צריך המלצה לצמיגים???

udianco

New member
צריך המלצה לצמיגים???

מחפש צמיגים ל XC בעלי אחיזה טובה בסיבובים ולא מאיטים מידי בסכום של בערך 200 ש"ח לזוג!!!???

eni9ma12

New member
יש את ה IRC SERAC

צמיגים שלפי דעתי (מנסיון של כמה חודשים-קודמי+אחורי) מצד אחד הם מתפקדים טוב בכל שטח ובכל התנאים +מהירות גילגול יחסית טובה+מחיר ממש טוב(בערך 150 לאחד) אבל מצד שני בגלל שהם בנויים לתפקד טוב בכל שטח הם לא מיצטיינים באף שטח איך זה מורגש אתה שואל ? אני יענה לך, לא צריך ללחוץ.. אחיזה טובה ומיתגלגלים מהר בכביש, כנ"ל בדרכי עפר סינגלים וסיבובים לא נותנים הרגשה של ביטחון(יציבות) בסיבובים מהירים וזה מעצבן כשפתאום הגלגל האחורי מאבד אחיזה לשבריר שניה והרגל אם הפדל פתאום נופלת בעליה(מאבדים שיווי משקל) אבל זה לא קורה הרבה... כמו שאמרתי אחיזה טובה בכל מקום אבל מצד שני לא מיצתיינים באף מקום תמורה למחיר 5 מ-5 תיפקוד בעליות\כבישים\דרכי עפר\סיבובים מהירים 4 מ5 לסיכום הצמיגים ביחס למחיר נותנים תמורה מצויינת+ ואם לא מישתוללים איתם לXC רגוע הם צריכים להתאים מצויין אני שרוכב XC קצת יותר אגרסיבי מצאתי שהם לא כל כך התאימו לי.. חן.

LCX

New member
מחפש גם המלצה...

צמיגי שטח עם אחיזה מצויינת, לא חשוב משקל (עד 200 ש"ח לזוג) רוחב 2.1".

leo07

New member
ה serac הם מכונת פנצ'רים...

החל מסנייק בייטים ועד לקוצים... פשוט צמיג דק... פאנארייסר fire xc 2.1 אחלה צמיג...

eran13

New member
IRC SERAC ../images/Emo45.gif

אחרי כ- 1500 ק"מ מומלץ מאוד !!! ערן.

LCX

New member
ומאיפה קונים את זה?

ד"א איך אני יכול לדעת שהחישוק מתאים לצמיגים אלו? מדובר בהחלפה לאופניים של חבר, אופני מדבקה בכמה מאות שקלים, וגלגלים לא ידועים.

למעלה