צרבות- מה כן לאכול ??? (חוץ משקדים ומלפפונים)

gaby56

New member
צרבות- מה כן לאכול ??? (חוץ משקדים ומלפפונים)

היי בנות, מעתיקה את ההודעה שלי מהפורום ה"רגיל"... סובלת מצרבות בשבוע באחרון (שבוע 30) ואשמח לדעת מה ניתן לאכול שלא יגרום לי להרגיש כאילו שפכו לי
לגרון... כדי להמנע ממטוגן/ חריף/ מתובל/ חומצי/ שוקולד/ קפה הדבר היחיד שאני אוכלת זה פסטה בלי רוטב וכבר די מתחיל להמאס לי, אשמח לרעיונות לארוחות נורמאליות שלא ייגרמו צרבות, תודה מראש ויום מקסים!

לפעמים הצרבת בכלל לא ממקור של מזון

כמו אצלי. אני הריי סוכרתית ושומרת על תזונה והכל. הצרבות שהיו לי בשבועות המתקדמים מעל 33 + נבעו כתוצאה מאיברי הבטן שנדחסו מעלה והעלו מיצים מהקיבה. הריי את נושאת שני תינוקות, והם ממלאים את חלל הבטן התחתונה ולפעמים דוחקים מעלה את הסרעפת וזה עושה צרבת. אז שינוי בתזונה תמיד טוב לתזונה בריאה, בלי קשר... אבל מה שיכול לעזור זה משהו שהרופא יכול לתת לך. לי נתנו כדור לבלוע, שהוא לא מזיק להריון ובטוח לשימוש. אם תרצי אברר לך את השם. אני יודעת שגם TUMS יכול לעזור. מבינה ללבך

גם אני נורה סובלת מצרבות

ושום דבר לא עזר לי עד שגיליתי מי סודה (מים מוגזים) שותה בכמויות שלוקים גדולים, עושה כמה גרפסים (סליחה)
והכול עובר תנסי ממצילה בחום
אני גם בלי כיס המרה אין לי פילטר וזה עוד יותר מחמיר

היי,הרופא נתן לי מרשם של תמיסה בשם "מלוקס

פלוס". שאפשר לקחת אותה פעמיים ביום ובין לבין אני לוקחת TUMS. אני גם סובלת מאוד מהצרבות- ממליצה לאכול את הארוחה האחרונה ביום יחסית מוקדם. כמו כן, בעלי שם לי הרבה כריות מתחת למזרון (בחלק בו משעינים את הראש) כך שיוצא שאני ישנה כמעט בישיבה. מאחלת שהצרבות יחלפו לך או לפחות יתמעטו (-:

NIKI2109

New member
אלה

אבל את יודעת שאומרים לא לשתות מוגז בהריון, כי אז לילד/ים יש יותר גזים
. סודה באמת עוזר, אני שותה גם קולה לפעמים, אבל שמעתי שלא מומלץ לשתות מוגז. גם אני בלי כיס מרה ולא ידעתי שזה משפיע, איזה כיף, למעדתי משהו חדש.

gaby56

New member
תודה רבה בנות- אני לוקחת טאמס וישנה על מס'

כריות- אך מה בנוגע לאוכל? מה אתן אוכלות שלא ישרוף?...

mamix3

New member
היי! גם אני נורא סובלת מצרבות (שבוע 31)../images/Emo4.gif

מה שעוזר לי בדרך כלל זה לאכול מלפפון (טרי כמובן) ולשתות חלב קר (לגימות קטנות) בהצלחה!

אסנת123

New member
לי למזלי לא היו אבל חברה שסבלה מזה אמרה

שכדורים בשם Rennie (נדמה לי שכך כותבים) הצילו אותה

sprite4

New member
זנגביל מיובש - עוזר לי גם לצרבות

אני לא מדברת על התבלין, אלא על הצורה שדומה לפירות יבשים. יש מסוכר ויש מופחת סוכר, אני משתמשת במופחת סוכר. יש פעמים שיש לי בחילות, יש פעמים שיש צרבות ויש פעמים שזה שניהם.... גם כשאני בטוחה שזו בחילה ולא צרבת משום מה הזנגביל המיועד לבחילות דווקא כן עוזר. חלב, מלפפונים ושקדים ממש לא בא לי באותו רגע... לא שזנגביל חלילה מתחשק לי, הוא קצת חריף, אבל הוא חזק ועושה את העבודה בשבילי הרבה יותר טוב מהפתרונות העדינים יותר. לקח לי מלא זמן למצוא איפה יש באזור המגורים שלי, בד"כ זה בחנויות תבלינים איפה שיש פירות מיובשים ומסוכרים. כל השליש הראשון פספסתי את השימוש המועיל שלו...

למעלה