פעם ראשונה כאן...

sinkoppa

New member
פעם ראשונה כאן...

אני בסך הכל צלם חובב, אין לי הרבה נסיון ואין לי בכלל ציוד מקצועי (Panasonic DMC-LZ1) אבל אני מנסה להשתפר ואשמח לשמוע ביקורת. (לא העברתי את התמונות פוטושופ או כל עיבוד דיגיטלי. אני עוד צריך ללמוד איך עושים את זה... :))

yaya133

New member
הראשונה ואחרונה מענינות

הראשונה מבחינת התאורה על הפרח והאחרונה מזווית הצילום והפרספקטיבה שלה. הקוליסים של הצמיג גם מענינים אך לא אהבתי את הרקע. הפרפר שרוף לצערי כך שזה גורע מהתמונה והרכבת...נוסעת.

sinkoppa

New member
תודה

תודה. מה שכן, שמתי לב שיצא לי עיגול שבירה של אור בתמונה הראשונה בגלל אור השמש שנשבר מהפרח. יש איזו שיטה, אולי אפילו פוטושופ, שאני יכול לתקן את זה או להמנע מזה בעתיד?

ishay-to

New member
מממ ../images/Emo45.gifראשונה...

שניה ואחרונה.....אחלה צילומים פשוט מעולה הצלחת לקחת דבר בנאלי והצגת אותו בצורה מעניינת מאד יש לך עין טובה בהצלחה

alon oak

New member
יש תמונות מעניינות מאוד...

אהבתי את התמונה של הצמיגים בחול הים היא ייחודית, לא באנלית לשם שינוי. והאחרונה ממש דיברה אליי-שוב, זווית מעניינת עם רוחב זווית גדול, עםם נגיעה מהיירוק בצד-תמונה כיפית מאוד. (<לא חייבים ציווד מקצועי כדי להוציא צילומים טובים ומעניינים, ונראה כאילו אתה מסתדר טוב מאוד עם מה שיש לך כרגע-תמשיך כך.

תמונות יפות ../images/Emo13.gif ../images/Emo29.gif

הראשונה היא בהחלט החביבה עלי. הצבעים שלה מעניינים, והפרספקטיבה טובה
. בתמונה עם הפרפר הקומפוזיציה משעממת כי האובייקט ממורכז, והוא לא חד מספיק. ובקשר לעיבוד התמונות - אני אישית חושבת שעדיף בלי, או רק את המינימום ההכרחי. אני חובשת שעיבוד התמונה מעיד על היכולות שלך בפוטושופ ולא על יכולות כצלם. אבל זו רק דעתי, יש כאלו שלא יסכימו איתי.

למעלה