פרי ביאושים

פרי ביאושים

"מטח פצמ"רים פגע בבסיס בדרום; 8 חיילים נפצעו, שניים במצב קשה". NRG. ושכחתי, תגובה כרגיל א-י-ן. זהו פרי הביאושים האמיתי שקצרנו מההתנתקות: השתלטות חמאס על הרצועה, כשאנחנו איך לא..."יושבים ועוקבים בדאגה", אבל לא מתערבים. וכעת, עם ההודנה שברק כה מתלהב ממנה-התחמשות נוספת של המחבלים, דרך ציר פילדלפי, אותו הפקרנו למצרים בהתאם למסורת של השנים האחרונות. מישהו שכח שבלבנט "הודנה", זהו פסק זמן לערבי הנחות, כדי לנשום קצת חמצן, רק כדי להוסיף לארסנל שלו אבק שריפה להמשך הדרך. אולי הבעיה האמיתית טמונה בעובדה שאשכנזים, הזרים למנטליות הלבנט שולטים במדינה. בני עדות המזרח, שמכירים את הערבים מנסיונם הם או של הוריהם-לא היו נסחפים לקצה האבסורד ההזוי הזה המכונה כיום: "מדיניות בטחונית". זו אינה מדיניות, אלא תרגום המנטליות של היהודי הגלותי לשפת המעשה. מענין איך היינו מגיבים, לו היינו רוסים והם היו צ'צ'נים...

פפו

New member
אכן מדניותינו מושפעת מקו מחשבה יהודי גלותי

מאוד חשוב מה יגידו בעולם,שחס וחלילה לא יגנו אותנו. המדיות של "דם יהודי-הפקר" הומצאה ע"י הגויים לפני מאות בשנים ואומצה ע"י ממשלות היהודים כדרך חיים. צריך להתחיל לגרום להם אבדות קשות וללמדם חיי פחד מהם ואז ייתכנו שתי אפשרויות. האחת שהם בני אדם כמונו עם רגשות ולחץ ציבורי חזק ישפיע על ההנהגה להפסיק את מעגל האלימות. השניה שהם חיות ללא רגש אנושי ואז כל המרבה בחיסולם יבורך

כל אנשי הימין שעברו לקדימה

ופתאום נהפכו ליפי נפש ושוחרי שלום. נמאסתם לכו הביתה. אי אפשר לשבת ולחמם כיסאות והמשיך להבליג.

פפו

New member
בזמנו ביפן קרתה תאונת התנגשות בין מטוס קרב

למטוס נושאים. שר התחבורה היפני לקח אחריות אישית קם והתפטר. אצלינו הדברים שונים. ממשלת קדימה פישלה במלחמת לבנון איש לא חשב להתפטר. ממשלת קדימה פישלה בהתנתקות לא מזיז להם. ממשלת קדימה נותנת רגיעה לחמס להתעצם . לא מעניין אותם. והגרוע מכול שיש להם החוצפה לבוא ולבקש את אימון הציבור שוב?

מרקי - תפסיק לבלבל לנו את המוח בשטויות האלה..

אמנם הייתי ועודני מהתמתנגדים החריפים של ההתנתקות מסתובב בשלל סרטים כתומים על גופי, מכוניתי וכו'... כיום עוד יותר לצערי מוכח שצדקתי ועד כאן אין בינינו חילוקי דיעות. אבל - למע ןההגינות - פצמר"ים וקאסמים, היו גם לפני ההתנתקותוהברחות בציר פילדפי תחת עיני צה"ל עצמו. נכון לא היה חמאסטן...אבל אולי כרגע מצד שני ברור לנו מי האויב היעקרי ולא בולשיט של עירוב בין ארגונים , כשבתוך כל אלה אבו מאזן משתדל להוכיח את שוניותו או הבידול שלו מהקיצונים. נכון שהלבנטינים מבינים יותר לנפשם של אויבינו, אבל גם שלטונם עלול (או עשוי - זה תלוי מי אומר) להיות שלטון בסדנון מדינות ערב הלבנטיניות... הטוב תמיד מגיע עם החארה..ואי אפשר להפריד בין שניהם. לכן כשלוקחים משהו אחד - תריך לקחת בחשבון שמקבלים גם את הדבר השני. צביק

נטע לי 38

New member
תמיד תהיתי

על הסרטים הכתומים שעדיין נמצאים על המכוניות כאילו.. התנתקנו כבר? לא?

אישית לא יצא לי לראות...

אולי בודדים שלא טרחו להוריד - או לשא ראו צורך להוריד, או שעדיין חשים שהמאבק לא תם - שהרי יש גם יהודה ושומרון... צביק

דווידו

New member
לא מורידים ולא יורידו

וזה לא ביגלל שיש עוד את יהודה בשומרון מאבקם של מפוני גוש קטיף לא יפסק עד שלכולם לא יהיה בית מישלהם ועבודה מישלהם רבים ממפוני גוש קטיף עדיין גרים בקרוילות בניצן,קיבוץ כרמיה ועוד מקומות רבים ועדיין לא יגיעו לבית מישלהם רבים מהם עדיין לא מצאו מקומות עבודה ראויים והם נאלצים לאכול את כספי הפיצויים שלהם על אף שכבר עברו כ3 שנים מאז הפינוי עד אז הם ימשיכו עם הסרטים הכתומים שלהם על מכוניתם וגם אני על מכוניתי שלי

ואתה מה אתה עושה?

לא מסובב על פי השקפתך? זו לא עובדה שהיו קאסמים ופצמר"ים גם לפני ההתנתקות? צביק

למעלה