פנטזיות

פנטזיות

בוקר טוב לכולם, אני זקוקה לעצתכם הנבונה... יש לי מאהב ואני מאוד אוהבת אותו, והוא אותי אני המאהבת הראשונה שלו,(הוא נשוי) ועוד לפני שזה קרה ביננו שוחחנו כמו כל גבר ואישה על פנטזיות, הפנטזיה שלו - כמו של גברים רבים - להיות עם 2 נשים. ובכל הזדמנות שאני איתו הוא מדבר על נשים אחרות שואל לדעתי: מה דעתך על זאת או על השניה תראי איך ההיא מסתכלת עליי, היא נראית טוב נכון? את חושבת שהיא מחכה שאני איזום משהו." משפטים כאלה הוא אומר ואני מתפוצצת מקנאה הפנטזיה שלו לא מגרה אותי, אני לא נמשכת לנשים. והוא יודע זאת, משיחות שהיו לנו בעבר. שאלתי אותו אם תהיה לו הזדמנות להיות עם מישהי אחרת הוא יעשה זאת הוא ענה שלא, לא בלעדיי. מה דעתכם? איך אני צריכה להתייחס לכל עניין הפנטזיה הזאת? האם אני צריכה לספר לו על רגשי הקנאה שעולים בי? האם יש לי בכלל זכות לחוש קנאה? שהרי הוא לא מחויב לי. או האם לנסות להגשים לו את הפנטזיה למרות זה לא עושה לי את זה? כי גם לי היתה פנטזיה והוא הגשים לי אותה...

אם לא תגשימי פנטזיות איתו....

עם מי כן תגשימי פנטזיות? זה טבעי ונכון וכייף לדבר על פנטזיות (גם עם החוקיים!), אבל אם אי אפשר להגשים אותן עם החוקיים הרי שזה נפלא לנסות לעשות את זה עם הלא חוקיים. אני אישית מסתייגת מהדרך שבה הוא עושה את זה...כשהוא אומר לך תראי את זו ותראי את ההיא....זה דוחה בעיני, בלי קשר לחוקי או לא. אם הוא היה בחור רגיש הוא לא היה עושה את זה, אלא מגשים איתך את הפנטזיה שלו בדרך "חכמה" יותר. לדעתי את יכולה לאמר לו שלא נוח לך עם זה שהוא כל הזמן מסתכל ומדבר על אחרות, ומצד שני את יכולה לנסות לחשוב יחד איתו איך להגשים לו את הפנטזיה. אם הוא הגשים לך פנטזיה....למה שלא תזרמי איתו? ואת לא חייבת להימשך לנשים כדי להגשים לו אותה, את בהחלט יכולה לאמר לו שנשים לא עושות לך את זה (ואולי תגלי שכן?) ושלא יצפה לאקטים לסביים בקטע. טוב...מקווה שעזרתי...וואי איזו כבדות על הבוקר בשבת...

חגיתי...../images/Emo24.gif

איך היה לך הכוח לכתוב תשובה שכזו בבוקר שבת? זה משהו מוכן שיש לך או שהכל בשלוף???

וואוו בהחלט עזרת../images/Emo140.gif

תודה חגית על התגובה המעמיקה למה כוונתך בדרך "חכמה" יותר? להפתיע אותי באחד המפגשים ולבוא עם מישהי? זה לא רק הקטע שנשים לא עושות לי את זה. אני לא יודעת איך ארגיש כשאראה אישה אחרת נוגעת בו מול עיניי...

למעלה