קאסטינג קול!!!

קאסטינג קול!!! ../images/Emo57.gif

אכן כן... זו ההזדמנות שלכם לשחק אותה כריס קולומבוס. את מי הייתם מלהקים לשחק בסרט? יכול להיות שחקן ישראלי, חבר שלכם מכיתה ג´, ג´וליאן מקהמרון (שצריך לשחק בסרט שיהיה לפי בשורות טובות את קרולי אבל זו לא הנקודה), כל אחד. רצוי ומומלץ לצרף תמונות. הנה מי שאני חושבת שפשוט נולד להיות סדריק, אפילו אם הוא טיפה מבוגר מדי בשביל לשחק תלמיד בן שבע עשרה
התמונה באיכות גרועה אבל זה מה יש. הוא משחק את ג´ימי בלואיס וקלארק ואת רידלי בסרט "מבוכים ודרקונים" (שסיימתי לראות לפני חצי שעה בפעם השניה וזה סרט שולט!).

Hermione HP

New member
את עצמי! בתור הרמיוני! ../images/Emo20.gif

אני מסכימה בהחלט. מבוכים ודררקונים זה סרט שולת!!1

Piglett

New member
סרט שולת?! ../images/Emo2.gif

הל נוטטטט!!!!!!! זה סרט פשוט חרא..

PopPy

New member
ג´וליאן מקמ*הון*../images/Emo99.gif../images/Emo85.gif

*מיללת* הרגע פיבי הרגה את- אף אחד לא רוצה שאני אהרוס לו את העונה הרביעית של מכושפות נכון? אז אני אשתוק. *סניף* קוראים למושלם הזה ג´וליאן מקמהון
, ואני גם מצרפת תמונה מדהימה שלו.. אהם. בדיוק כשהסתכלתי על התמונה ישר חשבתי "היי! זה ג´ימי!" למרות שהוא לא נראה כמו עצמו... וגם ראיתי את הטריילר ל"מבוכים ודרקונים" ביס (וגם הקליטו לי את הסרט
) וישר קלטתי אותו שם... שחקן חמוד, ובאמת די מתאים לשחק את סדריק.. וכשחושבים על זה ג´וליאן
באמת מתאים לשחק את קרולי!!! אהם. ארמ.. אני יודעת שלרון הייתי מלהקת את רופ
הוא נורא מזכיר אותו באופי, והוא גם דומה לו במראה... הממ.. אני מנסה לחשוב על שחקנים לקסטינג הבוגר אבל כל הזמן ג´וליאן
צץ לי בראש ואני מנסה להתאים אותו לתפקיד בה"פ בלי שום הצלחה... מה שמזכיר לי שנורא רציתי את יו גרנט כלוקהרט
עוד לפני שאפילו הציעו את זה
*הולכת להמשיך לבכות על הפרק של מכושפות*

ייאי! קראת את בשורות טובות! ../images/Emo57.gif

נכון שהוא פשוט נועד להיות קרולי? (חוץ מזה שאין לו מבטא בריטי). והנה הקשר שרק מאיה, נטע ואולי שיר יבינו: קרולי צריך להיות ג´וליאן מקמהון השם הפרטי של קרולי "שלנו" הוא ג´וליאן. אפילו אנחנו מצאנו את ההקשר... ואיך הספר? נכון שולט? אני חולה על הספר הזה
קרולי ואזירפאל כל כך שולטים, אם כי אני מעדיפה את קרולי.

