קו 104 יחזור לפעול לפני צאת השבת

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
פשקוויל זועם של ע.י שמכפיש את ynet בעוד 3...2...1...

משרד התחבורה חוזר בו מהגזירה של הפעלת קו 104 לאחר צאת השבת,
ובמוצ"ש הקרוב יתחיל הקו לפעול שוב שעתיים לפני צאת השבת

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4669442,00.html
ותודה לנועם דביר שגם יצר איתי קשר

עידן, אתה אומר שלא תזוז מ-"צדקת הדרך"... אז גם אנחנו לא.

מותר לאדם דתי ללכת ברגל מפ"ת לבית החולים "שיבא" בשבת?

ותודה לנועם דביר שגם יצר איתי קשר

עידן, אתה אומר שלא תזוז מ-"צדקת הדרך"... אז גם אנחנו לא.
צריך לבצע "תחקיר" על מספר הנוסעים בשבת בקו 104.
אולי ללון שם עם שק שינה מיום שישי?

אני מצפה בכליון עיניים ל"תחקיר קו 104".

mister K

New member
שיעמום נותן הצדקה לכל דבר

צריך לבצע "תחקיר" על מספר הנוסעים בשבת בקו 104.
אולי ללון שם עם שק שינה מיום שישי?

אני מצפה בכליון עיניים ל"תחקיר קו 104".
שיעמום נותן הצדקה לכל דבר

mister K

New member
זה משיעמום משולב עם קנאות דתית

בטח, ברור שזה מ"שעמום"
גם לדתיים יש אלף ואחד דברים יותר חשובים להתעסק בהם, מאשר בכבשת הרש של התחבורה הציבורית בשבת שבמשך שנים לא הפריעה לאף אחד.
גם עצם הגישה האבסולוטית של "שמירה על החוק", הקפדה על כל פיפס הכי קטן שאף אחד לא מכיר וגרימת מהומה מ-"עבירות" כביכול שלא באמת מפריעות לאף אחד, יש בה מבחינתי מן השיעמום וחוסר החיים.
וגם לגבי הגישה הזאת, אני מדגיש שוב שאין פה באמת עבירה על החוק אלא רק הצגה כזו של הדברים בהסתמכות על פרשנויות עבר ובשילוב דמגוגיה.

זה משילוב "החבר הדימיוני" שלהם עם דמגוגיה בגרוש....

גם לדתיים יש אלף ואחד דברים יותר חשובים להתעסק בהם, מאשר בכבשת הרש של התחבורה הציבורית בשבת שבמשך שנים לא הפריעה לאף אחד.
גם עצם הגישה האבסולוטית של "שמירה על החוק", הקפדה על כל פיפס הכי קטן שאף אחד לא מכיר וגרימת מהומה מ-"עבירות" כביכול שלא באמת מפריעות לאף אחד, יש בה מבחינתי מן השיעמום וחוסר החיים.
וגם לגבי הגישה הזאת, אני מדגיש שוב שאין פה באמת עבירה על החוק אלא רק הצגה כזו של הדברים בהסתמכות על פרשנויות עבר ובשילוב דמגוגיה.
זה משילוב "החבר הדימיוני" שלהם עם דמגוגיה בגרוש....
לא ממש הבנתי מדוע קו 104 לא יכול לפעול 7/24 במשך 364 ימים בשנה?
כנראה שאותו חבר דימיוני מטיל את חיתתו עלייהם....
אותם נוסעים חסרי רכב פרטי זכאים להגיע גם לתל השומר אם זקוקים. זו זכותם המלאה. הבושה הקשה באה לידי ביטוי בכך שהקווים המגיעים לשערי-צדק, הדסה עין כרם והדסה הר הצופים אינם פועלים 7/24 במשך 364 ימים בשנה. הכפייה שלהם עברה כבר כל גבול ולא רק בתח"צ. מסכנים אלה שנאלצים לנסוע למרכול האהוב עלייהם כי ליד הבית שלהם מוכרים רק מהדרין אבל הם לא אוכלים מהדרין בפרינציפ או משתדלים לא להכניס אוכל כשר הביתה... (ותתפלא: לא כדאי לרכוש מהדרין מטעמי בריאות ! המהדרין בנוי על פי רוב משאריות שבמקום לזרוק אותן לפח, מאחדים אותן למוצר "מהדרין" ויש לי לפחות ארבע דוגמאות לכך שמטעמי המקום לא נדוש בהן כאן).
דוגמה אחת אפשר להזכיר והיא הירקות והפירות בשנת השמיטה שמקורם בשטחים, בעזה, ובירדן ואשר נמכרים בחנויות של החרדים במחירים מטורפים ובדיוק אותם ירקות ופירות מאותם יצרנים בדיוק נמכרים בעיר העתיקה שלנו ברבע מחיר... אבל החרדים אוהבים לשלם על אויר אז שיבושם להם...

mister K

New member
זו שיטת מצליח

"טעינו". עלק.
זו שיטת מצליח
לא אתפלא אם אחד או כמה מפקידי משרד התחבורה המוכרים המתנגדים לתח"צ בשבת מטעמי בורות וקנאות דתית, עומדים במכוון מאחורי הניסיונות האלה.

orchilit

New member
לגמרי. הכי שיטת מצליח. אני גם לא אתפלא.

