתנו לי להחזיק פעם אייפון לא הבנתי איך בכלל יוצאים מיישום - אין כפתור back, אין X בפינה... להגנתי יאמר שאז עוד הייתי רגיל רק ל-WM... (אגב, לא מזמן קראתי בדיחה: הממשק האינטואיטיבי היחיד הוא הפטמה, כל השאר נלמד)

LinkTree

New member
אכן כך

באמת עשיתי איפוס והדבר היחיד שהייתי צריך להוריד שוב זו האפליקציה של המקלדת - באמת פשוט וקל אני עדיין לא מבין איך אני מסנכרן שני יומנים עם הטלפון (קצת מבאס העניין הזה שרק שהחשבון GMAIL המרכזי שלי יכול להיות בקלנדר) אהבתי את הווידגטים - הרעיון נחמד מאוד ובאופן כללי הטלפון חביב רק מה שבעיקר חסר לי בו זו העיקביות שיש באייפון, העובדה שהתוכנות עובדות אותו דבר וההגדרות ממוקמות באותם מקומות וכו' העובדה שיש מולטיטסקינג מגניבה גם היא - למרות שלקח לי זמן להבין שזה שאני חוזר למסך הראשי לא אומר שהאפליקציה יצאה - היא ממשיכה לעבוד לה ברקע בכיף..

למעלה