PopPy

New member
*קוראת* את בשורות טובות...../images/Emo85.gif

התחלתי לפני כמה ימים, אבל למרות שזה שולת לא היה לי הרבה זמן וזנחתי, היום המשכתי קצת ואני מאמינה שבלילה אני אמשיך עוד.. אני בעמוד 100 ומשו נדמה לי.. קרולי הרבה יותר שולת מאזריפאל!!! הוא כזה מצחיק ושולת... ד"א, נכון שאמרת פעם שג´וליאן
מתאים בטירוף לתפקיד של קרולי, אבל כשהתחלתי לקרוא את הספר לא היה לי מושג על מי דיברת כי לא זכרתי מי זה היה, ולמען האמת די שכחתי מזה, ואת קרולי דימיינתי בדיוק כמו ג´וליאן
. את אזריפאל דימיינתי כמו אוסטרלי אחר- הבחור שמשחק את הסוכן ג´ונס ב"פעמיים בחיים" (ערוץ 3). ובקשר לג´וליאן
... וול, כידוע לך הוא אוסטרלי, אבל במכושפות לדוגמא הוא מדבר במבטא אמריקאי לחלוטין. הוא למד את המבטא הזה כשהוא שיחק בפרופיילר נדמה לי, ומאז הוא חוזר אליו מתי שהוא רוצה, במכושפות לדוגמא.. כך שהוא אוסטרלי, כבר יש לו פוטנציאל למבטא הבריטי, והוא גם הצליח לשנות את המבטא המוזר של האוסטרלים (אבל עדיף משל הבריטים...) למבטא אמריקני כשהוא רוצה (למרות שלפעמים פתאום הוא מדבר לא ברור.. מן הסתם קשור למבטא האוסטרלי הלא מובן הזה), כך שעם זה לא תהיה בעיה...

sarah

New member
קרולי?! אזיראפל!!!!!!!!!! ../images/Emo42.gif ../images/Emo179.gif

מה? אתן סוטות?! הא??!! אוקי, קרולי מגניב וחמוד וכייפי והכל אבל אזיראפל!!!- הוא... הוא פשוט מלאך שכזה, וגם נורא מצחיק בזה. ניירוטי, חולה נפש ואוהב להאכיל ברווזים מה עוד צריך בחיים?!
באעבה, שרה |גרביל|

The Mad Hatter

New member
בטח שקרולי יותר שולת!!1 ../images/Emo153.gif

הוא מתעלל בעציצים שלו...*אנחה* טוב, חזרתי מרווק פלוס ילד (אני וונאבי מקובלת, אז אני מספרת על הסרטים שאני הולכת אליהם...^-^) ויו גרנט יכול להיות אזירפאל נחמד, אבל אני עדיין חושבת שגארי אולדמן עדיף...

Piglett

New member
חיחי... ../images/Emo123.gif

הארי פוטר - דרו קארי בצעירותו
וברצינות, אני לא יודע. בטח יש איזה ילד שם... שהוא לא דניאל רטקליף..
רון וויזלי - עד כמה שזה נשמע מגלומני (וואי, איזו מילה שולתתתת, כאילו שיואו
) דמיינתי את רון בתור עצמי, רק עם תווי פנים קצת שונות... אבל כמו שאמרתי מקודם, בטח יש איזה ילד שדומה לוויזלי... הרמיוני גריינג´ר - אפילו העזתם להעלות בדעתכם מישהי אחרת?! אמה ווסטון היא שחקנית מעולה, ואני מדבר במלוא הרצינות. לא הייתי חושב אפילו להחליף אותה..
ג´יני וויזלי - יש ילדה בביצפר שלי שככה דמיינתי אותה, אבל היא לא ממש ג´ינג´ית. אבל בעיקרון, יחסית דומה לג´יני. גם פעם ראיתי איזו ילדה דומה לג´יני באיזה טקס, אבל לא היה לי מושג מי זו... סיריוס בלק - יואן מקרגור כמו שהוא נראב במולין רוז´. רמוס לופין - ביליב איט אור נוט.. בראד פיט, ואני רציני.
עין הזעם מודי - אנטוני הופקינס, נולד לתפקיד, פשוט נולללללללדדדדדד!!!!!! גילדרוי לוקהארט -אני בהחלט בעד יו גרנט
, אבל אני לא פוסל את אפשרות מייק מאיירס. טום רידל - הצעיר: היילי ג´ואל אוסמונט, המתבגר: ג´וש הארטנט, היותר מבוגר: ג´וני דפ. סוורוס סנייפ - מי לא אלא זאב רווח?! בחייכם! מינרווה מקגונגל - ברור שגלי עטרי..
יש לי עוד, אבל אין לי ממש כוח לחשוב כרגע. דאטס אול...

