קו 222 לנתב"ג

מצב
הנושא נעול.
קו 222 לנתב"ג

קו 222 לנתב"ג
החל מהראשון לחודש זה, עבר קו 222 מחברת "תור בוס-מטרופולין" ל"אגד". קו 222 מהווה קו שירות (שאטל, די יקר) מאזור המלונות בת"א, דרך יהודה המכבי, כיכר המדינה ורכבת מרכז, לנתב"ג. יש לציין שחברת "תור בוס-מטרופולין" עצמה קיבלה את הקו לאחר שהוא היה בבעלות "דן" (הופעל באמצעות חברת הבת "יונייטד טורס" ונמכר עם הפרטת החברה) מהקמתו. אם מישהו יודע למה הקו עבר (חוץ מספקולציות על אי-כדאיות), הוא מוזמן לשתף בכך אותי ואת חברי הפורום.

oren*

New member
אם אינני טועה ראיינו בחדשות את מנכל

קו 222 לנתב"ג
החל מהראשון לחודש זה, עבר קו 222 מחברת "תור בוס-מטרופולין" ל"אגד". קו 222 מהווה קו שירות (שאטל, די יקר) מאזור המלונות בת"א, דרך יהודה המכבי, כיכר המדינה ורכבת מרכז, לנתב"ג. יש לציין שחברת "תור בוס-מטרופולין" עצמה קיבלה את הקו לאחר שהוא היה בבעלות "דן" (הופעל באמצעות חברת הבת "יונייטד טורס" ונמכר עם הפרטת החברה) מהקמתו. אם מישהו יודע למה הקו עבר (חוץ מספקולציות על אי-כדאיות), הוא מוזמן לשתף בכך אותי ואת חברי הפורום.
תור-בוס שאמר שהמצב של החברה שלו על הפנים ושהם בסכנת סגירה. אחפש פרטים נוספים באתרי החדשות ואם אמצא משהו רלוונטי אדביק כאן כתגובה.

רועי ב

New member
מי מאשר

תור-בוס שאמר שהמצב של החברה שלו על הפנים ושהם בסכנת סגירה. אחפש פרטים נוספים באתרי החדשות ואם אמצא משהו רלוונטי אדביק כאן כתגובה.
מי מאשר
ידיעה זאת
זה חשוב

שחף 1

New member
222

קו 222 לנתב"ג
222
הסיבה היחידה לויתור של תור בוס על הקו זו הכדאיות שלו ראיתם פעם כמה נוסעים יש לו במקרה הטוב חמישה

עלי כהן

New member
זה הקו שמחלל רק חצי שבת..........

222
כדאיות זו גם הסיבה שדן מכרו את הקו בזמנו (1995)...
זה הקו שמחלל רק חצי שבת..........
הזכרתם את הקו הזה, 222 , ונזכרתי באבסורד המוזר ביותר שלו : התנועה בו מתחילה בשבת רק בצהרי יום, אחרי שמרבית הטיסות יצאו כבר לדרך. תיירים הרוצים להגיע לנמל (וגם - כמובן - ישראלים) - שיקחו מונית, על פי הכלל הידוע - אפשר להתגבר על חילול שבת בעזרת כסף, הרבה כסף.

מצב
הנושא נעול.
למעלה