פרטים של ת.סל חדשה ECO

מצב
הנושא נעול.

mosaicrainbow

New member
פרטים של ת.סל חדשה ECO

פרטים של ת.סל חדשה ECO
בוקר טוב לכולם. אתמול התחילה להיסחר ת.סל חדשה - מבט אנרגיה חלופית ECO. התעודה אמורה לעקוב אחרי ה-WilderHill Clean Energy Index שמורכב ממניות (מסקטורים שונים) של חברות שמקדמים, חסופים או חשובים בתרומה להתפתחות האנרגיה ההלופית. יש עוד קריטריונים להיכלל באינדקס, ואני מצרפת לינק לאתר של WilderHill, שם יש מידע מפורט על המניות הכלולות באינדקס, גרפים וכו,. למי שמשקיע בחו"ל, יש ETF של PowerShares, סימול PBW שמשקיע באותו אינדקס. נסחר ב AMEX. הסיבה שאני כותבת על ECO היא שלפעמים אני שמה לב שאנשים משקיעים את כספם בתעודות סל בלי לבדוק ממה מורכבים המדדים. אני מאוד ממליצה לבדוק את הנתונים בלינק המצורף לפני הקפיצה להשקעה. יום טוב לכולם.

מיקסס

New member
האם יש מקבילה ישראלית?

פרטים של ת.סל חדשה ECO
בוקר טוב לכולם. אתמול התחילה להיסחר ת.סל חדשה - מבט אנרגיה חלופית ECO. התעודה אמורה לעקוב אחרי ה-WilderHill Clean Energy Index שמורכב ממניות (מסקטורים שונים) של חברות שמקדמים, חסופים או חשובים בתרומה להתפתחות האנרגיה ההלופית. יש עוד קריטריונים להיכלל באינדקס, ואני מצרפת לינק לאתר של WilderHill, שם יש מידע מפורט על המניות הכלולות באינדקס, גרפים וכו,. למי שמשקיע בחו"ל, יש ETF של PowerShares, סימול PBW שמשקיע באותו אינדקס. נסחר ב AMEX. הסיבה שאני כותבת על ECO היא שלפעמים אני שמה לב שאנשים משקיעים את כספם בתעודות סל בלי לבדוק ממה מורכבים המדדים. אני מאוד ממליצה לבדוק את הנתונים בלינק המצורף לפני הקפיצה להשקעה. יום טוב לכולם.
האם יש מקבילה ישראלית?

mosaicrainbow

New member
התשקיף של בתעודה נמצא באתר של

גובה דמי ניהול ?
האם ומה גובה העמלה שמבט לוקחים? האם יש הבדלים בגובה העמלה בין תעודות הסל בתוך כלל ובהשואה לחברות אחרות?
התשקיף של בתעודה נמצא באתר של
מאיה - אני מצרפת לינק לתשקיף - יש הרבה לקרוא - תכניס את המילה ECO לחיפוש בתוך הקובץ, כי הוא כולל עוד תעודות סל. כל המידע שאתה מחפש ישנו שם.

mosaicrainbow

New member
שלום מיקסס - התעודה מבט אנרגיה

האם יש מקבילה ישראלית?
שלום מיקסס - התעודה מבט אנרגיה
חלופית ECO, היא תעודת סל שנסחרת בבורסה בתל אביב. נתתי פרטים על תעודת סל שנסחרת בארה"ב לצורך השוואה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה