קהילת יאסו חוגגת שלוש שנים להיווסדה

shmuel16

New member
קהילת יאסו חוגגת שלוש שנים להיווסדה

קהילת רדיו יאסו למוזיקה יוונית התאספה בבית היין ביהוד ולצלילי להקתו של שלומי ניסן ו"צלילי פיראוס" חגגה שלוש שנים להיווסדה של הקהילה בקישור - מבחר מהתמונות שצילם אורי מליק ובהם מקצת מהצלילים,הריקודים והחוויות שקלטה עדשת המצלמה.

רזי גרינבלט הערב ברדיו יאסו

הערב יום א' ברדיו יאסו החל משעה 21:00 ועד אחרי חצות רזי גרינבלט השדרן בעל הידע הרב בתחום המוסיקה היוונית בתכנית מגוונת ומלאת הפתעות. להאזנה קלה ונוחה הורידו את סרגל הכלים של רדיו יאסו

sony121

New member
רזי הוא שדרן מצויין

אין בכלל וויכוח רזי הוא שדרן מצויין...מזל שיש אותו שם ברדיו יאסו. ...שמשום מה לאחרונה כל פעם שכתבתי שם משהו גם מחקו לי את זה. אבל בלי קשר לרדיו יאסו...יצא לי להקשיב לשתי תוכניות של רזי והוא מצויין.וכשצריכים לפרגן למישהו ומגיע-אז לא מתחשבנים עם אלי יאסו,פשוט מפרגנים!!!!

sony121

New member
כמובן שיש את השדרנים של רדיו אליוס

שכולם מצויינים...ומביאים מוסיקה מצויינת...ניקולופולוס תופס שם מקום של כבוד בכל תוכנית
ואתמול היתה שם תוכנית ברמה בינלאומית!!!! הדרן לדאלארס עם הדיסק החדש-הדרן למלינה קאנה עם ניקולופולוס בדיסק החדש...ועוד הרבה מוסיקה מושבחת. ומסתבר שתמיד הם הראשונים להביא חומרים חדשים!!!! ישר כוח ......רדיו איליוס!!!

נחמד אבל חבל../images/Emo4.gif

שמקהילה של 400-או 500 איש נשארו בערך 30 בגלל אדם אחד שחושב שהוא מנהל מינמום את הכור הגרעיני בדימונה או באספהן.

SNER

New member
טעות בידך זורבה

איני יודע כמה יש בקהילה אבל בבית היין ביום חמישי היו בסביבות 250 איש תאמין לי הייתי שם תעבור על כל אלבום התמונות ותתחיל לספור אנשים ביי

הוא לא טועה אלי הוא צודק יש לך שם

כמה אנשים נחמדים אבל המון זבל במיוחד ההוא עם הזקן מכפר גזרים שבצפון. ובקשר לתמונות מהמסיבה שלך אלי- אתה הבחור הכי יפה שם ומכאן שהמצב באמת פאקאקט. עאלק מנהל כור בדימונה-לא הייתי נותן לו לנהל את המרקים של כרמלה בתקווה. וואחד דביל זה האלי הזה.

12אניהיא

New member
סליחה מנדלי...{אחלה ניק../images/Emo45.gif}

עם כל הכבוד ויש כבוד...{אלייך בעיקר כאן} להרבה כאן יש מה ללמוד מאיך מנהלים עסק {יותר נכון אחד או שניים} הייתי ממליצה ללכת ללמוד אצל כרמלה מהמרקים בתיקווה שמתנהלת כבר לפחות 30 שנה ומפרנסת כמה משפחות...{אני לקוחה ותיקה שלה} בקשר לכור בדימונה...נו השאלה בידיים של מי תיתן את זה.. חובבי רדיו?????????? אמא'להההההההה

