צריך עזרה בהגעה לתל השומר

מצב
הנושא נעול.

a r i e l ariel

New member

אני צריך להיות מחר בביתן חיל הים בתל השומר. בדקתי באתר של צה"ל ויש כמה דרכים להגיע. אני מגיע מירושלים והשאלה שלי אם להגיע בקו 405 או 480 ואחרי זה איזה קו לקחת,או שבכלל אפשר להגיע עם קו 400 מירושלים ולרדת במחלף אלוף שדה. בקיצור באיזה דרך אתם ממליצים לי להגיע? תודה

K85

New member
בקו 400

אני צריך להיות מחר בביתן חיל הים בתל השומר. בדקתי באתר של צה"ל ויש כמה דרכים להגיע. אני מגיע מירושלים והשאלה שלי אם להגיע בקו 405 או 480 ואחרי זה איזה קו לקחת,או שבכלל אפשר להגיע עם קו 400 מירושלים ולרדת במחלף אלוף שדה. בקיצור באיזה דרך אתם ממליצים לי להגיע? תודה
בקו 400
הכי טוב שתיסע בקו 400 עד מחלף אלוף שדה (הוא עוצר במסוף לשני הכיוונים.) ושמשם תיסע באחד מהקווים: 1, 3, 35 או 55 עד לכניסה הראשית לבסיס תל השומר.

a r i e l ariel

New member
איזה קו הכי טוב מאלוף שדה?

בקו 400
הכי טוב שתיסע בקו 400 עד מחלף אלוף שדה (הוא עוצר במסוף לשני הכיוונים.) ושמשם תיסע באחד מהקווים: 1, 3, 35 או 55 עד לכניסה הראשית לבסיס תל השומר.
1,3,35,55 או שכולם אותו דבר?

a r i e l ariel

New member

בקו 400

K85

New member
כולם אותו דבר

כולם אותו דבר
פחות או יותר. זו בסך הכל נסיעה של 5 דקות, נדמה לי שקו 3 בוטל אבל אני לא בטוח. לא מזמן נסעתי בקו 35 והוא עשה את הדרך הזו די מהר, אבל אני המשכתי איתו עד תל אביב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה