צריך עזרה!!!

albert2100

New member
צריך עזרה!!!

אני רוצה לשפר את המחשב שלי שיתאים לעריכת סרטים לא ברמה ביתית התקציב שלי לא גדול. יש לי מחשב פנטיום 4 של champion מעבד intel pentium4 h.t. 3.0ghz 1m prescott האם זה מספיק מהיר בישביל עריכת סרטים? לוח אם intel bayfield 865gbfl 800mhz זיכרון יש לי 256mb ddr 400mhz אני קונה 1gb אותה מהירות האם זה בסדר? או צריך יותר מהיר? האם אני בכלל יכול בלוח אם הזה להכניס יותר מהיר? דיסק קשיח יש אחד של 80gb אני קונה עוד אחד של 160gb האם זה מספיק? מישהוא יכול להגיד לי איזה כרטיס מסך אני צריך? כמה זיכרון בתוכו צריך? איזה כרטיס מסך מתאים ללוח האם שלי? יש לי כרטסי מסך בסדר שמחקים כמו NEED FOR SPEED MOST WANTED עובדים בו אבל רק זה האם זה מספיק לעריכת סרטים? כרטיס קול איזה צריך יש לי רגיל? צורב איזה ליקנות תנו לי את הדגם אם אפשר? כרטיס עריכת ווידיאו איזה ליקנות שלא יקר מיידי? כרטיס fire wire איזה ליקנות? האם צריכים גם כרטיס עריכת ווידיאו וגם כרטיס fire wire? האם צריך גוף קרור או עוד מאוורר? האם אני יכול להסים במחשב שלי windows visita ? איזה תוכנת עריכת אני יכולך ליקנות או להוריד מחירים אם אפשר בבקשה? תודה לכל מי שיעזור לי.

למעלה