פונקציה חדשה בפנדה - קביעת מאפייני

Elishabb

New member
פונקציה חדשה בפנדה - קביעת מאפייני

דף ה html. הפונקציה מאפשרת לקבוע את כותרת הדף (Title), את כיוון הכתיבה הכללי של הדף והכי הכי חשוב - שימוש בתמונה לרקע. בשלב זה עידכנתי רק את מערכת ההדגמה. במהלך השבוע יעודכנו כל האורייאניות. שבוע טוב אלישע

רינהכהן

New member
תודה אלישע אשמח להשתמש בחידוש

וכמוני גם חברותי התאהבתי בפנדה בפשטות ובידידותיות שלה אכן אין לך רגע דל

Elishabb

New member
היי רינה - השלב הבא - טיפול

באובייקטים - הוספת שורות ועמודות לטבלה, רקע לתאים, טפסים ממוחשבים. השלב אחריו - שילוב קול וודאו בדפים. עוד רבה העבודה. אלישע

אלישע ידידי היקר תודה רבה../images/Emo25.gif

כמו ששרית חדד שרה " א ת ה ת ו ת ח ". אלישע, האם ליום המקוון המחוזי שיתקיים בעוד כחודש אתה תספיק להוסיף את כל הפונקציות האלו?

Elishabb

New member
היי נאווה - אני עובד בתדר של שעות,

מקסימום ימים, ולא חודשים. אלישע

רינהכהן

New member
היי אלישע

בדיוק עכשיו חפשתי אפשרות להוסיף שורה לתבלה הוספתי קטוגוריה חדשה "חג האור" מאחר וזו קטוגוריה שרק מרכזת חומרים ממוחשבים לחג היא שונה מהאחרות ולה לא אפתח פורום במחשבה שנייה אשנה את צבעה שלא תבלבל אעשה זאת כבר מחר עייפתי אשמח לקבל ממך הארות רוצה להשתמש בשבוע המקוון באפשרות של הוידאו צ'ט רוצה לפתוח חדר לכל קטוגוריה ושם אחד המורים יהיה מצוייד במצלמת וידאו קונפרנס ומיקרופון ויתן תמיכה נראה לך יישים? רינה

Elishabb

New member
היי רינה - בגלל הפיתוח של הפנדה

הזנחתי קצת את המשך הפיתוח של הוידאו צאט. הדבר אפשרי, אבל יש צורך בתאום הנושא. אבדוק ואשלח לך מסר בהמשך. בכל מיקרה לא מדובר בוידאו דו כיווני אלה חד כיווני - רק המורה משדר. בנושא הטבלה - כרגע לא ניתן להוסיף שורה לטבלה קיימת. הנושא בטיפול. האפשרות כרגע היא להוסיף טבלה נוספת מתחת לטבלה הקיימת או ליצור חדשה, להעתיק לתוכה את התוכן ולמחוק את הישנה. אלישע

osnatdtp

New member
אלישע התוכל לטפל בבעיתי?

שכחתי את הסיסמא שלי כמנהלת האתר שלי באורינית! תודה מראש ושבוע טוב אסנת ד

רינהכהן

New member
הבנתי שהנושא בפיתוח

מסתפקת במה שקיים לגבי הוידאו צ'ט הכוונה היא שרק המורה ישדר קיים אצלנו חסיון ולא רוצה להתעסק עם אישורי צילום וכ' אנסה מחר את האפשרות תודה

אסנתק

New member
פנדה

אלישע יקירי! סלח לי על הבורות. נכנסתי לפנדה פעם ראשונה ומאד מצא חן בעיני. האם אפשר לבנות אתר דרכה? האם יש הוראות באיזה מקום? מדוע אני לא מצליחה לכתוב? דש מהדרום הרחוק אסנת

Elishabb

New member
היי אוסנתק- שמח לראות אותך בפורום

הפנדה הוא מחולל נח ופשוט לבניית אתרים ברשת. המחולל הוא חלק מהאורייאנית, ובעזרתו יכול המורה להפוך את האורייאנית לאתר שלם. מאחר ופיתוח הכלי טרם הושלם, לא כתבתי עדיין את המדריך, אבל מנסיוני המורים מצליחים להפעילו דאי בקלות. הפנדה מנצל את היכולות העדכניות ביותר של הדפדפן ואם את לא מצליחה לכתוב לתוך העורך, סימן שהדפדפן שלך איננו עדכני. עידכון הדפדפן ניתן לבצע דרך לחצן ה Windows Update בתפריט ההתחל של מערכת ההפעלה. מומלץ להתקין את גרסה 6 של הדפדפן. להדגמת יכולות המחולל, בקרי בקישור המצורף. ד"ש לכל האילתים. אלישע

למעלה