צריכה עזרה

november76

New member
צריכה עזרה

איך ניתן להוריד כתם דובדבנים מגופיה לבנה?

tona3

New member
בצלוחית קטנה יוצקים מעט

אקונומיקה. אפשר גם בפקק של הבקבוק. בעזרת צמר גפן סופגים מעט אקונומיקה , ונוגעים בעדינות בכתמים. אח"כ שטיפה רגילה. לא הצלחת? חכי לצפנתי.

אקנומיקה יכולה להשאיר כתם צהוב על

בד לבן ולכן כדאי קודם ליבדוק בפינה ניסתרת את השימוש באקונומיקה על אותה גופייה לבנה.

esty104

New member
יש לי שיטה מאימי: השריה

במים חמים עם אבקת מדיח כילים. אני משתמשת בפיניש. בעצם כל דבר לבן שהופף לאפור עם השנים חוזר ללבן כך. יתרה מזה, צבע שחור מחליפת קראטה חדשה לא יצאה בעזרת אקונומיקה אלא יצאה באשריה בפיניש. ואחר כך שיפשפתי בידיים כמו פעם. ואחר כך הכנסתי למכונת הכבישה. חזר ללבן כשלג, אחרי ששפחו צינצנת צבע אחד על השני. חשבתי שאשתגעה, אבל פיניש עשה את העבודה.

צפנתי

New member
לדעתי אקונומיקה מדוללת ב50% מים...

ואם לא ילך לקנות ציבעי טוליפ לטקסטיל ולצייר לכתם עלי כותרת או גיבעול....הפירות הללו עושים כתמים מאד עקשניים.

נועם@בת

New member
קודם כל לבדוק את סוג הבד

אז זה סינטטי חייבים להיות הכי זהירים שבעולם. אם הגופיה עשויה ממאה אחוז כותנה הסיכוי לכתם צהוב קטן, אבל מספיק 2% אלסטן כדי להשאיר שם כתם צהוב במקרה של שימוש חופשי באקונומיקה. מכינים בצד בכלי מעט אקונומיקה ומקלון עם צמר גפן לניקוי אוזניים. מרטיבים את הגופיה מתחת זרם מים, טובלים את המקלון באקונומיקה ומורחים מעט על הכתם, שוטפים מיד במים זורמים. חוזרים על הפעולה מספר פעמים עד הכתם יורד. שיטת הניקוי הזאת מתאימה גם לבגדים צבעוניים או מודפסים. לא מתאים לבגד צבעוני כהה מאה אחוז כותנה כמו חולצות טריקו וכדו'. ואח שלי אומר- אין לך כתם שלא תצליח להוריד עם מספרים
. נועם ~שדוקא אחותה הקוראת הסמויה היא המומחית לענייני כתמים~

למעלה