קורסים בהשקעות

מצב
הנושא נעול.
קורסים בהשקעות

קורסים בהשקעות
אני רוצה לקחת קורס בהשקעות (שוק ההון, מעו"ף, וולסטריט - אין לי שמץ של מושג מה כל אחד אומר (אני די חדש)) ראיתי שיש המון קורסים שאפשר להירשם אליהם .. השאלה היא מה מומלץ ? וגם, איזה מקום מומלץ ... תודה

עוד משהו

קורסים בהשקעות
אני רוצה לקחת קורס בהשקעות (שוק ההון, מעו"ף, וולסטריט - אין לי שמץ של מושג מה כל אחד אומר (אני די חדש)) ראיתי שיש המון קורסים שאפשר להירשם אליהם .. השאלה היא מה מומלץ ? וגם, איזה מקום מומלץ ... תודה
עוד משהו
אני לא מתכוון לאיזה קורס שמסמיך ברוקר או יועץ השקעות או משהו כזה. קורס פשוט שילמד אותי איך להשקיע.

יהושע 50

New member
למדתי לפני מספר שנים במגמות

עוד משהו
אני לא מתכוון לאיזה קורס שמסמיך ברוקר או יועץ השקעות או משהו כזה. קורס פשוט שילמד אותי איך להשקיע.
למדתי לפני מספר שנים במגמות
הקורסים שלקחתי: השקעות בשוק ההון, ניתוח טכני, מסחר במט"ח. הקורסים היו לשביעות רצוני גם מבחינת החומר הלימודי, גם המרצים, גם הארגון. במגמות יש נוהג שמהווה יתרון והוא שבוגרי המכללה רשאים לחזור ולשמוע פעמים נוספים הרצאות שלמדו בעבר, זה עוזר מאד ואני מנצל זאת מידי פעם.

קורס

עוד משהו
קורס
קודם כל אהבתי את השם שלך! ידידי אם אתה מחפש פרקטיקה אז לך על ברוקר טוב מלמדים את הפרקטיקה ומלאים ביתרונות שאין לאחרים כמו מנוי חינם לחודש למרצה הבכיר וקבלת איתותי קנייה ומכירה בזמן אמת כמובן ניתנת אפשרות לחזרה על שיעורים מתי שתרצה. בורסה גרף חינם 3 חודשים פורום לבוגרי הקורס נעול עם סיסמה מקצוענות אמיתית אני למדתי שם לפני כמה שנים והיום מנהל משרד של ברוקר טוב בצפון.(כנראה שיש בזה משהו ולכן השקעתי...) ממליץ בחום יש לך שיעור מבוא חינם בקרוב גם בחיפה וגם בתא אם תרצה פרטים מדוייקים צור קשר בפרטי בהצלחה

זה לא עמוס מדי ?

קורס
קודם כל אהבתי את השם שלך! ידידי אם אתה מחפש פרקטיקה אז לך על ברוקר טוב מלמדים את הפרקטיקה ומלאים ביתרונות שאין לאחרים כמו מנוי חינם לחודש למרצה הבכיר וקבלת איתותי קנייה ומכירה בזמן אמת כמובן ניתנת אפשרות לחזרה על שיעורים מתי שתרצה. בורסה גרף חינם 3 חודשים פורום לבוגרי הקורס נעול עם סיסמה מקצוענות אמיתית אני למדתי שם לפני כמה שנים והיום מנהל משרד של ברוקר טוב בצפון.(כנראה שיש בזה משהו ולכן השקעתי...) ממליץ בחום יש לך שיעור מבוא חינם בקרוב גם בחיפה וגם בתא אם תרצה פרטים מדוייקים צור קשר בפרטי בהצלחה
זה לא עמוס מדי ?
אני באמצע תואר במדעי המחשב. שזה די עמוס. ככה שאני מחפש משהו של פעם בשבוע ..

Bison

New member
"ברוקר טוב" אפשר לקבל פרטים, תודה.

