פרידה כן\לא

ליי מאי

New member
פרידה כן\לא

אני וחבר שלי בזמן האחרון לא משדרים על אותו התדר ולכן גורם להמון ריבים ההורים שלו נכנסים חזק לקשר הזוגי בנינו ואני לא יודעת איך להעיף אותם מהקשר בנינו מה לעשות אשמח עם תעזרו לי

BlackUnicorn

New member
אפשר עוד פרטים?

לדוגמא על מה הריבים שלכם? על דברים שטותיים או דברים בעלי בסיס? למה ההורים מתערבים ביניכם? האם יש להם סיבה טובה? כמה זמן אתם מכירים? אי אפשר להעיף הורים מהקשר, זה תלוי אך ורק בו ולא בך. יותר קל לנסות ולהתקרב אליהם, וברגע שהם יכירו אותך יהיה להם יותר קל להתחבר אלייך. בכל מקרה לא הבנתי איך זה מתקשר לנושא "פרידה כן/לא"? את חושבת להפרד ממנו? בקיצור, תפרטי

ליי מאי

New member
../images/Emo4.gif

רוב הריבים שיש בנינו זה בגלל הקירבה המאוד הדוקה של ההורים שלו וגם אח שלו בן 32 מושך אותו להיפרד ממני כי הוא טוען שאנחנו לא מתאימים ההורים שלו מבוגרים ודתיים ולכן הם לא מבינים את הקשר ולא אוהבים אותו אני לא חושבת שאני יצליח לגרום להם לאהוב אותי ולכן אני חושבת להיפרד ממנו למרות שאני יודעת שהוא לא אשם אבל מצד שני הוא לא ממש גורם להורים שלו להבין שאנחנו עיקת חבילה אחת. מה את חושבת יש דרכי קישור?

BlackUnicorn

New member
בני כמה אתם?

לפי הכרטיס שלך את בת 22, וסביר להניח שהוא בערך בן 22-30.. הוא כבר מספיק מבוגר ויכול להתנתק מההורים שלו או להעמיד אותם בפני אולטימטום.. האם הוא ניסה להראות להם זאת? את אומרת שהוא לא גורם להם להבין שאתם עיסקת חבילה אחת. למה הכוונה? האם הוא ישב ודיבר איתם פנים מול פנים ללא צעקות? האם הוא ניסה ? או שיש עילה לכך שאת מתעצבנת עליו? אני בטענה שאם הוא בגיל כזה כמו שאני חושבת שהוא, הגיע הזמן שהוא יעמוד על שלו. ואם לא, אולי באמת כדאי לשקול פרידה.

למעלה