קורס הכנה ללידה

קורס הכנה ללידה

מחפשים קורס הכנה ללידה באיזור המרכז.מה ההבדל בין הקורסים שמוצעים בקופת חולים לקורס פרטי ?יש באמת הבדל? מה טווח המחירים? אשמח לקבל המלצות לקורס(לא משהו יקר), פשוט מרוב עצים אנחנו כבר לא רואים את היער...

ענתש

New member
תכף יענו לך מבינות יותר ממני

רק רוצה לציין שאם תרצי קורס פרטי יש לנו מספר נשות מקצוע בתחום שנותנות הנחות והטבות לחברות הפורום. הנה פה.

קורס הכנה ללידה

היי! אנחנו בדיוק סיימנו קורס הכנה ללידה באזור גדרה -היה מעולה, המדריכה הסבירה לנו הכול!!! טיפים, תנוחות, כן אפידורל, לא אפידורל - ולא פחות חשוב - מתי אפידורל!!!! היה נהדר!! אם את רוצה פרטים - רק תבקשי. מזל טוב

הקורס של סיוון אופירי../images/Emo91.gif

ממליצה על סיוון,קורס ממש מקיף וכיפי בעלי ואני נהנינו מאוד, לא יקר בכלל. קיבלנו עליו המלצות רבות ובאמת היה שווה .

ענתש

New member
אז אולי תכתבי לה המלצה במאמרים ?

(הכנסי להטבה שלה דרך הנחות והטבות לחברי הפורום --> הכנה ללידה --> סיוון אופירי ולחצי על "הוסף תגובה").

ליגהא

New member
ההבדל בין קורס של קופ"ח לפרטי

הוא שבקורס פרטי יש פחות זוגות מאשר קורס ציבורי (למרות שלפעמים יש מזל ולא נרשמו הרבה)ויש יותר תשומת לב אישית.קורס של קופ"ח הוא יותר זול בד"כ וגם יותר שיעורים אבל לא מלמדים שם שום דבר שלא שמעת עליו כבר ..קיבלתי הרבה תגובות מאוכזבות מקורסים של קופות חולים .אני עשיתי קורס אצל סיוון אופירי ויצאתי ממש מלומדת ורגועה.היא לימדה אותנו כל מה שצריך לדעת על הכל כולל הכל- נשימות, עיסויים ,אפידורל למקרה הצורךועוד... ממליצה עליה בחום רב ובכל מקרה לא ממליצה על קופ"ח

ענתש

New member
אולי תכתבי לה המלצה במאמרים ?

(אני עכשיו אציק לכל מי שכותבת המלצה... מגיע להן שזה יופיע במאמרים באופן קבוע, לא ?)

1שילגיה

New member
../images/Emo26.gif המלצה מהתנור ../images/Emo8.gif

קודם כל, ההבדל המשמעותי בין קורס פרטי (לכל השאר) זה שהקורס יותר אינטימי (מאשר קורסים המוניים של קופות החולים ובתי החולים). נלמדים בהם גם המון נושאים אלטרנטיביים לקידום הלידה ולמניעת כאבים. ההבדלים בעלויות הקורסים הפרטיים, הם מזעריים. אם כבר הולכים לקורס- התועלת והאיכות שווים כל אגורה בקורס פרטי.
באיזור המרכז יש כמובן את האחת והיחידה- "אמאאור"
שהיא מקצועית ביותר, סבלנית ונשמה טובה.
באיזור השרון הצפוני (קסרייה- ק. שדות ים) יש את מרסי
המאוד מנוסה בהעברת קורסי הכנה ללידה ובתמיכה מקצועית בלידה (דולה). שיהיה בהצלחה

בחיפה יש את הדי הרפז, שהיא הכי

טובה בעולם וגם פייה מקסימה שעוזרת בהנקה ללא תוספת תשלום. 04-8257011. אם היא מלאה ניתן לפנות גם לטל מגד מטבעון, מתוקה ויועצת הנקה מוסמכת גם היא (בעיני זה הכרחי להיעזר בשיאותי יועצת הנקה): 054-5855744. אשמח מאד אם כשאתן פונות אליהן תאמרו שאני הפניתי.

d i n o l e

New member
טל היא יועצת הנקה בלבד או מעבירה גם

קורס? את יודעת אם הקורסים שלהם הם יותר לכאלה שרוצות לידה טבעית וכדומה בלי אפידורל? (כי לא נראה לי שזה מה שאני רוצה)

טל גם מעבירה קורסים. הקורסים שלהן

עם אוריינטציה ללידה טבעית, אבל ממש לא שוללים על הסף אפידורל בפרט, והתערבות רפואית ככלל. הן נותנות את כל הנתונים ומכינות אותך לכל מקרה. ברגע האמת תוכלי לבחור מתוך ידע לטוב או לרע. זו בעיני המשמעות של קורס טוב. כל מי שהפניתי עד כה להדי חזרה מאוהבת בה עד עמקי הנשמה. בעיקר ביכולת נתינה שלה לאחר הלידה. זה לא פחות חשוב.

d i n o l e

New member
נשלח מוקדם מידי

רציתי לשאול מה עושה מישהי שלא בקטע טיבעי אני מתה מפחד מכאבים ואני בטוח ארצה אפידורל אני צריכה ללכת לקורסחם אחרים .?

לא. בכל לידה יש שלב כואב. בכל לידה

יש שלבים מפחידים. כדאי להתכונן אליהם מבעוד מועד ולא לטמון את הראש בחול :"מקסימום אקח אפידורל". הרי אפידורל לא מקבילם בשנייה שצורחים אפידורל. אפידורל ניתן עפ"י רוב רק מפתיחה של 4 ס"מ (מינימום 3, למיטב ידיעתי). ועד אז מה? ומה עושים במצב של מצוקת עובר? איך בוחרים בין קיסרי, ואקום ופיטוצין? ומה עושים במצב של ירידת מים? ומה עם הכנה נפשית? ומה עם התכוננות להנקה? ומתי בכלל הולכים לבי"ח? כל זה חשוב לדעת ואת כל זה יש בקורס של הדי בוודאות של מקור ראשון ואני מניחה שגם אצל טל. לכי לקורס מקיף ואיכותי. לא תצטערי על זה. מבטיחה לך.

d i n o l e

New member
אני רוצה קורס איכותי ומקיף - לגמרי

אני פשוט לא רוצה קורס שנורא ידחוף לכמה זה יפה וטיבעי לידה טיבעית ושלא נורא שכואב כשלי זה נראה כן נורא. כל מה שרשמת למעלה מאד חשוב לי אני פשוט תוהה אם יש הבדל בין קורסים של מדריכות שמאמינו בלידה טבעית ונורא דוחפות לזה לכאלה שפחות דוחפות לזה את מבינה למה אני מתכונת?

מבינה. לדעתי יש שני סוגי קורסים:

קורס של טיפות חלב/ בתי חולים וקורסים פרטיים. הקורסים הפרטיים לא דוחפים ללידה טבעית. הם נותנים את כל המידע, וגם הרבה יותר כלים. זו הסיבה שיוצאות מהן בנות עם אוריינטציה להתחיל לפחות את הלידה באופן טבעי. מהקורס שלי, אגב, היינו 6 או 7 זוגות, ורק אני ילדתי ללא אפידורל. אחת מתוך כולן לא ניסתה להניק. מטופלות שלי, שרובן עברו קורסים פרטיים קיבלו כמעט כולן אפידורל. ועדיין הן אהבו את הקורס ולקחו ממנו המון.

למעלה