קושיות תיקים

Galore

New member
קושיות תיקים

מאוד אשמח לעזרתכן. כבר חודשים ארוכים אני משתוקקת לתפור לי תיק. האמת? משם התחילה כל ההתעניינות שלי במשהו שקשור בחוטים ובמכונות ועניינים. אבל, לא בא לי "סתם" תיק. אני רוצה אחד כזה שיענה על כל הצרכים שלי, הווה אומר: כיסים, חציצות, ואחלה. רציתי לשאול אם יש איזושהי דרך תיכנונית נכונה (בכ"ז, מקורותי טכניוניים הם) לתכנון הפנים. כי כל פעם שאני חושבת על מה לעשות בפנים, תוך שניה שואלת: אבל איך? ויודעת שאצליח לפתח משהו אם רק אחשוב הרבה... אבל נראה שהפונקציה של החשיבה הארוכה נמחקה אצלי איפשהו באחת הלידות, ואני נעצרת בחריקת בלמים. אז ... איך אתן עושות את זה? תכנון פנימי של כיסים, חציצות, כיסים נסתרים.. איך מתכננים, ואיך תופרים? מישהי מכירה אולי איזו הדרכה טובה בנידון (חרשתי על הרשת, אבל הדרכ בפנים לא מצאתי). ואנא בעדינות, אני תופרת מתחילה ברמה בסיסית מינוס, שאפילו תפירת תך נסתר נסתרת ממני בינתיים. אודה על כל פיסת מידע וטיפ, ליאת.

oolay

New member
../images/Emo22.gifבואי ננסה לעשות סדר בכל הבקשות-

יש לתיק שני צדדים - עניין היופי שקובע את בחירת הצבע, מתייחס לחומר המועדף, גודל וכדומה, ויש את עניין הפרקטיות שבו את צריכה לקבל החלטה על גודל, כמות וסוג תכולה (ניירת, פנקס צ'קים, ארנק, מפתחות וכו'). נכון שיש קשר - כשהתיק צריך לשאת משקל גדול החומר צריך להיות יותר עמיד, אם זה משהו ליום יום עדיף צבע או לפחות פיניש לבד שלא יתלכלך בקלות. אחרי שהחלטת מה את רוצה - נסי לטפל בחלק הפנימי בו יש את כל הכיסים, רצועה להחזקת מפתחות, רוכסנים, ואז יותר קל לחשוב על מעטפת חיצונית הולמת. נראה לי ששוה להתחיל מעבודה בנייר עיתון - תכינית מלבנים לפי גודל התיק, תצמידי בנייר דבק כיסים ורצועות ותראי מה הכיוון שמתאים לך. מכאן יהי יותר קל למצוא עיצוב לטעמך, כמובן בתנאי שתראי לנו מה את רוצה יותר במדוייק...(-:

Galore

New member
תודה רבה! אנסה לעשות משהו מעיתון, ונראה איך

ממשיכים משם... תודה

ואולי גם האתר הזה יעזור לך

יש כאן הדרכות לגבי הכיסים הפנימיים וכל מיני תיקים. אם תעשי חיפוש לפי tutorial zipper bag, בוודאי תמצאי עוד דברים מעניינים. אישית עדיין לא הגעתי לתפור את התיקים המסובכים, הלכתי על הדברים הפשוטים יותר. ואל תשכחי להראות לנו תוצרים :)

למעלה