- פרדוקס ראוטר -

כשאני

New member
- פרדוקס ראוטר -

עבדתי לפי המדריך שבאתר PIKOK, ובכ"ז בהגדרות הראוטר הוא מראה DISCONNECTED.. כשאני רוצה לאפשר Internet Connection Sharing, אני לא מצליחה להיכנס להגדרות הראוטר.. וכך יוצא שרק אחרי הכנסת ההגדרות אני מאשרת Connection Sharing ואז אין חיבור :( . אולי חסרים לי עוד פרטים?? עזרה בבקשה :) ראוטר : EDIMAX BR61 חיבור: ADSL מודם: SpeedTouch Alcatel

כשאני

New member
תודה, המחשבים

מחוברים לראוטר.. ביטלתי ICS , ועדי'ין הוא מראה PPPoE Disconnected

rokey33

New member
ת:

איזה דגם לש אלקטל יש לך ה510 שהוא היותר חדיש או אלקטל היותר ישן -זה עם ה5 נורות? תבדוק שחברת את המודם לכניסת הwan בנתב,את המחשבים שמתחברים שצורה קווית לכניסות הlan של הנתב. אם יש חייגן פעיל ברקע,בטל אותו.

כשאני

New member
יש לי את ה510 (3 נורות),

איפה בדיוק נמצאת כניסת הLAN במודם? (סליחה על הבורות :) יש חייגן במחשב הזה, אם אני מנסה לבטל אותו, ולהתחבר אוטומטית, הוא לא מתחבר.. האם יש עוד אופציות שאני צריכה לסמן בInternet Options במחשה השני?

rokey33

New member
ת:

תבטלי כול חייגן פעיל שקיים על שני המחשבים(כמובן שהיה רשום לך בצד את היוזר והסיסמה שקבלת מהספק). תחברי את המודם לכניסת הwan בנתב,את המחשב לכניסת lan לש הנתב. אחרי זה תעזרי במדריך הזה להגדרת החייגן בנתב. *אם הגדרת את המודם אלקטל 510 לתצורת נתב-תעשי לו ריסט שיחזור להגדרות ברירת מחדל וישמש כמודם בלבד.

למעלה