פורום מדהים

davidori

New member
פורום מדהים

הרבה זמן, הרבה זמן. זה קורה הרבה, תקופה קצרה, ושוב, הרבה זמן, הרבה זמן. אני פה שבוע, אני בעניינים שבוע, אני מתקדם שבוע, אני מצליח שבוע, ואז חודשיים בירידה, חודשיים אני עוזב, חודשיים אני לא בעניינים, חודשיים אני יורד למטה, חודשיים אני נכשל. פורום מדהים, תמיד אני איתכם ועם מיכא"ל, למרות שאני שוכח, לתקופות. פעם בכמה זמן, בכל זאת, אני נותן 5 דק' כדי להיזכר בתקופה הנפלאה הזו, קורס מיכא"ל... אנשים איכותיים יש פה, באמת, איך אתם מצליחים להתמיד? בברכת חג שמח, ושנה טובה ומתוקה.

hadarwin

New member
חח אני חושב שאתה..

מתמיד יותר ממני.. אני מתמיד להיכנס לפורום.. אתה מתמיד להשיג את המטרות שלך... אני חושב שאני צריך לשאול אותך את השאלה

SadClown

New member
חחח אתה מקסים.

תמיד כייף לקרוא אותך... זה בסדר שלא תמיד יש זמן להיכנס, כי כמו שהדר אומר, אתה עסוק במטרות שלך. שיהיה לך חג שמח!

davidori

New member
חברים...

לא, אל תעשו לי מצפון עכשיו. לא הייתי עסוק במטרות, לא "נעדרתי" בגלל סיבות מאוד חשובות, לא כל כך התקדמתי...פה ושם, אתם יודעים
אגב, מכירים את הסרט / הספר "הסוד" ? קראתי בשבת, מצוין

davidori

New member
אז ככה

בעיקרון - אני עוד צריך לנסות את זה, למרות שכשקראתי זה התחבר לי עם דברים שכבר קרו לי...יש שם אמת אבל לדעתי הם טיפה מגזימים, לא כל דבר אנחנו מושכים אלינו, אף אחד לא משך אליו פיגוע טרור, לדוג' בעיקרון, זה דבר מגניב

למעלה