פוינטר שננטש מחפש בית

ennicka

New member
פוינטר שננטש מחפש בית

הכלב המקסים, בתמונה ננטש בבית החולים הוטרינרי בבית-דגן לאחר שנדרס. רגלו הקדמית הימנית נפגעה, הוא אינו דורך עליה ויתכן שייאלצו לכרות לו אותה. בעליו ה"יקרים" החליטו לנטוש אותו שם. פשוט כך. הוא בן שנה. שמח, עליז, אוהב לרוץ ולשחק, על אף הפגיעה ברגלו ופשוט משתוקק לבית חם ואוהב שיאמץ אותו ויתן לו את החיים שמגיעים לו. הוא נמצא כרגע אצל אורית יובל, שלא יכלו לקבל את העובדה שהוא יומת רק בגלל בעליו שנטשו ולכן אימצו אותו זמנית, הם אינם יכולים להחזיק אותו יותר ממספר ימים, ולכן הנושא דחוף. אנא הפיצו בין כמה שיותר אנשים, ואם אתם מחפשים כלב מקסים ואנרגטי לאימוץ: אורית:054-3134747 יובל: 054-7363362 מגיע לכלב המקסים הזה בית, ובטח שלא מגיעה לו מיתה!

נמש164

New member
לשכנים שלי יש פוינטרית בדיוק כזאת

היא מעוקרת אז אני אשאל אותם... אני מאוד מקווה שהוא ימצא בית בהקדם!

ennicka

New member
תודה, גם אני...

ועל הדרך

ennicka

New member
../images/Emo7.gif כבר בעמוד השני?

לא מספיק נטשו אותו פצוע בבי"ח עכשיו הוא גם ננטש בעמוד השני של הפורום? סתם, יודעת שהפורום מלא באוהבי כלבים, ושהדחיקה היא לטובת חמודים אחרים. אבל בגלל שמדובר במקרה מיוחד, וכלב מדהים שנמצא בסכנת חיים וכל זה כרגיל בגלל בני אדם, ועוד אלה שאמורים לשמור עליו ולטפל בו - בעליו. אז אנא, הפיצו את ההודעה הראשונה בין כמה שיותר אנשים בתקווה למצוא לו בית ראוי בקרוב.

נמש164

New member
אני פרסמתי ומנסה להפיץ כמה שיותר!

ושאלה קטנה: אפשר למצוא לו בית אומן גם?

ennicka

New member
לגבי בית אומן

כרגע יש לו, אבל כמה שאני יודעת יש להם בעיות עם בעלת הבית לגבי אחזקת בע"ח בבית ולכן ישמחו לבית אומן. בכל מקרה הוא נמצא אצל אורית ויובל, והטלפונים שלהם בהודעה הראשונה. חוצמזה תודה!!!

נמש164

New member
ולחשוב שנטשו אותו (אני חושבת) רק

בגלל התאונה/המוגבלות העתידית.....
איזה אנשים אכזריים!!!

נמש164

New member
../images/Emo92.gif אבל לצערי עדיין לא הצלחתי

למצוא בית קבוע או אומן בשבילו.... אני מאוד מקווה שאני או מישהו אחר נמצא!

למעלה