פלאפון חדש-Nokia 6233

Carlito2

New member
פלאפון חדש-Nokia 6233

אני במסע שיכנועים להורים שלי שייקנו לי פלאפון חדש,הם קנו לי לפניי שנה את נוקייה 3220. הם אומרים שהם לא רוצים לקנות לי חדש כי הם קנו לי חדש לפניי שנה והוא עלה 800 שקל. אני אומר להם שיש מבצע עכשיוו בסלקום(אנחנו סלקום) פלאפון בחצי מחיר,אני רוצה את נוקיה 6233 והוא עולה פחות מ-20 ש"ח לחודש,ככה שב-36 תשלומים זה רק 710 ש"ח,קצת יותר,לא מוכנים להקשיב,הוא פלאפון מעולה ואני מת לפלאפון חדש,למה?כי שלי ישן,אין בו MP3,מצלמה דפוקה והוא סתם דפוק . מה עוד שאני אומר להם שאני מביא להם 150 שקל,שזה איזה יותר מ-6 תשלומים ואני עוד יעבוד בקייץ ואני יישלם להם את כל מחיר הפלאפון והם עוד ייקבלו איזה 50 שקל,לא מקשיבים אני רוצה אתרים עם סקירות פלאפונים,תודה ותנו לי עצות איזה פלאפון כדאי,עד 1000 שקל,אם יש משהו מהמבצע חצי מחיר של סלקום תציעו. תודה!

N641

New member
מכשיר עד 1000 לא תמצא במבצע של סלקום

מהסיבה הפשוטה שעל מחיר המכשיר יש להוסיף עוד את מחיר חבילת הגלישה שהיא 19 ש"ח כל חודש במשך 36 חודשים (רק התוספת הזו לבד קרובה ל- 700 שקל).

N641

New member
וזה בהנחה

שאתה משלם דמי מנוי גם כיום. אם כיום אתה לא משלם דמי מנוי אז בכלל...

Carlito2

New member
מה עוד 19 שקל על חבילת גלישה?!?!?

אין דרך לצאת מזה? אווףף!

N641

New member
יש דרך...

לקנות מכשיר דור 2.5 יש לך את הסמסונג E250 בקצת פחות מ- 1000 שקל. תריץ עליו חיפוש בגוגל ותראה אם הוא מתאים לך. מכשיר חביב מאוד.

FrEeBoX

New member
המכשיר הכי מומלץ בשבילך>>>>>>>>>>>>

זה נוקיה 6085. גם זול גם רמקולים ושיחות עם סאונד חזק גם קליטה מצוינת גם בטריה חזקה מאוד גם רדיו גם MP3 גם הרחבת זיכרון עד 2 ג`יגה גם לא דור 3 גם פונטים גדולים גם בלוטות` סטריאו גם מתקפל‎ ‏ גם מקשים רכים וגדולים‎‎ !!!

Carlito2

New member
אוף איך בא לי פלאפון...

הם לא רוצים לקנות לי,אבא שלי קונה לאח שלי חדש ולי לא,אוף כל כך בא לי.

למעלה