פותחת את פינת ה-

*שיר

New member
פותחת את פינת ה-../images/Emo6.gif

לכל אוהבי בעלי החיים...

נעמיא

New member
שיר../images/Emo45.gif....הנה משהו...

לא יודעת אבל המקורות שלי...כנראה התחילו לעבוד..
מרצה לפסיכולוגיה מסביר איך אפשר לעצבן בן אדם, ואומר, "יש 3 סוגים של מצבים בהם אדם יכול להימצא." לצורך הדגמה הוא מרים שפופרת ומחייג למספר כלשהו. בחור עונה לטלפון והמרצה שואל אותו, "חיים בבית?" "זאת טעות", עונה הבחור ומנתק בכעס. המרצה מסביר, "מצב ראשון, הבחור כועס, אבל עדיין שולט על עצמו." המרצה מחייג שוב לאותו מספר, ושוב שואל את הבחור, "חיים בבית?" הבחור מעבר לקו מתחיל להתעצבן ואומר, "מה קרה, לך אין פה אדם בשם חיים, עזוב אותי כבר." המרצה מסביר לסטודנטים, "זה מצב עצבנות שני. הבחור מתחיל לצאת מדעתו." המרצה שוב מחייג לאותו המספר, ושואל, "חיים בבית?" הבחור מעבר לקו מתעצבן, מתחיל לצעוק, מקלל את המרצה ובסוף מנתק. מרצה מסביר לתלמידיו, "עכשיו ראינו איך האדם לא שולט על מעשיו ודיבורו. הוא נורא עצבני ולכן הוא איבד קשר עם המציאות." פתאום סטודנט אחד אומר, "יש עוד מצב אחד שלא הזכרת." המרצה המופתע אומר, "בבקשה בוא ותראה." הסטודנט מרים את השפופרת ומתקשר לאותו המספר, כשעונים לו הוא אומר, "שלום, קוראים לי חיים, מישהו חיפש אותי ???" וכל הזכויות של קרן1

גם אני משתתפת

למורה בכתה א היתה בעיה עם מוישל'ה. "מוישל'ה, מה הבעיה שלך?" "המורה, אני יותר מדי חכם לכתה א'. אחותי בכתה ג' ואני יותר חכם ממנה. אני צריך להיות לפחות בכתה ג'". למורה נמאס והיא לקחה את מוישל'ה למנהל. המנהל הסכים לבחון את מוישל'ה בתנאי שאם מוישל'ה יכשל בשאלה אחת, ישב בשקט בכיתה א'. המנהל שאל כמה זה 3x3 ומוישל'ה ענה מיד 9. כמה זה 6x9 – - 54, וכו' וכו'. אחרי שמיצה את החשבון וכמה שאלות בעברית, השתכנע המנהל שמוישל'ה באמת מתאים לכיתה ג', אבל המורה ביקשה רשות לשאול גם כמה שאלות. "מה יש לפרה 4 ולי רק 2?" "רגלים" ענה מוישל'ה בשמחה. "מה יש לך במכנסים אבל לי אין?" "כיסים" "מה מתחיל בכ' ונגמר בס', עגול, חם עם נוזל לבן בפנים?" "כוֹס – עם חלב חם" "מה נכנס קשה וורוד ויצא רטוב ודביק?" "מסטיק" "מה עושה גבר בעמידה, אשה בישיבה וכלב על שלוש?" "לחיצת יד" * "עכשיו כמה שאלות 'מי אני' אתה תוקע בי את העמוד שלך ומושך אותי כלפי מטה כדי שאעמוד, ואני נרטב לפניך" "אוהל " "אצבע נכנסת לתוכי, אתה משחק בי והגבר הטוב בכולם זוכה בי" "טבעת נישואין" "אני בא בגדלים שונים, כשאני לא בסדר אני נוזל, כשאתה מקנח אותי אתה מרגיש טוב" "אף" "עכשיו אחת קשה – הקצה שלי חודר, ובסיום אני רוטט" "חץ" "טוב, ועכשיו האחרונה – איזו מילה מתחילה בז' ונגמרת ב-ן' ומשמעותה הרבה חום והתרגשות?" "זיקוקין" אומר המנהל "תשלחי אותו לאוניברסיטה! בשאלה האחרונה גם אני טעיתי.

למעלה