ק ל י ד ן

New member
כמה מלים למנדלי

מנדלי חביב ! סגנון כתיבה הוא כמו די.אנ. איי . רפרוף קצר בפורומים השונים מצביע עליך . אין לי בעיה עם הבקורת שלך . יש לי בעיה עם הסגנון והרוע . בעבר הלא רחוק , שתפת פעולה עם אלי . עזרת ונעזרת . לקחת חלק פעיל בהווי רדיו יאסו , ואם יש לך תלונות כנגד ההתנהלות , אינך יכול להתחמק מאחריותך לכך . יתכן שהדרך בה נפרדו דרכינו , לא היתה אידאלית . זה קורה במשפחות הכי טובות . אבל אתה איש נבון . איך זה שאתה לא מצליח לשמור על "קול " ונותן לבטנך לגבור על הראש ? האנשים שאתה כה בז להם בסגנון כתיבתך , היו עד לא מזמן חלק בלתי נפרד ממך . יתכן שההוא עם הזקן לא ממש לטעמך , וזה בסדר . גם אתה (כנראה) לא לטעמו . אבל ישבת אתו על כוסית של "משקה" , פרגנת לו על התמונות אותן הביא לנו , צחקת איתו על כל מיני נושאים משותפים . אז מה זה אומר עליך ? לטעמי , האיש עם הזקן הוא איש עם לב זהב והמון רצון טוב (מוכח) לתרום לקהילה בה הוא נמצא . אתה היית פעם חלק מהתמונות אשר צולמו במסיבות למיניהן . גם אתה לא אפולו , אבל אף אחד לא בא בטענות על כך שנכללת בצילומים , ואתה לא דרשת שלא להיות מצולם . עוד משהו מנדלי . המצב היה "פאקאקט" כאשר היית חבר ברדיו יאסו . נכון שגם היום המצב לא מושלם , אבל הוא משתנה ומשתפר מיום ליום . ואתה לצערך לא חלק ממנו . איך אני יודע שלצערך ? מהרוע והגסות שבכתיבתך . מהעלבונות שאתה מטיח באנשים . מביקורתך הלא עניינית , הדנה לגופו של אדם ולא לגופו של ענין . במקום לעסוק ללא הרף באלי , תשקיע את המאמץ ברדיו בו אתה (וגם אני לפעמים) מבלה את זמנך . אתה נבון מדי מכדי לנבור בעבר . שא פניך אל ההוה והעתיד . הרפה מאתנו . לך לדרכך ואנחנו נלך לדרכנו . לסיום , אומר לך כך . אני מכבד את האנונימיות המבורכת של האינטרנט . אני מכבד יותר את אלה המוותרים על אנונימיות זו . מודי יוגב

