צלבן

art minded

New member
ציור יפה אבל יש מעט בעיות של

פרופרוציה - אם שאפת ליצור משהו מדוייק
גם בפנים וגם בגוף. והחרב לא תקועה ממש באמצע הגוף... אין סימטריה.

art minded

New member
החרב לא נעוצה במקום נכון ../images/Emo3.gif

ככה לפחות זה נראה לי

לדעתי החרב בסדר, הידיים קטנות ביחס

לגוף והן גם קצרות מידי, תמדדי לאן המפרק שלך מגיע ותראי שזה כמעט עד המותן. בנוסף המתניים של צלבננו רזות מכווצות מאוד מה גם שצלבנים תמיד עטו ימבה שריון וכו' עד כדי כך שהיה צריך להעלות אותם על הסוס בעזרת מנוף מכני כך שלא ייתכן שהוא כל כך פיצקלך. אבל מעבר לזה הרישום מרשים מאוד את רק צריכה להתאמן על פרופרציות ותגיעי לשלמות כי יש לך את זה. מבחינת עומק והצללות נורא אהבתי את הטכניקה שלך ואת תפישת החלל שלך. מקווה שכיוונתי אותך במשהו.

אסף 212

New member
יש לי כמה עצות

לפני שאני יוצר משהו אני עושה עליו מחקר ומחפש תמונות באינטרנט. אני מציא לך פעם הבאה כצעד לשיפור לעשות תחקיר וחיפוש תמונות של צלבנים איך הם נראו למען הדיוק ולך תדע לפעמים קופצים גם רעיונות חדשים. אבל בסה"כ יפה

Legacy of Honor

New member
ראשית-אני ../images/Emo163.gif (בן לא טמבל..)

טוב אולי גם טמבל.. שנית-הידיים אכן קצרות למדי. שלישית- צלבנים עוטים שיריון קשקשים ארוך(שמגיע עד לריצפה), התיעצתי עם משהו שמבין מעט בהיסטוריה ובצלבנים והוא כבר הסביר לי על התלבושת. למרות שגם חקרתי מעט וחיפשתי תמונות, אך תוצאות החיפושים לא היו מזהירות. רביעית- סגנון ההצללות שלי הוא די שונה, זו הייתה התנסות קלה כדי לתת תלת מימדיות קלילה מכוון וההצללות הרגילות הרסו אותו מעט. זה ציור משוחזר שהתפנתי ללתקן ואני מרוצה מתוצאות התיקון. תודה רבה ולילה טוב.

למעלה