צריך עזרה דחוף!

asall

New member
צריך עזרה דחוף!

שלום לכולם, אני חדש בפורום. ואני מקווה שהגעתי למקום הנכון(ככה נראה לי בכל אופן) אז ככה יש אם אני לא טועה באחת מהעונות של תיקים באפלה הוקרן בערוץ 2 איזה 3 פרקים רצופים שהיו על חוצנים אם אני לא טועה זה היה איזה ספיישל לא זכור לי כל כך מה שאני זוכר שזה היה פרק עם הרבה חוצנים מהרגיל פרק נדיר אם אני לא טועה זה גם עסק בנושא : איזור 51 וחטפו את סאלי. זה הפרטים הזכורים לי פחות או יותר אם מישהו זוכר באיזה עונה זה היה באיזה פרק מדובר ואיך אפשר להשיג את זה אשמח אם תשלשלו הודעות ונשתמע! תודה לכולם

אתה אולי מתככון

למה שנקרא "טרילוגיית העב"מים". שלושה פרקים הנקראים אנאסזי , דרך הברכה ומהדק נייר. הם עסקו בכך שמאלדר וסקאלי מצאו קלטת דיגיטלית בעלת חומר מסווג על חוצונים כמו כן מצאו מנהרה בתוך הר המלאה תיקים ומידע על אנשים. יש שני פרקים בהם סקאלי נחטפת הנקראים "העלייה" ו"דווין בארי" אם תוכל לספר יותר פרטים נוכל לעזור יותר...

asall

New member
חיפוש...

את האמת אני לא זוכר כל כך מה שזכור לי שזה היה ספיישל מיוחד בערוץ 2 והפרקים עסקו רק בחוצנים ועבמים והראו שמה יחסית הרבה,אם זכור לי בקטע בפרק היה המון חוצנים..והפרק היה באיזה שהי עיירה ...... אוף לא זוכר כל כך באסה...

asall

New member
"טרילוגיית העב"מים"

איך אפשר להשיג של 3 הפרקים של הטרילוגיית? אשמח עם תעזרו לי אני מחפש את זה שנים וגם את שאר פרקי החטיפה של סקאלי

למעלה