אדוני הקלידן/מודי יוגב/חוכמולוג/

פסיכולוג בגרוש/יפה נפש וטהור לבב היקר שלי!! כל כך הרבה יריות באפלה ובאף אחת מהן לא פגעת. ולא היית קרוב!! אני מתחיל לצטט: 1. ציטוט :"בעבר הלא רחוק , שתפת פעולה עם אלי ..." תגובה: מעולם לא שיתפתי פעולה עם אלי ואני נוטה להתרחק מאנשים נצלנים אינטרסנטים סכסכנים ורעי לב. 2. ציטוט :"יתכן שהדרך בה נפרדו דרכינו , לא היתה אידאלית..." תגובה: מדבריך משתמע כי זכית בתואר המשתשמש הפעיל ביותר ברדיו יאסו!! אתה מדבר בגוף ראשון רבים כאילו שאתה מייצג את הרדיו!! מרפרוף קל ניתן לראות על נקלה שאתה בקושי כותב שם הודעה פעם בחודשיים ומאיפה צצת פתאום ולקחת על עצמך את תפקיד הסניגור רק אלי יודע. 3. ציטוט :"אבל אתה איש נבון..." תגובה: בהחלט הצדק עימך ידידי-נבון משכמי ומעלה! 4.ציטוט :"...יתכן שההוא עם הזקן לא ממש לטעמך , וזה בסדר . גם אתה (כנראה) לא לטעמו . אבל ישבת אתו על כוסית של "משקה" , פרגנת לו על התמונות אותן הביא לנו , צחקת איתו על כל מיני נושאים משותפים . אז מה זה אומר עליך ? לטעמי , האיש עם הזקן הוא איש עם לב זהב והמון רצון טוב (מוכח) לתרום לקהילה בה הוא נמצא ..." תגובה: בוא אגיד לך משהו על ההוא עם הזקן-מעולם לא ישבתי איתו על כוסית משקה.מעולם לא ראיתי תמונות שצילם ומעולם לא צחקתי איתו על נושאים משותפים!! יכול להיות שיש לו לב זהב אבל הפה שלו עשוי מחרא והוא מקלל והוא מגעיל והוא סימפטום נוסף לכל הוויית ה"אני ואפסי עוד" שאותה יצר הסמרטוט הראשי. 5.ציטוט :"גם אתה לא אפולו , אבל אף אחד לא בא בטענות על כך שנכללת בצילומים , ואתה לא דרשת שלא להיות מצולם..." תגובה: אין לי שום תמונה ברדיו יאסו או בכל מקום אחר ואני אולי לא אפולו אבל בטח לא מכוער כמו החבר שלך דלעיל. 6.ציטוט : "במקום לעסוק ללא הרף באלי , תשקיע את המאמץ ברדיו בו אתה (וגם אני לפעמים) מבלה את זמנך . אתה נבון מדי מכדי לנבור בעבר . שא פניך אל ההוה והעתיד . הרפה מאתנו . לך לדרכך ואנחנו נלך לדרכנו . לסיום , אומר לך כך . אני מכבד את האנונימיות המבורכת של האינטרנט . אני מכבד יותר את אלה המוותרים על אנונימיות זו . מודי יוגב תגובה: אני לא מבלה את זמני באף רדיו ואתם לא מעניינים לי את קצה השערות באיזור האחוריים!!! לא יאסו ולא הליוס ולא אף אחד!! אתה יכול לכבד את מי שאתה רוצה -אנונימי או לא- אני יודע שאני מכבד אנשים שכותבים גם בעיתות שלום ולא מצטרפים רק למלחמות-חומר למחשבה בשבילך אדון יוגב (אם זה שמך האמיתי) שחרחר מלחמה לא אחת ולא שתיים-אני צודק? לסיכום: שכל אחד יתעסק במה שהוא רוצה ומי שלא יכול לשאת בתוצאות שלא יכתוב, אוקיי? זו לא חוכמה לשפוך פה זבל בכמויות בניקים שונים ומשונים ואח"כ אם מישהו כותב עליך משהו אתה פתאום נפגע עד עמקי נשמתך ושולח את אשתך לצלצל למנהל הפורום שימחוק את ההודעה... אני פה רק בשביל שהצדק ייעשה ויישמע- כל העוולות שנעשו וכל החטאים-פה הם יכופרו ע"י החוטאים ועל ידי המינים והמלעיזים. אני לא אנוח ולא אשקוט עד שיקום אדון יאסו ויודה בפה מלא מי היה זה באמת שמחק את הפורום של עדנה רימון. אני לא אנוח ולא אשקוט עד שכל רעי הלב יבואו על עונשם. ראו הוזהרתם.

פלצקובה

New member
מנדליקו מוכרהזרגים למה אתה לא

פונה למשטרת ישראל הרי התיק הזה{מחיקת פורום}הוא עבירה מאד מאד חמורה אז שא עצה טובה חמודי תפנה למשטרה ואל תנוח ואל תשקוט עד שהמשטרה תגלה מי מחק את הבולשיט הזה שאתה מזרגג פה את השכל איתו כבר יומיים, ותן לפורום הזה להיתנהל כמו שצריך , המלחמות שלך עם מאן דהוא לא מענינים פה אף אחד לך לפורומים אחרים ותפסיק לבלבל פה את המוח עם השטויות שלך יאללה בררררררררררררררררה