קורס

Bison

New member
עוד שאלה

עוד שאלה
האם החומר הנלמד בברוקר נלמד באותה המתכונת אצל היועץ השקעות במכללות למינהם? יש סוחר יום ויש ברוקר וברוקר במסחר של ארה"ב, ויועץ השקעות מה ההבדלים? האם לפתוח משרד מסחר צריך אישור, תעודה שהקורס ברוקר מעניק, מה שלא נותן יועץ השקעות ומנהל תיקים? תודה רבה

תשובה

עוד שאלה
האם החומר הנלמד בברוקר נלמד באותה המתכונת אצל היועץ השקעות במכללות למינהם? יש סוחר יום ויש ברוקר וברוקר במסחר של ארה"ב, ויועץ השקעות מה ההבדלים? האם לפתוח משרד מסחר צריך אישור, תעודה שהקורס ברוקר מעניק, מה שלא נותן יועץ השקעות ומנהל תיקים? תודה רבה
תשובה
קיבלת בפרטי

russel2000

New member
אני למדתי במשב וממליץ בחום

עוד משהו
יש להם קורס שמלמד כיצד לעשות כסף בבורסה - הם קוראים לו ברוקר עצמאי סודות המסחר האלקטרוני. זה קורס מדהים של חצי שנה. מי שמגלה שזה מעניין אותו יכול להמשיך לקורסי המשך ולסחור בחדר המסחר של המכללה ביחד עם חברה ותיקים יותר. היום לדוגמא היה אחלה יום וכולנו עשינו כסף מהירידות בארה"ב. יש להם גם קורסים נוספים שמסמיכים ליועצי השקעות או ברוקרים אמריקאים אבל זה לא הכיוון שלך כנראה. אתה רוצה ללמוד לעצמך ולא לנהל תיקים של אחרים. לך לכנס הסברה שלהם ותתרשם.

fly low

New member
../images/Emo70.gif זהירות - עובדים עליך !

יש להם קורס שמלמד כיצד לעשות כסף בבורסה - הם קוראים לו ברוקר עצמאי סודות המסחר האלקטרוני. זה קורס מדהים של חצי שנה. מי שמגלה שזה מעניין אותו יכול להמשיך לקורסי המשך ולסחור בחדר המסחר של המכללה ביחד עם חברה ותיקים יותר. היום לדוגמא היה אחלה יום וכולנו עשינו כסף מהירידות בארה"ב. יש להם גם קורסים נוספים שמסמיכים ליועצי השקעות או ברוקרים אמריקאים אבל זה לא הכיוון שלך כנראה. אתה רוצה ללמוד לעצמך ולא לנהל תיקים של אחרים. לך לכנס הסברה שלהם ותתרשם.
זהירות - עובדים עליך !
לי בניגוד לבחור שקורא לעצמו RUSSEL2000 ועובד במשב, אין אינטרס בשום מכללה. רק מציע לך להתרחק מנוכלים.

NIR4R

New member
שוק ההון 1

קורסים בהשקעות
שוק ההון 1
יש במכללת מעוף בחדרה ונתניה אני יודע, זה דרך האונברסיטה הפתוחה גם יועץ השקעות וגם כאילו קורס קצר מבלי להיות יועץ השקעות. לגבי המחיר אין לי מושג אבל זה אמור להפתח בקרוב לדעתי (אולי אני וחבר שלי נרשם לקורס הזה)

ספר הבורסה לניירות ערך ושוק ההון

קורסים בהשקעות
ספר הבורסה לניירות ערך ושוק ההון
לפני שבוע יצא ספר חדש "הבורסה לניירות ערך ושוק ההון בישראל ובעולם", הוצאת גלובס, כתב דורון שלפר. הספר כולל שלושה מסלולי לימוד שונים, למתחילים, למתקדמים ולמי שנגשים לבחינות הרשות לניירות ערך. בטרם אתה מוציא אלפי שקלים לקורס, רכוש עותק של הספר, התעמק בדברים ולמד. הספר כתוב בגובה העיניים וכולל כ- 600 עמודים. שותפים לכתיבה גם פעילים שונים בשוק ההון, כך שהרמה גבוהה מאוד ויחד עם זאת ניתנת להבנה במהירות. אם לאחר מכן תחוש שאתה צריך חיזוקים או רוצה להתעמק בנושאים מסויימים אז תלך לקורס. את הספר תוכל להשיג בכל חנויות הספרים כמובן בסטימצקי ובצומת ספרים וגם באינטרנט אתר הבית http://www.globes.co.il/Serve/Globes/docview.asp?did=1000122497&fid=1667 או http://www.ibook.co.il/NS_GetProdInfo.asp?prodid=11783511 http://www.easy-web.co.il/booknet/nconfigout.asp?psn=39847&ser=1 בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה