פרק אחרון לעונה...

yaniv72xr

New member
פרק אחרון לעונה...

כרגע ראיתי את הפרק האחרון של העונה הרביעית. יש עוד מישהו שראה ויכול לעזור לי להבין את השנייה האחרונה של הפרק?

adii1201

New member
כן בטח../images/Emo58.gif

בעיקרון אם שמת
אז בין החלק הראשון לחלק השני של הפרק הם גם כן עשו מעבר אז גם בסוף הפרק הם עשו מעבר רק מעבר ל-5 שנים קדימה. אנחנו עדיין לא יודעים אם העונה החמישית תתחיל מ-5 שנים קדימה או שהיא תתחיל מאיפה שהיא הפסיקה ותמשיך ל-5 שנים קדימה או שיהיו פלאשבקים בקיצור לא ידוע עדיין לאן הם ימשיכו מכאן אבל מה שכן בטוח זה שהסדרה הולכת בכיוון של התקדמות 5 שנים קדימה כש: לגבי יש תאומות לא ברור אם הן שלה או מאומצות או הבנות מההפריה שהיא וקרלוס ניסו לעשות. ברי חזרה לאורסון וככל הנראה מנהלת עסק של כל האירגוני אירועים למיניהם כשאנדרו עוזר לה או עובד בשבילה או משו בסגנון הילדים של לינט גדלו להיות יותר מופרעים מפעם ולסוזן יש בעל חדש. אין לנו מושג מה קרה למייק ...

בעצם התמונה היא כזו

ברי הופכת לאשת עסקים עם כל החזות המעונבת של הדבר, ואנדרו גם. גבי הופכת להיות האמא המסמורטטת שאין לה זמן אפילו ללבוש חולצה נורמלית שלא לדבר על התאמה למכנסיים. לינט ותום הם הורים לילדים מופרעים, או אולי בגיל 15 כבר אומרים עבריינים צעירים. סוזן היחידה שנשארת כמו שהיא, רק שמשום מה היא החליפה בעל, ליצור הרבה פחות יפה ולא עושה רושם של שחקן טוב. בשלב הזה הייתי מצפה שיחזירו את הבת של ברי לעניינים וגם את ג'ון הגנן...

t o m a k

New member
../images/Emo58.gifממש..

בעלה החדש של סוזן הוא יפהפה וחתיך (בריאן מהכי גאים שיש) והוא שחקן מעולה!!!! נראה לי שהתעלומה לאן נעלם מייק תהיה המרכזית השנה!

yaniv72xr

New member
הזוי

הכל לגמרי הזוי... אני לא יכולה לחכות כבר.... אני חייבת להבין מי זה הבעל של סוזן!!!

Sole Survivor

New member
סוף עונה 4 (ספיילר)

באמת לא ברור מה קרה למייק. וזה לא היה אדם בסוף עם סוזן , הוא היה דומה לו.

למעלה