צריכה עזרה בעיצוב ארון

צריכה עזרה בעיצוב ארון ../images/Emo103.gif

כרגע יובל בחדר לבד (די קטן) וכהכנה לאחותו שתצטרף אליו עוד כמה חודשים אנחנו רוצים להוסיף ארון (2 דלתות) לחדר. כל הבגדים של יובל נמצאים בשידה (3 מגירות גדולות ו-3 קטנות) והצעצועים נמצאים בארגז. רציתי לשמוע את הצעותיכן מניסיון איך לתכנן את הארון: תליה, מדפים, מגירות (חיצוניות או פנימיות). המון תודה על העזרה

הייתי בקורס עיצוב שבו דיברו על זה -

מבחינת עומק ארון - ארון לתליה צריך 60 ס"מ כי זה רוחב כתפיים של אדם מבוגר. אבל ארון רגיל בלי תליה מספיק 40 ס"מ כי אחרת יש מקום מאחורה ואליו הולך כל הג'אנק וזה יוצר בלאגן. לגבי תכנון אורך מדפים וכיוב' - ההמלצה של המרצה היתה פשוט לקפל את הבגדים ולמדוד את הרוחב שלהם ואז בכפולות של מה שיצא להחליט מה רוחב המדף. אם בגד מקופל הוא ברוחב 20 ס"מ אז כל מדף יכול להיות בכפולות של 20 כי אחרת נותר רווח בצד ואליו מכניסים דברים מקופלים ומקווצ'צ'ים כדי שיתאימו וזה, שוב, יוצר בלאגן.

אני אוהבת

מגירות חיצוניות- לפחות 3. אני לא מבזבזת הרבה מקום על תליה כי בד"כ אין לי הרבה בגדים לתלייה. כדאי להתקין הרבה מדפים, כי כששמים ערמה של בגדים על מדף זה נופל ומבולגן.אפשר לשחק עם המדפים לפי הצורך או לעשות הכנה למדף ולשים אותו רק שצריך. כשאת מזמינה תצייני את מספר המדפים שאת רוצה אחרת יחשבו לך את זה כתוספת.

אם שמים מגירות חיצוניות כדאי

שיהיה מנגנון עצירה שהמגירה לא תיסגר על אצבעות הילדים, בחדר של פיצית יש וזה מעולה מאחר והיא כל הזמן משחקת עם המגירות וכבר קרה שבחדר אצלנו המגירה נסגרה לה על האצבע - לא נעים.

רות י

New member
לא הבנתי, את רוצה לרכוש ארון מוכן

או שנגר פרטי יעצב לך ארון?

עוד לא החלטנו

תלוי מה בדיוק נרצה וכמובן במחיר. בכל מקרה, גם החנויות מאוד גמישות מבחינת העיצוב (מספר מדפים ומגירות)

למעלה