צריכה את עזרתכן

סנונית 1

New member
צריכה את עזרתכן../images/Emo22.gif

אני צריכה לעבור הפרייה נוספת והרופא שלי עובד עם מדיקל הרצליה. עשיתי שם הפרייה והיה זוועה. רציתי לבקש מכן לפתוח שרשור בה כל אחת תכתוב אצל מי היה הטיפול המנצח ובאיזה בית חולים, כך אוכל להחליט טוב יותר לאן ללכת. שיתוף הפעןלה שלכן חשוב לי מאוד. תודה והמשך הריון קל ובריא.

לבנה123

New member
הטיפול המנצח - בהר הצופים

אצל פרופ' הורביץ. אב אני לא יודעת אם ירושלים זה הכיוון שאת מחפשת... בכל מקרה - המון המון בהצלחה!

magenta2

New member
גם אצלנו באסף הרופא, כשדוקא ד"ר

פרידלר שינה פרוטוקול, ביצע שאיבה וביצע החזרה.

magenta2

New member
גם אני חשבתי ככה וניסיתי להתחמק

ממעקב זקיקים אצלו אבל עובדה, ועם זה קשה להתווכח, שהטיפול המנצח היה זה שהוא היה מעורב בו לכל אורך הדרך. אני לא מתווכחת עם הצלחה
.

../images/Emo45.gifאסותא ת"א

...שם היה הטיפול האחרון, כמובן בגלל המעבדה (ששמה יצא למרחוק). הטיפול הזה עם אותו רופא שטיפל בי קודם (דר' ווליוביץ).

אסותא תל אביב

שני טיפולים. שני הריונות. שני ילדים.(אחרי דילול משלושה) שני עוברים. אני , כמו שאת יודעת, ממליצה עליהם מכל הלב. בהצלחה סנוניתוש - כל כך רוצה לשמוע ממך חדשות טובות.

מירל36

New member
מדיקל....?

הי סנונית ... אז ככה...אני עברתי את ההפריה שלי אצל ד"ר כץ היקר והמוצלח.שאותה הוא עשה לי במדיקל בראשל"צ, והיה משהו גם בהחזרת העוברים הצוות היה מקסים,אין מילים בכלל לתאר לך איך יצאתי משם מרוצה.

טאיה1

New member
אולי זו לא התשובה שאת מחפשת ../images/Emo4.gif

IVF ראשון במדיקל, אצל פרופ' עמית. עשיתי את ה- IVF בדיוק בתקופה שבבית המקורי שלנו- פורום פוריות- התפרסמו הודעות קשות מאד לגבי המעבדה שלהם. לכן, הפעלתי קשרים כמיטב יכולתי, כדי ללמוד על איכות המעבדה שם. אנשים שאני סומכת עליהם נשבעו לי שזו בדיוק המעבדה של איכילוב מבחינת הציוד וכוח האדם, ואכן לא התאכזבתי. אני כותבת לך את זה למקרה שיצא שתעברי שם גם את ההפריה הבאה. כדי שלא תהיי מיואשת מהם, מראש. בהצלחה. כל כך רוצה לראות אותך כאן.

פינקי33

New member
תל השומר (מה, רק אני?), פרופ' שולמן

כתב את הפרוטוקול, פרופ' זיידמן ביצע החזרה, IVF ראשון,
. וסנוניתוש, המון המון בהצלחה !!!

אלה 2

New member
../images/Emo24.gif מחכה לבשורות טובות בשבילכם

לא עברתי הפריה- לא יכולה לעזור לך. מה שתבחרו- שיהיה בהצלחה!

עמית@

New member
שני טיפולים מנצחים: איכילוב.

בפעם הראשונה IVF שמיני, בפעם השנייה IVF שלישי.

בהצלחה

היי אני מטופלת של פר' עמי עמית באופן פרטי במדיקל סנטר הרצליה. הצלחה בטיפול הראשון של ivf היום אני בתחילת שבוע ה- 5. בהצלחה גם לך

למעלה