צו ראשון

tomik15

New member
צו ראשון../images/Emo195.gif

מישהו יודע מה רמת המתמטיקה במבחנים הפסיכוטכנים שם???

liorhikri1991

New member
רמה של כיתה ו' בערך...

דוגמא:לטירונות יצאו חמש חטיבות של לוחמים.בשתי החטיבות הראשונות היו 100 טירונים.בשתי החטיבות השניות 150 טירונים,ובחטיבה האחרונה היום 200 טירונים. מספר הטירונים ששוחררו הביתה לסופ"ש היו בסכום של מחצית החטיבה השלישית ורבע מהחטיבה השניה. אז תשובה:25+75=100

ענבל98

New member
כיתה ו'? חח לדעתי קצת יותר..

יותר מרמה של כיתה ו'... אבל עדיין ברמה של 3 יחידות..בשביל שכולם יצליחו להגיע לפיתרונות. [ יש שם עוד מבחנים פרט למתמטיקה.. עברית, צורות, הוראות ] וגם אלה לא ברמה גבוהה

liorhikri1991

New member
אנחנו עשינו...

בתיכון,דמוי מבחן פסיכוטכני שאיזו חברה עושה והתרגילים שם עם מספרים גבוהים והיה לי ממש קל(אולי זה שאני ב5 יח"ל עוזר לי)

rasmus girl1

New member
לא גבוהה,

אבל גם לא נמוכה.. כי יש שם תרגילים שצריך להכפיל מספרים גבוהים ואז לחלק או לקבוע שטח של מרובע.. או להציב בריבוע.. ואסור מחשבון. אז זה מוציא עצבים אחרי שאת עושה איזה 10 תרגילים בראש והיית רגילה כל הזמן הזה למחשבון.. :/

tttttttttt1

New member
באיזה תאריך הצו הראשון שלך?

ו..לאיזה לשכת גיוס את שייכת [חיפה? טבריה? תה"ש? כתוב שאת גרה באיזור הצפון אז זה בטח חיפה או טבריה...] ? [זה לא רלוונטי לשאלה שלך..סתם התעניינות..
]

tomik15

New member
ב25 לנובמבר..

בחיפה... אם כבר עברת את זה (ע"פ החתימה שלך, אתה בן 17 לפחות..), אולי גם תענה על השאלה?[ :)

tttttttttt1

New member
לשכת גיוס חיפה זה מצויין ../images/Emo13.gif

[משוחד שכמוני..] אם את גרה ממש בחיפה, את מוזמנת לכתוב לי באיזה בית ספר את לומדת והכל..... שלחתי לך מסר עם תשובה, אז את יכולה לענות לי במסר גם מאיפה את והכל.......
בהצלחה

למעלה