צילום רחם וחצוצרות

chris1982

New member
גם אני ביקשתי מלא פעמים והם סירבו בטענה שזו בדיקה שעושים אחר

כשלונות חוזרים. אם הרופאים היו מבינים עד כמה תוצאה שלילית כואבת הם היו קצת מרפים ממה שנהוג ומסתכלים עלינו (נשים שמגיעות לתרומה) מזוית אחרת.
כמובן שנדיר שיהיה לנשים את מה שהם מצאו אבל אם היינו מגלים לפני היו חוסכים ממני מלא כאב.
- נכון הבדיקה עצמה היא לא הכי נעימה בכל זאת יש מכשור גדול שנכנס לאיבר צר ונוזלים שמוזרקים אבל שניה אחרי לא מרגישים כלום

chris1982

New member
צילום רחם וחצוצרות

היי בנות ביום שישי האחרון עברתי צילום רחם באסותא, אין השתתפות של הקופות ולכן זה עלה קרוב ל 2000 שקל. מי שעושה את הבדיקה שם הוא דר דן לוין. ב 7 וחצי בבוקר התייצבתי כבר שם אחרי נסיעה של שעתיים אבל כשהגעתי התברר שיש כבר בפנים מטופל לבדיקה דחופה יותר והייתי צריכה להמתין כשעה לבדיקה שלי. מה שנתן לבעלי זמן לדפדף באינטרנט ולחפש חוות דעת על הרופא והבדיקה. מה שקראנו לא היה מעודד בכלל, הייתי כל כך קרובה לוותר וללכת הביתה אבל בדיוק הודיעו לי שהגיע תורי אז חזרתי לחדר הבדיקה. הרופא היה מאוד נחמד, חייכן נפגשנו לפני הבדיקה במסדרון והרגיע אותי מאוד בחדר הבדיקה הסביר לי כל דבר שהוא עושה ועשה את הדברים לאט והיה מאוד סבלני. הבדיקה עצמה כואבת ולא סמפטית וגם שלקחתי אופטלגין לפני אני לא חושבת שזה עזר אבל לדעתי לרופא אין קשר לזה. אחרי שסיימנו היה לידי עזר לי לשבת ווידא שאני מרגישה טוב הסביר קצת לגבי הממצאים והנחה אותי באיזה מקרים עלי לייצוא איתו קשר. למרות הכאב יצאתי עם חיוך. אני מקווה שזה ינפץ כמה מיתוסים אצל אלה הבאות בתור .

אשרת 1972

New member
טוב לשמוע ושמחה שזה מאחרייך פגשתי את ד"ר לוין

לפני הרבה שנים שבדיוק עבר לחו"ל היה מקסים אלי ואף נתן לי מייל לפנות אליו אם אזקק , אפשר לשאול למה לא ביצעת את הבדיקה דרך הקופה ?

למעלה