ק ל י ד ן

New member
מנדל יקירי ../images/Emo24.gif

צר לי שאני לא עונה לך באריכות , וזאת משום שהתחביר שלך פשוט איום ונורא . אתה לא אשם . כנראה שאין לך את הכלים המתאימים לכתיבה נכונה . אני מבין שהכחשת , SO ? אתה עדיין מסתתר מאחורי ניקים שונים ומשונים , אולי תגיד לי אתה מה זה אומר עליך . נ.ב המלצתי לך , אל תכתוב כאשר בטנך נוטה להתפוצץ מכעס . תלמד לספור עד 100 אם צריך . אני יוצא מתוך הנחה שלספור אתה יודע . תהיה חכם מנדל (איזה שם פולני בחרת), אל תגיב . מודי יוגב

כן כן התחביר שלי איום ונורא חחח

אתה אולי מנגן יותר מדי זמן על הקלידים או שאתה מתעכב על ה"לבנים" יותר מאשר על ה"שחורים" אם אתה מבין את כוונתי יא מתנשנש. יש לך עוד הרבה זמן להגיע לרמת התחביר שלי ואני ממש לא מתפוצץ מכעס לא ממך ולא מהחבר השמנמן שלך שהחליט עכשיו על הכינוי "פלצקובה"-שמת לב שלא הגבתי לו? ועכשיו מר קלידן היקר- קפל את זנבך בין רגליך וחזור מהר מהר למדמנת יאסו שלך.

מנדלי=הספר מסיבליה?

יש לי תחושה שמדובר באותו כותב! ויש לי גם ניחוש לא רע מי הוא הכותב! למה???? מה עובר עלייך????. אולי תפסיק עם ההשתלחות הזאת ,ותשאר האדם שאנו מכירים מבפנים. קשה מאוד לקרוא את הודעותייך,ולדעת שכותב אותם בחור מדהים. ברצוני לציין,שאיני יוצאת פה להגנתו של אדם זה או אחר!!! אך אני בהחלט יוצאת כנגד כתיבה שעיקרה ברוע! בבקשה ממך פשוט תפסיק. מצרפת את תשובתי להודעתך הקודמת (היא עדין רלוונטית) הודעתך המשתלחת לא פחות , מתאריך 25.5.06 :גלב האופראי....ו קוקלה סימה ו 09:27 | 25/05/06 לאחר חודשים שלא נכנסתי לבקר,נכנסתי היום. אוי לעיניים שכך רואות,נעשה לי עצוב מאוד. מאיפה כל הרוע וארס????????? אני יכולה רק להניח שגם אתה\את נהנתם עד לא מזמן משידוריהם של השדרנים "ליצנים-עילגים" כדברייך. העילגות וחוסר הידע שאתה מיחס לסקוטרמןנשמעת כמו חיסול חשבונות אישי! בשבילי ובשביל רבים כמוני,סקוטרמן שדרן נפלא עם ידע נרחב מאוד. (מה לעשות יש עוד כמה כמוני "בורים" במוסיקה יוונית!ואנחנו מאזינים עם הלב.) גלב נכבד! מהודעתך ברור לי שאתה מבין את המילה "גלב" שהיא הנרדפת ל"ספר". בחרתי במילה שלא לתפארת המליצה,אלה מפני שלאוזניי היא נשמעת כמו מילה נרדפת ל"שוחט"!! מותר ולפעמים רצוי לצאת ולשאוב מים מבאר חדשה, אך בהחלט לא מומלץ לירוק ולטנף את הקודמת. מי יודע לאן ימים יובילו??? לסיום גלב\ית אין לי ספק שהית בין חברי\מכרי בפורום, ויש לי תחושה שאנחנו עדין כאלה. אם תחליט לענות לי(ואין לי ספק שכך תעשה) אנה ממך קפל את שיניי הארס ,וענה לי כחבר. נעשה לי מספיק עצוב לכמה חודשים נוספים,מקריאת הודעתך! מאחלת לכולכם בריאות הגוף,ושלוות הנפש!

