פרק של יום שלישי

Tristana

New member
פרק של יום שלישי ../images/Emo15.gif

העימות של קלרה עם לאורה היה מגניב. מריה קלרה באמת מתחילה לפתח אופי בזמן האחרון, כל הכבוד. גם קריסטיאנו, אגב.
אני כבר לא יכולה לחכות לבגידה הגדולה. אני כמובן מדברת על ז'ואל ורנאטו. אחרי כל העלבונות שז'ואל המסכן סובל ממנו, הוא חייב יהיה להחליף צדדים, ובקרוב.
רמת התיעוב שלי כלפי פאולו סזאר מתחילה להשתוות לרמת התיעוב אותה תמיד חשתי כלפי אינסיו, וזה אומר הרבה. נראה לי שהסיבה היחידה שסנדרה עדיין נשארת איתו זה בגלל שאין לה מקום אחר לגור.
מסכן אובלדו. הוא די נדלק על אנה פאולה.
טניה קצת סתומה. כמה שכל צריך בשביל להבין שהאישה שפרננדו היה מאוהב בה כשהם נפגשו היא מריה קלרה, לפי הצורה בה הוא מתנהג לידה.

נעמהdj21

New member
שונאת את טניה ../images/Emo153.gif

זה ממש לא לעניין זה שהיא עם פרננדו... אני כבר מחכה שרנאטו ייתפס "עם התחתונים למטה..."

Tristana

New member
../images/Emo45.gif

היא כזאת "האישה של", זה מתחיל להיות מרגיז. השחקנית עצמה מדהימה אבל. אני מצטערת עד היום שלא יצא לי לראות אותה ב"קשרי משפחה". בקשר לשילוש-הלא-כל-כך-קדוש של רנאטו, לאורה וביאטריס, היה לי רעיון: לאורה היתהמספרת לרנאטו את האמת על ביאטריס, ובתמורה הוא היה משמיד את כל הראיות שיש לו נגדה. אז רנאטו היה הולך לסחוט את ביאטריס ומקבל את הנשיאות והכול. וביאטריס היתה נדפקת כרגיל.

so samy

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif ../images/Emo118.gif

מסכימה בקשר לטניה, לדמות שלה אין ממש אופי, היא לא עושה כלום ולא תורמת לעלילה באופן מיוחד... האמת היא שאני בכלל רוצה שפרננדו יחזור לביאטריס. בהתחלה ממש לא סבלתי את הדמות שלה, אבל עכשיו היא בין הדמויות האהובות עליי... עם מי לדעתכם פרננדו צריך להיות? ועם מי מריה קלרה? בקיצור--> משחק התאמות חדש!

Tristana

New member
../images/Emo141.gif ../images/Emo23.gif

לדעתי, פרננדו צריך להיות עם מריה קלרה, לא רק כי יש להם ילד, אלא גם כי האהבה שלהם אמיתית וחזקה והם מוכנים לסבול אחד בשביל השני.

MusesRapt

New member
עם התוכנית הזאת היא על רמה

אז בסוף רנאטו י*** את כולם כולל כולם. אולי הוא קצת מניאק .. אבל למי איכפת. הזוג היחידי שבאמת ראוי לכבוד בסדרה הזאת הם לאורה ומרקוס .. אין עליהם. לדעתי בסוף בסוף ביאטריס תמות או תתאבד כולם עובדים אליה מנצלים אותה דופקים אותה ... והיא בכלל חייה בסרט שהכל יהיה בסדר.

למעלה