צריכה עצות, הכוונה , עזרה..

simle2

New member
צריכה עצות, הכוונה , עזרה..

כל דבר יתקבל בברכה.. אני מאוד מאוד רוצה ללמוד פסיכולוגיה וניהול (מהסיבה הפשוטה שזה מעניין אותי מאוד) אך עומדות בפניי מס' תהיות: 1. במה אפשר לעבוד בתחום לאחר תואר ראשון? רקע: כרגע בכלל אני לא יכולה להתקבל
וזה כי אין לי 670 בפסיכומטרי, קבילתי 590 , ציון מאפן ביותר! והממוצע שלי עומד על 100 (אם חישבתי אותו נכון לפי ההוראות של האונ').. אני ממש בצומת דרכים ולא יודעת מה לעשות! מצד אחד תכננתי לטוס (לבד לצערי) בחודש הבא לאוסטרליה לטייל ולעבוד, כי חשבתי שיגיעו הציונים מאוחר ואז נראה כבר שנגיע לגשר...ומצד שני המבחן הבא והאחרון שאני יכולה לעשות כדי להתחיל ללמוד בשנה הבאה הוא בפברואר....מה שאומר שאני אטוס רק אחרי המבחן.. אבל הבעיה היא שאפחד לא מבטיח לי שאני אקבל את הציון הזה! מה אתם אומרים כדאי לנסות שוב? מה הייתם עושים במקומי.?? ויש סעיף אחד בתנאי קבלה כללים - http://cmsprod.bgu.ac.il/Units/kiosk/candidate/BA/acceptance.htm ג. ציון בחינת המיון במתמטיקה (הבחינה נערכת ע"י המרכז הארצי לבחינות ולהערכה) ומיועדת למועמדים בעלי 3 יח"ל במתמטיקה, או לבעלי תעודות בגרות מחו"ל שנרשמים למחלקות בהן קיימת דרישה ל- 4 יחידות לימוד במתמטיקה לפחות מה הוא אומר?? יש לי ארבע יחידות עם ציון 54, זה אומר שאני בכלל לא יכולה להתקבל לאונ'? אני חייבת לשפר? אם יש פה מישהו מהאונ' שמבין אני אשמח לתגובה.. תודה רבה רבה מראש

הי חיוכית

מבחינת אפשרויות תעסוקה- פסיכולוגיה וניהול נפגשים בתחום שנקרא משאבי אנוש ופיתוח ארגוני בהמשך כדאי להמשיך לתואר שני כי להרבה אנשים בתחום יש תואר כזה- אך זה לא הכרחי האם את מכירה את התחום? לגבי ההתלבטות הנוכחית- האם שקלת לימודים במכללה? יש מכללות שבהן ניתן ללמוד פסיכולוגיה וניהול עם הנתונים שלך. בברכה, אפרת נצר וייס

simle2

New member
היי

תודה על התגובה אני מכירה את התחום מהתיכון הרחבתי 5 יח"ל במדעי החברה ואפשר לומר שהתאהבתי בנושאים, בייחוד בפסיכולוגיה סיימתי עם ציון 96... ובקשר לשאלתך, שקלתי לימודים במכללה... אבל אני נורא רוצה ללמוד באונ' מסויימת.. אני מניחה שאני אנסה שוב לשפר את הציון ונראה מה יהיה.. בכל אופן את יודעת אולי על מכללות נחשבות במיוחד בתחום?? ואני אשמח לדעת בקשר לשאלה האחרונה אם מישהו פה יודע

מכללה אקדמית

המכללה האקדמית תל אביב יפו מומלצת בגלל היותה היחידה שיש בה גם אישור ללימודי תואר שני זה יתרון והייתי ממליצה עליה אפרת

אלנתן17

New member
במקום לחייך תתחילי לעבוד !

לא נראה לי שיש בן אדם בעולם שהמקסימום שלו זה 100 בבגרויות ו- 54 במתמטיקה 4 יח', נראה לי יותר כמו עצלנות. במקום לפנטז, תזיזי את התחת ותתחילי ללמוד.

simle2

New member
אם

אתה חושב שהתעצלתי יש לך טעות.. אתה לא מכיר אותי ולא יודע כמה חרשתי בשביל הפסיכומטרי הזה.. יכול להיות שזו עצלנות יכול להיות שזה קשה כל אחד ואיך שהוא רואה את זה

אלנתן17

New member
תביני את מה שאני אומר לפני שאת כותבת!

לא אמרתי לך שהתעצלת בפסיכומטרי, בזה אין לי יכולת לדעת. אמרתי שמהנתונים נראה שהתעצלת בבגרויות - ונראה לי גם שאת מסכימה איתי... תחשבי מה יכולת לעשות יותר טוב...

למעלה