פושקוויל שהופץ בצפת במחאה על נסיעת אוטובוסים

מצב
הנושא נעול.

arand

New member
מאמין או לא - זה הסיפור.
וכמי שנוסע בקווים האלה מדי יום ביומו אני רוצה להגיד לך שבאזור בר אילן האוטובוס מלא ב-50% חרדים.
רגע אתם לא מורשים להם לנסוע באוטובוסים חילוני
חילונים וגם אל תתנו להם קווי מהדרין ??? אז מה כן ? שלא ינשמו? צביעות חילונית במיטבה.

amit1270

New member
חילונים וגם אל תתנו להם קווי מהדרין ??? אז מה כן ? שלא ינשמו? צביעות חילונית במיטבה.
מי זה "אתם"?
אף אחד לא אוסר על חרדים לנסוע באוטובוסים שאינם מהדרין (והם עושים את זה הרבה מאוד). השאלה היא אם קו אוטובוס פרברי צריך לשמש גם כקו עירוני, כהשדבר משמש כמקור לחיכוכים על רקע דתי.

davidfainshtein

Member
מנהל
למה לא? שיסעו כמה שהם רוצים
רק שלא ישגעו את כולם. קווי מהדרין הן הנפצה שאין לה כל נחיצות דתית, בולשיט מוחלט. אגב, אני חרדי, חסיד חב"ד, שלא יהיו אי הבנות.

ארזS

New member
פושקוויל שהופץ בצפת במחאה על נסיעת אוטובוסים
בשבת.
חבל על האנרגיה שאתם מבזבזים
בגלל חבורת המטומטמים האלה שכותבים את כל הפשקווילים. אפילו חלק גדול מהחרדים בזים למטומטמים שכותבים את זה. ואל תתפלאו שאני כאדם דתי כותב תגובה כזאת. אבי דתי, בז למטומטמים האלה, וצוחק בצחוק גדול
שבת שלום.

amit1270

New member
חבל על האנרגיה שאתם מבזבזים
בגלל חבורת המטומטמים האלה שכותבים את כל הפשקווילים. אפילו חלק גדול מהחרדים בזים למטומטמים שכותבים את זה. ואל תתפלאו שאני כאדם דתי כותב תגובה כזאת. אבי דתי, בז למטומטמים האלה, וצוחק בצחוק גדול
שבת שלום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה