פעם ראשונה שאני כותבת אז תנו"ריספקט

פעם ראשונה שאני כותבת אז תנו"ריספקט

טוב אנשים אז ככה... אין לי הרבה צרות בחיים (רק לחץ מתמשך..=/) אבל אחת "הבעיות" שלי היא המשחק המקדים. יש לי פרטנר לסקס. לא יזיז, לא חבר ...סתם מערכת יחסים שכזאת שמבוססת על סקס , בגידות ,אהבה והרבה רגשות הדדים אחת לשני. בוא נגיד את זה ככה שאני הכי אוהבת לפנק ולהתפנק ...הוא מפנק אותי בצורה מטריפה (אצבעות, אוראלי, נשיכות...u know) וכנ"ל אני... הקטע שבזמן האחרון זה כבר נהיה שיגרתי כזה...כיאלו אוקיי אנחנו נמצאים במיטה אחד על השניה, מתנשקים, מורידים בגדים, אצבעות,נשיכות, אוראלי, הכל כבר צפוי! ככה שאני כבר מגיעה למצב שאני אומרת בוא נגמור עם זה ותכניס את הכלי שלך אליי!! כיאלו שלא תבינו לא נכון- אני נהנת ! מאוד..הוא מצליח לרגש ולפנק אותי בצורה שאפפחד אחר לא עשה. אבל זה מתחיל להיות משעמם כבר...=/ (בחיים לא חשבתי שאני יכולה להגיד את זה) מה אתם מציעים? חשבתי על קטע של קשירות למיטה/להסתיר עינים/קצפת/שוקולד...איזה עוד דברים מעניינים יש?! אה ועוד דבר- בזמן האחרון כשאנחנו שוכבים (עם קונדום כמובן) ממש כואב לי..לדוגמא בפעם הלפני אחרונה עצרתי אותו פשוט באמצע כי לא יכלתי להמשיך יותר...כאב כמו שבחיים לא כאב לי! התקפלתי במשך כמה דקות... אני כמעט בטוחה שזה בגלל שלא הייית רטובה מספיק אבל הוא ניסה להרטיב אותי ולא יודעת מה הלך שם...=/ חשבתי על חומרי סיכה...השאלה איך אני אומרת לו את זה? פשוט ככה? בוא נקנה חומר סיכה ?! ועל איזה אתם ממליצים? thanks

ר י י ן

New member
בוקר

אממ ככה בקשר למשחק המקדים, דרוש גיוון.. יש המון אפשרויות במיטה, כמו שציינת.. הכי טוב להיות מקוריים. שסקס נהיה משהו שחוזר על עצמו, לפי דעתי גם אם הוא הכי מדהים בעולם. הוא ישעמם באיזה שלב. בקשר לכאבים, יש כמה אפשרויות שאני יודעת עליהם: *לפני מחזור [לי זה קרה פעם.]. *דלקת בדרכי השתן או משהו. [אני לא בטוחה, אז אל תקחי אותי במילה]. *חיכוך חזק מדי שאת לא רטובה מספיק.. אממ בקשר לחומרי סיכה. אני יודעת על KY שהוא טוב. איך את אומרת לו את זה. לפי דעתי בצורה הכי ישירה.. לפי דעתי תנסו עוד פעם ואם יכאב שובב, תסבירי לו.. ואל תדאגי, מה שכתבת נורמלי לחלוטין.. [אז לא להילחץ]. יום טוב

למעלה