צריכה לשחרר מהשמלות האלה - עזרו לי לשחרר

שוקiלדה

New member
צריכה לשחרר מהשמלות האלה - עזרו לי לשחרר

טוב, אז עשיתי סדר בארון ומצאתי את השמלות האלה, שלא הלכתי איתן כבר שנים ושמאוד לא מחמיאות לי. אני מאוד רוצה להעיף אותן אבל משהו בתוכי לא נותן לי לשחרר. כאילו שאני אתחרט על זה.. תוכלו לקטול אותן באכזריות בבקשה כדי שאהיה שלמה עם ההחלטה?
אני מבטיחה לא להעלב.

ד"א, אני לא חדשה, אני פשוט סמויה (עד עכשיו), נעים להכיר

טוב, אני ממש מנסה

לשכנע את עצמי שהשמלה ראויה לזריקה מיידית כדי לעזור לך, אבל מה אני אגיד לך, היא בכלל לא כזאת נוראית! אולי הצבע לא מחמיא במיוחד, אבל היא סה"כ יפה ויושבת יפה על הגוף שלך.
א ב ל אם את לא אוהבת אותה יותר, ולא לבשת אותה שנים - את חייבת!! לפנות לעצמך מקום בארון ולהעביר אותה הלאה. תחשבי שמישהי אחרת, אולי שידה אינה משגת, תהנה ממנה, במקום שהיא סתם תעלה לך אבק בארון - לא יותר נחמד?

efroch99

New member
האם ניתן להסיר את הפפיון הזה?

זה מה שהכי מפריע לי.
האמת שבהתחלה רציתי להגיד לך שהיא תעבוד עם חגורה, אבל אחרי שראיתי את השאר, אני חושבת שהיא פחות מחמיאה לך וקצת מיושנת.

שוקiלדה

New member
אשאל את התופרת, גם לי הוא תקוע.. אבל

אם הצרה + הורדת הפפיון יעלו מעל 50 שקל אז לא נראה לי ששוה להשקיע בה את זה..

Aussie Girl

New member
היא נחמדה אבל...

אני חושבת שיש לה המון פוטנציאל רק שהיא צריכה כמה תיקונים אצל תופרת כולל הורדת הפפיון. היא מאוד קיצית ונראית כיפית ללבוש.
עם זאת, אם את לא מתחברת לסגנון הזה יותר ולא תלבשי אותה, אז פשוט תעבירי הלאה. אין סיבה שמשהו ישב בארון בלי שלבשת אותו שנים ובלי שאת מתכוונת ללבוש אותו. הסגנון שלנו משתנה עם השנים ומה שהיה אהוב פעם אולי עדיין אהוב אבל פשוט לא מתאים יותר ואין טעם לשמור. בטח שלא לזרוק אלא לתרום או לתת לחברה שכן מעוניינת בה. כך שמלה אהובה לא מתבזבזת.

שוקiלדה

New member
צודקת לחלוטין. אלך לתופרת שתתקן כל מה שמפריע

כולל הפפיון המגוחך (במידה והתיקון לא יהיה יקר מדי) ואם עדיין לא אלך איתה מעל חודש - אמסור. הארון זועק לסדר.

innocence

New member
לדעתי היא מהממתת,

אבל לא יושבת עליך בדיוק, אכן דורשת תיקון.
אני דווקא אוהבת את הפפיון, אבל כנראה שאני במיעוט.
אם תחליטי שאת לא רוצה אותה בסופו של דבר, אשמח לקבל אותה:)

אני שוב מתקשה

לא רואה יותר מדי בעייתיות, חוץ מזה, החצאית היא פליסה? כי יש לי חולשה לפליסה

שוקiלדה

New member
או! סופסוף מישהי שעוזרת בלי רחמים

אעביר אותה הלאה למישהי פחות מבורכת כלכלית אבל יותר מבורכת בדברים אחרים *אהם*

אוקיי, אמנם לא נחרדתי

אבל השמלה מיושנת. יושבת עלייך יפה אמנם, אבל נגיע הזמן שתאמרו יפה שלום.

שוקiלדה

New member
את כל-כך צודקת

היא נקנתה כשהייתי בתיכון(!) וככה היא גם נראית.
אני חייבת להפסיק לשמור דברים במחשבה שיום אחד הם יחזרו לאופנה ואני אתחרט

אמא שלי שמרה המון דברים (מהממים) מכשהייתה צעירה והעבירה לי אז לפעמים אני חושבת שיום אחד אעביר לבנות שלי..
אני חושבת יותר מדי אין ספק. הרעיונות שעולים לי בראש כתירוץ לא לשחרר מדברים הם פשוט הזויים לפעמים |מיואשת|

נ ו ל י ק

New member
האמת שגם אמא שלי

שמרה מלא דברים שעכשיו אני משתמשת בהם ואפשר לראות אותם בתמונות שאני מעלה לפה... אבל לדעתי אם כבר, שווה לשמור פריטים שהם באיכות מעולה שיכולים להישמר יפה, ושבכלל שווה להשקיע שטח איכסון בשבילם. אני אגב מרגישה בנוח לזרוק, כי יש לי שלושה בנים שיהיו בריאים חחחח...

שוקiלדה

New member
3 בנים - החלום שלי

במשפחה של חבר שלי הם 3 בנים וזה תמיד נראה לי אידאלי
אצלנו יש 2 בנים ואז אני ונראה לי שאיתי הגיע כל הבלאגן
אמא שלי בכלל לא רצתה עוד ילדים אחרי האחים שלי, הספיק לה 2 בנים, ואבא שלי התעקש שהוא רוצה בת ושינסו עוד פעם אחרונה. במשפחה מספרים לי שכשנולדתי והביאו אותי לאמא שלי שתחזיק היא הושיטה אותי לאבא שלי ואמרה לו "קח, הבת שלך"

ואח"כ בכל פעם שבכיתי או היו צריכים להחליף לי אמא שלי היתה אומרת לאבא שלי "ראובן, הבת שלך!"

למעלה