פנגיאה

פנגיאה

בהמשך לדיווחים כאן על פרישתו של רועי סופר, הזדרזנו לדגום את הגלגול הנוכחי של המסעדה. היינו שתיים. לעסקית בצהרי יום שישי. המסעדה, ריקה ברובה. חשבתי תחילה שזה בגלל שהסרוויס רק התחיל (12:30) אולם גם שעתיים אחרי זה המקום היה ריק למדי. לבקשתנו - הוגש קנקן מים קרים, איתו הוגשה צלחת עם פולי סויה מורתחים - "פיצוחים" מצויינים לזמן ההמתנה למנות. העסקיות הן במחירים של 69-99 ראשונות:
לי- מרק ארטישוק ירושלמי - אני לא ממש אוהבת ארטישוק ירושלמי אבל המנה הומלצה ושאר המנות היו פחות אטרקטיביות. המרק הפתיע לטובה. הטעמים עדינים והארטישוק הירושלמי היה טעם רקע והסבל לא היה גדול כל כך...
לה - טרטר טונה - יוזו, סויה, תפוחים, סורבה חרדל - הסועדת אהבה מאד. עיקריות:
לי - ריזוטו פטריות -פטריות ושמן כמהין. לא מדהים. של טוטו ולחילופין של ואדורה - הרבה יותר יותר.
לה - שוק טלה על פירה שורשים ובזיליקום, שמעליו פירות יבשים(מנה שהחליפה מנת הסינטה) - הטלה היה תפל, ופירה השורשים היה אף הוא תפל ולעומת זאת גם דלוח, פשוט לא טעים. המלצרית העירנית
הציעה להחליף את המנה. השוק טלה דידה את דרכו חזרה למטבח ובמקומו הוגש ריזוטו פירות ים - שרימפס, קלאמרי ובשר סרטנים. הסועדת נהנתה מאד...מאד...מאד... קינוח:
קינחנו בממתק שוקולד - מוס אגוזי לוז, קציפת שוקולד חמה, דפי שוקולד וסורבה מנגו יוגורט - מנה טעימה, לא מתוקה מאד, ששתינו אהבנו, ומספיקה לשניים. והיה גם אספרסו כפול אחד. חשבון : הכל כולל הכל (גם אבטחה - שלא נראתה בשטח) - 231ש"ח שירותים - נקיים, מהסוג האפל. שירות אדיב, לא מעיק, עירני. לסיכומו של דבר - אחרי כל ההשתפכויות כאן - נהנינו אך ציפינו ליותר. אולי תפריט הערב מייצג יותר את השף. נשוב. בגלגול הבא של המסעדה. יודעי דבר טועינים ששרביט השף יועבר לאייל לביא (לשעבר פסטיס)

cookie13

New member
בעקבות פנגאה

התמכרתי ל"אדנמה" (הפולי סויה) מפצחת אותם בקצב!

Merav B R

New member
גם אנחנו עשינו איתם הכרה שם

ואף קנינו הביתה. והגיע להם כל הכבוד על זה שהם OTH שם (לעומת אונמי וסושי סמבה שלוקחים עליהם כסף)

ננה f

New member
אהה... אם כבר.

נראה אותם מגישים אפונת שלג ולא אדממה. למרות כל נטייותי לטבעי אורגני וכו' את האדממה אני לא סובלת, ובפנגיאה בכלל זה הרגיש כמו לחם עניים (לעומת החטיפים שקיבלו בערב...לפתיחה). אפונת שלג, יקר, מנוקה מהעורק הצידי, חלוט קלות עם/בלי טיפטופי חמאה מלוחה מומסת. מושלם.

למעלה