מנדלי שלום אני לא מסכים איתך../images/Emo140.gif

מנדלי מה שכתבת לא נכון... בכללי ברדיו יאסו יש אנשים נחמדים מאוד כמעט כולם ואולי כולם....לא הכרתי את כולם אישית..אבל את רובם הגדול כן. על כן אני חולק על דבריך. ושלא תבין לא נכון גם אלי מיסודו בחור טוב רק שהשתן עלה לו לראש ושוב אני אומר חבל. ויתר על כן אני מבקש כרמלה מרקים בתקווה יש רק אחת אזזזזזזזזז אנא ממך. נ.ב ולך ענת את כבר לא לקוחה שלה הלכת לנו לאי שם הרחק הרחק....חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
שיהיה לכולם יום קסום ונפלא. ממני ניסו היווני זורבה.

12אניהיא

New member
זורבהההההההההה../images/Emo70.gif

הלכתי רחוק??? כן !!! אבל עדיין בארץ!!! ואגב שתדע עם כל הכבוד לחיפה.. אין ולא יהיה פה אוכל כמו בשכ' התקווה והסימטאות שלה.. אין חביב, שמש, סעדיה וכו'

didigreek

New member
ריק ! ההופעה ברעננה בוטלה !

ההופעה של ריק מרטין ברעננה שתוכננו לחודש יוני - בוטלו מחוסר עיניין ציבורי, כך מסרו מנהלי ההפקה של ריק מרטין בערוץ השידור המקומי. ריק עצמו התראיין אצל גיא פינס ומסר את אהבתו לעם בישראל ומסר שהוא מקווה להופיע בישראל ביום מהימים. חושבת שיש מה ללמוד מהלטיניים ! =================================== ריקי מרטין לא יופיע בישראל עכשיו זה סופי: ריקי מרטין לא יגיע לארץ. הכסף יוחזר לרוכשי הכרטיסים, שכידוע לא היו רבים במיוחד אור ברנע הופעתו של הזמר ריקי מרטין, שאמורה הייתה להתקיים בשבת הבאה (3 ביוני), בוטלה. במהלך החודשיים האחרונים הידיעות על ביטול הופעתו של מרטין חזרו ונשנו. לפני כחודש נודע כי מכירת הכרטיסים להופעתו של מרטין הופסקה עקב מכירות עגומות. לאחר מכן, הזמין המפיק מרסל אברהם כתבי תרבות ישראלים למסיבת עיתונאים שנערכה בספרד, שם סיפר מרטין כי יופיע בישראל למרות הכול. אך היום (שבת) מתברר כי בכל זאת החליטו מרטין והמפיקים לבטל את ההופעה. מהפקת המופע נמסר "מרטין יבקר בישראל בעתיד ומצטער על אי הנוחות שנגרמה לקהל המעריצים בישראל. הכסף יוחזר במיידי לכלל דורשי הכרטיסים". הופעתו של מרטין אמורה הייתה להתקיים באותו ערב בו יופיע הרכב ההיפ הופ המצליח "בלד אייד פיז" בישראל. כבר צויין בעבר כי ספק אם שוק המוזיקה בישראל יוכל לספוג שני מופעים בסדר גודל שכזה, הן מבחינת מכירות הכרטיסים והן מבחינת הסיקור התקשורתי. עוד לפני שהופסקה מכירת הכרטיסים למרטין, החליטה הפקת המופע לשנות את מיקום המופע של מרטין ולהעבירו מהאמפי פארק בראשון לציון, לאמפי פארק ברעננה, מתחם קטן הרבה יותר. עד כה להופעתו של מרטין נמכרו רק כמה מאות כרטיסים. לעומת זאת להופעתם של ה"בלק אייד פיז" נמכרו כ-17 אלף כרטיסים. מרטין הוא האמן השני המבטל את בואו לישראל בתקופה האחרונה. הזמרת קלי קלארקסון אמורה הייתה להופיע בישראל לפני כשלושה חודשים, אך ביטלה ברגע האחרון בשל מחלה.

למעלה