וול, הנה שלי... ../images/Emo57.gif

|הארי פוטר: אין לי מושג. למען האמת *עומדת להיסקל* אני תמיד מדמיינת אותו בתור ציור. די דומה להארי פוטרים של קלילה יארווד רק יותר רזה. רון וויזלי|מאוהב:יש איזה ילד שאני מכירה שפשוט נועד להיות הוא. הרמיוני גריינג´ר: האמת היא שאני גם מדמיינת את הרמיוני בתור עצמי, רק יותר רזה. אני די דומה לה.... בפורים כשהתחפשתי אליה חמישה ילדים אמרו לי שאני ממש נראית כמוה. דראקו מאלפוי: ילד אחד מהשכבה שלי, עם שיער יותר בלונדיני (לשיר: נדב) מינרווה מקגונגל אני מדמיינת אותה די צעירה.... המ... אין לי מושג. ג´יני וויזלי: האמת היא שבוני רייט (זאת שמשקחת אותה כמדומני ואם לא, היא משחקת בסרט מדליין) נראית בדיוק איך שדמיינתי אותה. אז בוני רייט. עין הזעם מודי: ללא ספק, אנתוני הופקינס. הוא אכן נועד לכך... טום רידל: ג´וש הארטנט נראה חמוד מדי בשביל להיות וולדמורט. המ... יותר בכיוון של... המ... אין לי מושג. טוף, אולי יהיו עוד אחר כך.

Jelly Beans

New member
נדב?!?!?!? ../images/Emo60.gif../images/Emo179.gif

כל כך לא!!!!! ... אם כבר דניאל, הוא קטן כזה ובלונדיני והוא יותר מתאים... למרות שגם נדב יכול להיות.. ומי רון??? את מי את מכירה שמתאים? הג´ינג´י היחידה שאני מכירה זאת דנה.. והיא.. אמ... נקבה (רגע.. אולי צריך לבדוק) <--- למי שראה של מי השורה הזאת בכלל היום.. כזה מצחייייייייייק! כל מה שכתוב למעלה אור ואור בלבד תבין בשורות טובות= צואה מבוכים ודרקונים= עוד יותר צואה.. אני ועוד שתי חברות שלי הלכנו יום אחד לאור וראינו את הסרט הזה.. אני נרדמתי אחרי 10 דקות, חברה שניה אחרי 20 דקות.. חברה שלישית נרדמה וקמה לסירוגין, ראתה כמעט את כל הסרט, אמרה שזה היה משעמם.. אל תראו את זה!!! תא קטלני הרבהההההה יותר טוב! וואי, אני מתחילה לכתוב הודעות ארוכות בזמן האחרון... יום טוב שיר

עלפית

New member
הו... כל כך חבל שאתם לא מכירים

את הארי פוטר!!! (מהבית ספר שלנו) יש בשכבה ח´ ילד שכולם קוראים לו הארי פוטר, כי הוא פשוט כל כך הוא! אפילו שמו אותו בעיתון בצפר בגלל זה שהוא כל כך דומה... אבל התמונה לא כל כך ברורה.... אם אני אבוא למפגש אני אביא את הומר (עיתון בצפר), ותוכלו לראות.

Snitch

New member
אין לי מושג מי אלה בתמונה.. ../images/Emo88.gif

אבל הם נראים לי ממש מתאימים להיות רון והרמיוני.. O_O

Snitch

New member
לא.. ../images/Emo6.gif../images/Emo88.gif

חוץ מזה, תמיד אמרתי שרון מאוד נשי..
*בורחת*

Minerva

New member
HEHEHE!

ללא ספק: שמעון פרנס הוא.......... ארתור וויזלי!!!! דדדדדדדדדדי, המאס לי מהטופיק הזה- תמיד יש אותו, ואני לא מכירה את השחקנים... לא משהו אישי אור, דארלינג!

Minerva

New member
אה, ואם כבר...

ישראלים.... אז ברי סחרוף יש בו מן הלופין....

למעלה