קושי בפרידה בבוקר

קושי בפרידה בבוקר

שלום לכולן, התינוק שלי בן חצי שנה. כבר במשך חודש וחצי, בעקבות חזרתי לעבודה, אני שמה אותו אצל מטפלת עם עוד תינוקת. במשך החודש וחצי הוא התרגל למטפלת, מחייך אליה ויש לציין ששינתה אותו לטובה מבחינת קבלת פרצופים/אנשים חדשים. בימים האחרונים הוא התחיל לעשות לי "סצינות" של בכי כשאני משאירה אותו אצל המטפלת בכל בוקר. כשאנו מגיעים אליה היא מרימה אותו ואז הוא מחפש אותי בעיניים שלו ומתחיל לבכות, כשאני לוקחת אותו לידיי הוא נרגע בשניות ומחייך למטפלת אך כשהוא חוזר לידייה מתחילה שוב סצינת הבכי וממשיכה כשאני יוצאת. המטפלת אומרת שהוא נרגע מס' דקות אחרי שאני הולכת. לעיתים היא מתקשרת אלי מס' דקות אחרי לדווח שהוא נרגע כדי שאהיה רגועה בעצמי. שאלתי היא - האם הבכי הזה בימים האחרונים אמור להדליק לי נורה אדומה ? האם ייתכן שהפרידה קשה לו פתאום?

פרידות בקר

באופן טבעי הן לא נעימות. מי רוצה להיפרד מאמא? אני לא חושבת, שיש לך מה לדאוג...אך בהחלט להתכונן לבכי ולקבל את זזה בהבנה. ויחד עם זה לתמוך בקטנצ'יק. מה זאת אומרת "לתמוך"? לקצר את השהייה שלך בבית של המטפלת עד כמה שאפשר... להיפרד ממנו כשהוא עדיין בחיבוק שלכם... למסור אותו ישירות לחיבוק של המטפלת... בי בי ולצאת בלב שקט ושלם, שעשית את הדבר הנכון.

למעלה