צילום החלק האחורי של ממיר YES...

Just ice

New member
צילום החלק האחורי של ממיר YES...

מצ"ב צילום של החלק האחורי של ממיר ה YES, הכבלים שכבר מחוברים לממיר, מחוברים בצידם השני לטלויזיה. אני מעוניין לחבר גם את כרטיס הטלויזיה (LEADTEK WinFast TV2000 XP Expert) לממיר. אם אני מבין נכון את מה שאני רואה, לממיר של YES יש אפשרות לחבר רק התקן חיצוני אחד, ואני אאלץ לפצל את הכבל שיוצא מהממיר לשנים, אחד לטלויזיה ואחד לכרטיס הטלויזיה. 1. האם אני צודק, או שפיספסתי משהו וגם יש לממיר של YES אפשרות לחבר את כרטיס הטלויזיה בנוסף, ללא פיצול ? 2. במידה ואכן פיצול נדרש, איפה מפצל עלי לרכוש בדיוק ? (איזה הוא נקרא ? כמה אמור לעלות ? מי מוכר אותו ? ואם אפשר תמונה שלו, זה בכלל מצויין
) תודה !

sb21

New member
נסה לבדוק את האפשרות הבאה...

על מנת לבדוק את הנושא נסה לנתק את הכבל הצהוב ולהעביר אותו לחיבור הVideo שלידו,אח"כ חבר את הכבל לכרטיס. יכול להיות שזה יעבוד,כי בעקרון ממיר הADB הקטן של יס מסוגל להתחבר לשני התקנים.

Just ice

New member
לא הבנתי, לחבל את הכבל הצהוב לאן ?

לחיבור הלבן שמשמאלו ?

sb21

New member
אני יסביר...

אם אין ברשותך כבל פנוי ואתה רוצה לוודא שהדרך תעבוד פעל בשלבים הבאים: 1. נתק את הכבל מחיבור מס'1 בתמונה ומהטיוי. 2. לאחר שניתקת את הכבל חבר את הכבל לחיבור מס' 2 בתמונה. 3. לאחר מכן חבר את הכבל לכרטיס ובדוק אם השיטה עבדה דרך תוכנת הכרטיס. לאחר מכן תוכל להחזיר את הכול למקומו ותצטרך לקנות עוד כבל לחיבור הכרטיס.

Just ice

New member
אבל החיבור הלבן שליד הצהוב..

הוא לא לוידאו, אלא לסאונד, לא ?

sb21

New member
בממיר שלי הוא ממש כחיבור וידיאו.

אני מעריך שככה זה גם אצלך.

lh3

New member
פשוט מאוד

את הכבל הצהוב תחבר לכרטיס טלווזיה ואת הכבל הלבן לכרטיס קול של המחשב בשביל זה יש מתאם של בננה לכזה. אחרי זה תכנס לתוכנה של הטלווזיה תנסה לקלוט לא דרך כבל אנטנה אלה וידאו או אפשרות אחרת שיש וזהו. זה לא קשה

למעלה