זו שיטת מצליח
לא אתפלא אם אחד או כמה מפקידי משרד התחבורה המוכרים המתנגדים לתח"צ בשבת מטעמי בורות וקנאות דתית, עומדים במכוון מאחורי הניסיונות האלה.
לגמרי. הכי שיטת מצליח. אני גם לא אתפלא.

מהיכרות שטחית, אני דווקא אתפלא אם זו הסיבה

זו שיטת מצליח
מהיכרות שטחית, אני דווקא אתפלא אם זו הסיבה
אני משער שהלחץ הפוליטי בזמן האחרון מונע טעויות מסוג אחד בלבד (הפעלה לא מכוונת של קו בשבת), ומגדיל את הסיכוי לטעויות שמחירן הפוליטי נמוך יותר (גריעתו של קו מרשימת הקווים המאושרים לפעולה בשבת).

js man

New member
אולי דן המליצה למשרד התחבורה

זו שיטת מצליח
מאוד יכול להיות שדן המליצה למשרד התחבורה על התדירות הזו כי האינטרס שלה הוא כמה שפחות נסיעות..? תקנו אותי אם אני טועה

orchilit

New member
אם היה מדובר בנסיעות רפאים, אולי, אבל הנסיעות לא היו ריקות

מאוד יכול להיות שדן המליצה למשרד התחבורה על התדירות הזו כי האינטרס שלה הוא כמה שפחות נסיעות..? תקנו אותי אם אני טועה
אם היה מדובר בנסיעות רפאים, אולי, אבל הנסיעות לא היו ריקות
לפי כל מה שאני שומע, אז אני בספק ש"דן" ירצו לוותר על זה. אם ל"דן" יש בעיות של תפעול, הם יעדיפו לצמצם קווים בימי חול ולהוריד תדירות בדקה או שתיים, וכך לחסוך. (וגם זה כמובן, באישור משרד התחבורה, רגולטור העל , שעל פיו יישק דבר).
כל הדיווחים גם מדברים על קשר לרשימת הקווים שיש להם היתר לפעול לפני צאת שבת, כך שהסיבה היא דתית פרופר.

mister K

New member
קשה לי להאמין

קשה לי להאמין
לא חסרים נוסעים לנסיעות המדוברות.
לפעמים האוטובוסים אפילו מפוצצים עד הדלת באלנבי. ביטול של הנסיעות מנוגד לכל אינטרס כלכלי של דן.

יופי , עכשו צריך להלחם על קו 1, שאמור לצאת ב18 בערב גם בקיץ

משרד התחבורה חוזר בו מהגזירה של הפעלת קו 104 לאחר צאת השבת,
ובמוצ"ש הקרוב יתחיל הקו לפעול שוב שעתיים לפני צאת השבת

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4669442,00.html
הרי הוא החליף את 51 בפתח תקווה.

orchilit

New member
הוא כרגע לא בגדר מחליף אלא מקביל. אולי כש51 יבוטל אוטוטו

הרי הוא החליף את 51 בפתח תקווה.
אז יהיה כאן קייס מובהק לדבר על זה.

orenhz

Member
קו 841 בוטל בז'בוטינסקי בשעה 16:00. ראית שמינו לו מחליף?

אז יהיה כאן קייס מובהק לדבר על זה.

קו 821 החליף את קו 841, אבל כאשר קיצרו את 821 לצומת רעננה

לא לקחו בחשבון (כנראה לא רצו לקחת בחשבון) שבקטע בין התחנה המרכזית בת"א לבין צומת רעננה אין, לאחר הקיצור של 821, שום קו שפועל במקומו בשבת.

orenhz

Member
וקו 821 היום יוצא מרעננה ב-17:00, שזו שעה קרובה יחסית לזמן

לא לקחו בחשבון (כנראה לא רצו לקחת בחשבון) שבקטע בין התחנה המרכזית בת"א לבין צומת רעננה אין, לאחר הקיצור של 821, שום קו שפועל במקומו בשבת.
שבו קו 841 עבר שם.
אם לא היה ביקוש לנסיעה הזאת בשבת כאשר הוא כן נסע דרך ז'בוטינסקי, אז זה הגיוני לגמרי לקצר אותו גם בשבת. השאלה היא האם היה ביקוש או שלא

היה ועוד איך. נסעתי בו והיו בו עשרות נוסעים בקטע הזה.

שבו קו 841 עבר שם.
אם לא היה ביקוש לנסיעה הזאת בשבת כאשר הוא כן נסע דרך ז'בוטינסקי, אז זה הגיוני לגמרי לקצר אותו גם בשבת. השאלה היא האם היה ביקוש או שלא
היה ועוד איך. נסעתי בו והיו בו עשרות נוסעים בקטע הזה.
בין השאר, היו הרבה נוסעים שירדו או עלו בהוד השרון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה