צריך

צריך../images/Emo53.gif

ביום שבת, אני צריך להכין פעולה בסניף לילדים בגילאי 10-12 בנושא פורים. הפעולה אמורה להיות קלילה ומעניינת. למי שיש רעיון לנושא לפעולה מוזמן לשרשר לי פה או במסר.. תודה. אשכו, הוספתי לפעולה את הסיפור מ"מסביב למדורה"

funky n

New member
מה שעולה לי זה

לשאול אותם שאלות,כמו מי היה המן או מי היתה אסתר והלאה והלאה.. (סתם דוגמאות של מישהי שלא זוכרת כבר את הסיפור :-\ ) ומי שעונה נכון תיתן לו פרס,סוכריה על מקל/טופי/מטבע שוקולד/רעשן/צעצוע/מסכה (מה שבתקציב שלך). ואחר כך תספר את הסיפור בקצרה ,או שתעשה את זה לפני ואח"כ תשאל את השאלות,איך שנראה לך.. אם בא לך אתה יכול לעשות שרשרות מסרטים כאלה של עטיפות ו"התליון" יהיה בריסטול שקישטת/או שתיתן לילדים לקשט בצורה של אוזן המן/ליצן/מסכה/המלך חשוורוש/ושתי המלכה וכו... או שתצייר אתה ותיתן להם לצבוע ולקשט בנצנצים וכאלה.. אם אני אחשוב על עוד משהו אני אכתוב

A GIFT OF LOVE

New member
בהצלחה

אתמול שמעתי את סיפור המגילה בצורה ממש מעניינת ומצחיקה. חבל שלא סיכמתי את זה, הייתי שולחת לך. בכל אופן, אני יחשוב על משהו עד שבת.

eshkolit32

New member
אין בעיה

קודם כל פאנקית נתנה פה כמה רעיונות ממש טובים לדעתי. דבר שני: שמחה שהוספת את הסיפור מ"מסביב למדורה"! איזה כיף....... דבר שלישי-רעיונות שעולים לי כרגע: 1. עבודת יצירה: אם מדובר בלא הרבה ילדים ו/או אם נותנים לך תקציב, אתה יכול לקנות מסיכות שחורות לעיניים-כאלה
(בחנויות ה"דולר סטור" למשל-צריך לעלות ממש מעט), ואז להביא דבק, מספרים, צבעים, חומרים כמו צמר גפן, סלילים, חוטים צבעוניים (גם-מהדולר סטור או מהבית). כל אחד יקבל מסיכה אחת ויקשט אותה כראות עיניו ואח"כ יוכל לחבוש אותה על העיניים וגם לקחת הביתה. 2. ראה קישור למשחק קצר "השלם את המשפט" 3. חידון קצר לפורים 4. מגוון פעילויות בהצלחה! אל תשכח לספר לנו איך היה !

למעלה