פורומואיסטים יקרים!

mgirl

New member
פורומואיסטים יקרים!

זאת אני- מיכל שלכם! אל תיבהלו מתוכן ההודעה הזאת. חטפתי התקף פסיכוטי וגרמתי לרבים וטובים ברחבי הפורומים התקפי לב מרוב בהלה- אז אל תדאגו. I´m harmless!! בקשתי הקצרה היא... האם מישהו מכם, ידידי היקרים, מכיר אתר, מקום, כתובת, עמוד, תוכנה וכו´ וכו´, שם אני יכולה למצוא פרקים שלמים|סגדש| של אי.אר להורדה למחשבי הקט, ולצפייה שם? ואם כן- מה הכתובת/שם התוכנה/כתובת המקום וכו´, והאם צריך תוכנה מיוחדת?? תודה על צומי הלב!

mgirl

New member
איזה בעיות שיש לי! -תיקון הודעה

זאת אני- מיכל שלכם! אל תיבהלו מתוכן ההודעה הזאת. חטפתי התקף פסיכוטי וגרמתי לרבים וטובים ברחבי הפורומים התקפי לב מרוב בהלה- אז אל תדאגו. I´m harmless!! בקשתי הקצרה היא... האם מישהו מכם, ידידי היקרים, מכיר אתר, מקום, כתובת, עמוד, תוכנה וכו´ וכו´, שם אני יכולה למצוא פרקים שלמים של אי.אר להורדה למחשבי הקט, ולצפייה שם? ואם כן- מה הכתובת/שם התוכנה/כתובת המקום וכו´, והאם צריך תוכנה מיוחדת?? תודה על צומי הלב!

~*~gaL

New member
עניתי לך במסרים,

כי לא בטוחה שזה חוקי דרך פה.. בכל מקרה, זו לא התשובה הכי משמחת בעולם.. ואם זה נשלח פעמיים אני מצטערת.

mgirl

New member
איך בדיוק משתמשים בזה?

ניסיתי לחפש בהכל, בקבצי אודיו, תחת ER, תחת Friends, תחת buffy- שום דבר לא עובד! איך עושים את זה?

למעלה