צריך עזרה בקשר ל UV

s h o o s i

New member
צריך עזרה בקשר ל UV

עשיתי גדר... די ארוכה... היא מורכת משני סוגי חתיכות שלכל אחד הרצתי CLONE ואחרי כל כלונ הייתי צריך לסדר קצת רוטיישן ודברים... וזה לקח די הרבה זמן... מילא אם זה היה כיף... אבל זה חרא. חשבתי שבסוף אני אתן לו טקסטורה בדרך של CUBIC והכל יסתדר (כי הגדר בעצם מורכבת ממלבנים בעיקר) אבל יצא מגעיל ... אז עכשיו אני צריך לסדר יו וי לגדר הדפוקה הזאת.. אם הייתי מסדר יו וי לחלק אחד לפני הכלונ זה היה יכול להיות נחמד ... אבל לא עשיתי את זה... יש אפשרות שאני אעשה יו וי לחלק אחד ואז איכשהו אסדר לכל החלקים האחרים להיות עם אותו יו וי ?? או שלמישהו יש פיתרון אחר בשבילי (חוץ מלמדל שוב את הגדר)?? תודה רבה לעוזרים :) אגב לייטוויב 8

d o g b i t e

New member
אתה תצטרך

לקחת את כל הקרשים במורף לקרש אחד. אין דרך להתחמק. יהיה יותר קל ליצור אותם מחדש. אתה תמיד יכול להשתמש בפרוצדורלים ולא במפות

E r A n 1982

New member
אפשר לראות את הגדר..?

תראה את החלקים שאתה רוצה לפרוס (לא את כולם, את שני סוגי החתיכות)

VooLKan

New member
נראה אחלה

אחלה עבודה רק חבל שהרינדור באיכות ממש ירודה תן רינדור באיכות גבוהה שנוכל לראות את כל הפירוט כל הכבוד

VooLKan

New member
ועוד משהו

איפה שסימנתי בתמונה רואים בבירור שזאת אותה הטקסטורה זה לא רציני פשוט תערוך את הטקסטורה קצת בפוטושופ

s h o o s i

New member
חח תודה על ההערות אבל

אין לך איזה עצות בקשר לגדר ?? חוץ מזה זאת תהיה הטקסטורה לסקייטפארק הזה אבל לא באופן שבו היא נראת עכשיו... עכשיו סתם הבאתי לו פלאנר מציר Y אם אתה שם לב יש בעיות אפילו בולטות יותר לעין ממה שרשמת אם תסתכל על החלקים שצריכים לקבל טקסטורה מציר X יש שם סתם מריחה.... שמתי את הטקסטורה לעכשיו בשביל שתהיה תמונה מעניינת קצת... עדיין לא התחלתי ממש לטקסטר את השטח... זאת אומרת התחלתי עם הגדר אבל אני צריך עזרה תודה :)

E r A n 1982

New member
אוקיי...

באמת מצב בעייתי קצת.. הנה האפשרויות שלך: (לפחות אלה שהצלחתי לחשוב עליהן..) 1. לפרוס חתיכה אחת ובאמת לשכפל אותה ולבנות הכל מההתחלה. 2. לעשות פרוצידורלים כמו שדוגבייט הציע. 3. לעשות מורף שבו כל החתיכות יעמדו באותו המקום ואז לפרוס את כולן ביחד. אישית הייתי ממליץ על פרוצידורלים וזהו. אבל אם אתה מתעקש לפרוס בכל זאת, אז לדעתי תלך על האפשרות השלישית. מקווה שלא עשית שינויים בגדלים. תעזר ב"רוטייט טו גראונד". הכנתי לך תקציר לפעולות שאתה צריך לעשות.. זאת בכל מקרה עבודת נמלים. תהנה. והכי חשוב - אל תשכח שכל העבודה צריכה להיות במורף אחד! דרך אגב - חשבתי על עוד דרך שבה אתה יכול להפוך כל אחת מהחתיכות לנקודה, ואז לשכפל את החתיכה שפרסת לפי הנקודות.. אבל זה ישמור לך על המיקום ולא על הסיבוב של כל אחת מהן... שוב, תלך על פרוצידורלים, עדיף...

s h o o s i

New member
פייי תודה רבה על ההשקעה :)

מה זה פרוצדורלים ?? הטקסטורות המופשטות האלה שבאות עם התוכנה ??

E r A n 1982

New member
בכיף.

אוקיי, אז הנה לינק שמצאתי ע"י חיפוש "procedural wood lightwave" תכלס נגמר לי הכח מההודעה הקודמת, אז לא ממש בדקתי את הטוטוריאל אבל אני בטוח שהוא יתן לך התחלה טובה... בכל מקרה תמשיך לחפש עוד טוטוריאלים בקשר לפרוצידורלים כדי להבין יותר. וכן, עקרונית אלה הטקסטורות המופשטות האלה שבאות עם התוכנה.. אבל אל תזלזל, אפשר להגיע איתן לתוצאות מעולות.

sherban

New member
ווא

אני רוצה את הפונט הזה. תשלח בדחיפות!

E r A n 1982

New member
המממ...

סבבה שאתה רוצה, אבל כמה באמת היית משקיע בפונט...?! טוב, נו, תשלם לי אח"כ.. בינתיים תהנה. זה קובץ TTF.

למעלה